• Rýchlosť a cena

• spoľahlivosť
    • výhodná cena
    • dostupnosť tovaru

V tomto obchode som kúpila kvôli dostupnosti tovaru a jeho výhodnej cene a samozrejme garancii dodania tovaru do dvoch pracovných dní od zaplatenia faktúry za tovar. Z mojej osobnej skúsenosti by som tento obchod určite odporučila...

• Rýchle doručenie.

• Prehľadné podrobné popisy produktov aj s rozmermi
    • Široký sortiment

Aj napriek menšiemu problému so spárovaním platby som veľmi spokojná. Tovar bol následne dodaný promptne a zodpovedal presne popisu a farbe. Odporúčam nákup v tomto obchode a prajem firme veľa spokojných zákazníkov.

• Prehľadnosť stránky

• tovar bol v akcii a najlacnejší
    • neviem,keďže som nakupovala po prvýkrát

v pohode

• 2x som u nich urgovala objednávku, na maily vobec nereaguju, v telefone kokcu ked sa ich clovek spyta kedy bude tovar odoslany, KLAMU, nakolko mi dvakrat povedali do telefonu ze uz bol tovar odoslany a do dnesneho dna nedorazil, co uz je mesiac od objednania. Ktovie co by bolo v baliku keby to aj dorazilo. Urcite nie to čo si človek objedná!

v žiadnom prípade neodporúčam. Nekúpim u nich nikdy nič!! S touto spoločnosťou nechcem mať nič spoločné!

• Tovar som zaplatila 5.08.2014 na učet a do dnešného dna 16.08.2014 mi ho neposlali NEODPORUČAM !!!!!!!!!!!!

NEODPORUČAM!!! V ŽIADNOM PRIPADE.

neodporučam tovar nedodaju aj ked ho uz zaplatite!!!!

• -ine znacky,
    • -akcie
    • -vsetko takmer skladom

s obchodom som bola spokojna, nakupila som tovar znacky, ktora u nas bezne nie je dostupna, za vyhodnu cenu, a ocenila som aj rychle dodanie

• Po objendávke pred 12 dňami mi prišlo len potvrdenie o nákupe. Žiadne vyrozumenie o odoslaní objednávky. Na e-mail s prosbou o promptnú odpoveď, či bude tovar vôbec doručený, neprišla žiadna odpoveď. Komunikácia na nulovej úrovni. Vôbec neodporúčam.

Ja tu už nič neobjednám.

• nasla som co som hladala
    • netusim

doporucujem

spokojná

• drahe ,az prilis drahe postovne,pri nakupoch v inych e-shopoch,lacnejsia kurierska sluzba

• nákup v pohodlí domova
    • žiadne - neviem

odporúčam

• široký sortiment,
    • výhodné ceny
    • bola som nespokojná z jednou vecou, objednala som si školský batoh a vrecko v rovnakom vzore, no vrecko mi bolo dodané len podobné a nie so vzorom batohu,neviem prečo? Tiež na stránke bolo v ponuke aj s peračníkom a peračník neprišiel.? neriešim lebo už sa mi nechce s tým zapodievať.

V celku sa to dá... mám zmiešané pocity...

• pre mna je dolezite dostat tovar co najskor po objednani,to ocakavam,a to sa aj stalo

dobre ponuky vsetkeho druhu,rychle vybavenie objednavok

• Určite rýchlosť dodania!
    • Neviem, či to nazvať slabinou, ale nám prišiel kočiarik bez koliesok, ale hneď sme písali a o dva dni sme mali kočiarik kompletný.

Jeden z mala normalnych internetovych obchodov.Spokojnost 100% urcite v buducnosti si objednam tovar vyhradne od vas.Dokonale zvladli vianocni zhon v mojom pripade aj objednavku na poslednu chvilu.

• spoľahlivosť,rýchlosť doručenia tovaru,tovar zodpovedá ukážke

doporučujem-spoľahlivosť