• boli sme aj osobne v predajni ale to tu hodnotit nebudem lebo ochota nula bodov. Ale cez internet sme si objednali kočík a dodanie bolo 4az6 tyzdnov a dosiel po 3 tyzdnoch. takže super. obchod odporučam. Rýchle vybavenie aj ceny sú dobré.
    • Prišla mi sms, ze do týždňa mi dorazí tovar a dnes je 10 ty deň a tovar mi stále nemám a ani žiadnu informáciu z obchodu, že čo je s tovarom.

Za mňa úplná spokojnosť. Kopec miesta na parkovanie, milý a ochotný personál, komunikácia s obchodom celkovo bola perfektná od objednania až po prevzatie tovaru na predajni

• Mily a ochotny personal
    • Rychle dodanie
    • Malo vystavenych modelov

• Veľký výber kvalitných produktov
    • Rychlost vybavenia objednavky
    • Kamenna predajna

Velmi prijemne nakupovanie, ochotne poradia a zasielku som obdrzala este v ten tyzden, aj ked som objednavku robila na dvakrat, vsetko prislo spolu naraz. Akurat nemali autosedacku vo farbe, ktoru som si vybrala na eshope, ale pani mi hned volala, ci mi mozu poslat tu ktoru maju. S komunikaciu s obchodom som spokojna.

• Veľmi rýchle vybavenie objednávky

• Rychle vybavenie objednavky
    • Poradia presne na mieru
  • Dvakrat som objednala tovar, ktory mali na stranke uvedeny ako skladom, ale samozrejme skladom nebol a bolo treba ho objednavat, cim sa predlzila cakacia doba.

Na objednany tovar cakam strasne dlho

Dodacia lehota bola dlhšia, ako mi napísali do sms po objednaní.

Zvyčajne recenzie nepíšem, ale tu som musela ... 13.6.2020 som si objednala kočík na čo mi o pár dní potvrdili že kočík objednávajú a dodanie bude do 4 týždňov. Po 4 týždňoch som volala ohľadom objednávky na čo mi povedali že sa dodanie predĺži o 2 týždne, na čo vravím že v poriadku kočík potrebujem najneskôr začiatkom septembra. Takto ma posunuli vždy o dva týždne ešte dvakrát !!! 25.8.2020 som volala znova s tým že pani povedala že zvoz bude o ďalší týždeň, poprosila som ju či by mi to vedela preveriť a potvrdiť mailom že určite ten ďalší týždeň budem kočík mať. O pár hodín mi prišiel mail so znením, že kočík bude dodaný najskôr na konci septembra !!!
    Maximálna nespokojnosť ... klamali ma hneď niekoľkokrát ohľadom dodania kočíka a naťahovali až do poslednej chvíle !!!

Rychle dodanie.
    Ochotný,aj zavolaju kedy budu tovar posielat...

• Rýchle dodanie, skvelá komunikácia, ochotný personál

• Uz ked po 2tyzdnoch necinnosti chcete obj zrusit, tak sa Vam aj ozvu..ale teda nedodrzia zjavne co slubili..vraj su dovolenky

• Rychlost dodania

• rychle dodanie, ustretovy pristup ku zakaznikovi

Bol to moj prvy nakup, rozhodne mozem obchod vrele odporucat. Ocenujem komunikaciu so skutocne ustretovym pristupom ku zakaznikovi.

Dobrá dostupnosť.

• Žiadna
    • Komunikácia
    • Zavádzanie zákazníka

Obchod neodporúčam.17.7 som si objednala dva produkty a následne aj zaplatila, do dvoch dní mi pani volala,že produkty na sklade nemajú, že mi vrátia peniaze hned ako im pošlem číslo účtu.To som hneď po telefonáte odoslala,pretože 42,68€ na ceste nenájdem.Peniaze doteraz nemám, odoslala som už 4 emaily, odpoveď žiadna.Stornovanie objednávky nebolo z mojej strany, takže nechápem správanie obchodu.Odporučam nedávať na eshop tovar,ktorý na sklade nie je.Zavadza to zákazníka .Takže u mňa už nikdy viac v tomto eshope.Stale čakám na vrátenie peňazí, v opacnom prípade sa obraciam na SOI.

• dobrá cena, dodanie do týždňa

• Slabá komunikácia obchodu so zákazníkom.