Objednaný tovar žiaľ telefonicky zmenený za iný, pretože mnou vybraný model nebol k dispozícii. Aj napriek zámene som sa ho doposiaľ nedočkala a už to budú 2 týždne čo čakám.

operatívnosť a ochota

Rýchle dodanie, super kvalita.

• Rýchle dodanie, kvalitný tovar

• S obchodom som nesmierne spokojná obom mojím detičkám som tu kúpila športové kočíky s ktorými som nadmieru spokojná, taktiež obom autosedačky a tiež vložky do športových kočíkov obchod má priateľné ceny a aj kvalitu. Tovar mi prišiel veľmi rýchlo, nepoškodený a vždy riadne zabalený vrelo odporúčam danný obchod, nie je nad čím váhať. Teším sa na ďalšie nakupovanie.

• Rýchle doručenie a veľmi dobrý materiál, veľká spokojnosť

Spätná väzba s obchodom na úrovni. Ďakujem.

Úžasný prístup. Napriek tomu že dodacia lehota bola 3 tyzdne, pani bola veľmi ochotná a robila všetko preto aby tovar prišiel do termínu ktorý som povedala ☺️ a dievčatko sa tak mohli tešiť novej hojdačke k svojim narodeninám . Ďakujem

• Veľká spokojnosť,dodanie včas,super komunikácia cez telefón,spokojné vybavenie,ako aj pridanie tovar už k zadanej objednavke
    • Tovar mi bol doručený o týždeň,ale presne ako bolo dohodnuté

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Žiadny problém s komunikáciou
    • Vždy spoľahlivo zabalený tovar

• Spokojnost 100%

• Dlhá čakacia doba

Čakacia doba je dlhá - skoro mesiac, sľubujú, že mi zavolajú naspäť, čo sa s objednávkou deje a nikto nič. Kebyže nevolám tam ja, nikto sa mi neozve, hlavne že peniaze majú

Reakcia obchodu kociky-adoli.sk

Pekný deň prajem,
    je nám ľúto ohľadom dlhšej čakacej doby , naozaj sa snažíme robiť všetko preto, aby sme to stíhali, ale bohužiaľ aj náš výrobca má toho viac a posúva nám dodacie doby. Ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknutú situáciu.

• Suoer ludia obchod a rychlost dakujem

Vsetlo co sa mna tyka na jednotku

Objednala som si hniezdo pre bábätko a letnú dečku,vôbec som nečakala že mi prídu za takú výhodnú cenu tak kvalitné produkty.Bola to moja prvá objednávka ale určite budem odtiaľto objednávať aj naďalej

Všetko prišlo bez problémov.

Úžasná komunikácia a ústretovosť. Všetko prišlo v poriadk, super kvalita a cena

• rýchlosť dodania
    • kvalita produktu
    • produkt sedí s popisom

• Rýchlosť

• Ustretovost zamestnancov

Objednane hniezdo pre babatko krasne,presne ako na foto.Ustretovost pani,ktora so mnou riesila objednavku.Odporucam