• všetko fajn

• - dostupnosť tovaru
    • - široký výber
    • - chýbajúce videá
    • - málo obrázkov

S nákupom som bola spokojná, ale tovar prišiel s inštrukciami po Poľsky, ďakujem aspoň za anglickú verziu. Mali sme problém s poskladaním kočíka, čistá maturita. A čo ma vyslovene nahnevalo, že nám prišla iná farba rúčky ako sme objednali.

• Uvadza na webstranke tovar,ktory uz nie je skladom,dokonca este dlho po zruseni objednavky

Nestracajte cas objednavkou, alebo ratajte s telefonatom o par dni,ze objednany tovar je vypredany (aj ked je na stranke uvedene,ze je dostupny)

• chýbala komunikácia, čo sa týka dopravy, bolo uvedené, že tovar bude doručený do troch dní a bol do dvoch týždňoch

• Siroky sortiment. Ochota,rychle jednanie

Velmi dobry

• Velmi mila komunikacia a ochota pracovnicky

• ochotný personal a výborná cena

• Zlá komunikácia

Ja som bola spokojna je to rychle a pohodlne a mozem len odporucit .Dakujem .

• doposiaľ tovar nebol dodaný

Reakcia obchodu KocikovSvet.sk

Dobrý deň. Je nám veľmi ľúto, že ste bol nespokojný,presný termín dodania vieme potvrdiť iba pre tovar,ktorý je na sklade, ak čakáme na naskladnenie vtedy určime približný termín. Doba dodania je pri tomto tovare do 30 dní, My Vám tovar odosielame dnes čiže do 12 dní tak toto hodnotenie je neopodstatnené.

• ziadne

nákup cez portal kocikovsvet.sk vrelo odporúčam, rýchla komunikácia aj dodanie, kočiar zodpovedal tomu, ako bol prezentovaný na webovej stránke, slečna nám ochotne kočiar zložila, kedže sme mali osobný odber, ešte aj darček sme dostali :-)

super

• dobré ceny a tovar

odporúčam

• Vyborna komunikacia

Super obchod super servis super vsetko ako ma byt. Nebol to moj posledny nakup

• rýchlosť dodania

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.