tovar nedorazil
    ziadna odozva

• - nic
    • - objednal som tovar, oznaceny ako dostupny. Nasledne som bol telefonicky upovedomeny, ze tovar nemaju, ale ze urcite budu mat do 14 dni a dodaju ho. Ubehli takmer 2 mesiace, stale nic.

- slaba komunikacia, ked clovek nezavola, tak nulova komunikacia
    - nedodanie tovaru ani po takmer 2 mesiacoch

Nevhodný tovar som dostal. V ponuke bol typ "...885EGS", a dostal som "...885EG9". Na pohlad sú rovnaké, ale nejaký rozdiel musí byť, lebo EGS je najnovší aj na stránke Panasonic.

Vážený zákazník

Domáce kino bolo v poriadku, uvedené posledné písmenko označuje farbu S - Silver / K- Kain(black) takže pokiaľ Vám bola doručená strieborná farba tak máte správny výrobok. Oficiálne výrobný názov je Panasonic 885EG Veríme že Vaše neodporučenie odvoláte kedže bolo neopodstatnené a výrobok ste dostali do 24 hodín od objednania.

• Nízke ceny
    • široký výber
    • slabá až žiadna komunikácia
    • nedodržiavanie termínov

nenechajte sa nalákať na najnižšiu cenu
    ak vám nesúria termíny, môžte si vyskúšať dodanie tovaru, ale pozor!!!! určite na dobierku, aby sa Vám nestalo, že nebudete mať tovar ani peniaze. Ja som si objednal kvôli cene a termínu ,ktorý uvádzali na stránkach. Po objednaní a potvrdení o prijatí objednávky sa 7 dní nič nedialo; preto som sa snažil najprv dovolať a keď som sa ani nedovolal, ani sa neozvali, tak som zrušil objednávku- aj mailom aj cez stránku. Potom som si išiel kúpiť daný tovar do kamenného obchodu... Potvrdenie o zrušení objednávky mi došlo až následne na cca.9 deň.

Vážený zákazník

Ospravedlňujeme sa za nedodanie tovaru v dohodnutom termíne a spôsobe komunikácie. Ďakujeme za Váš podnet a verte že sme aj z uvedeného dôvodu uskutočnili personálne zmeny. Veríme že už sa uvedené nebude opakovať.

Kliknitu.sk

• Velmi slaba komunikacia,objednany tovar bol na sklade v pocte 5 kusov,no na email mi bolo odoslane,ze som si vybrala tovar,kt.na sklade nie je....

• nekomunikuje so zákazníkom, neodpovedá na dopyty

• Dobra komunikacia.
    • Objednany tovar bol pri kupe na stranke uvedeny "na sklade". Po objednavke bohuzial prisiel mail, ze tovar je momentalne vypredany.

Po mojom telefone, predajca velmi rychlo vyriesil dorucenie zasielky, a bola mi dorucena tak ako som ju potrebovala. Obchod odporucam.

• serióznosť a hlavne ochota, výborná komunikácia
    • nemal som žiadny problém

odporúčam aj keď tovar na sklade nemali, ihneď zabezpečili a zavolali že ho posielajú

• Najlepšie ceny

Bez problémov.

• Strasne dlha dodacia doba po 12dnoch stale nedorucene

Skusit radsej nejaky iny obchod

• Žiadná komunikacia

• # rýchle vybavenie objednávky
    • # vynikajúca komunikácia

Eshop s piatimi "P" !!!

Potencionálnym zákazníkom odporúčam.

Objednaním tovaru si sami potvrdíte pravdivosť
    tejto recenzie.

• nekomunikuju,asi neexistuju

5 recenzii na seba si viem napisať aj sam.

Vážený p. Ján

Žiaľ sklameme Vás ale my si recenzie na seba spraviť nemáme možnosť, kedže každá recenzia je naviazaná na konkrétnu objednávku a konkrétnu IP adresu a mail a upozorňujem že aj taká ktorú by si sme si napísali tak ako ste spravili vi teraz (neoverený zákazník). Neviem prečo nás chcete očierňovať ? So zákazníkmi komunikujeme a tých recenzii mame cez 20. Kedže sme nemali systém ktorý nám spároval recenzie cez heureku skorej preto ich je menej. Pretože s tých 20 ľudí len 6 vyplnili aj text tak sa zobrazujú. Heureku považujeme za korektnú kedže to všetko kontroluje. Tento týždeň z dôvodu dovolenky sme pracovali v obmedzenom režime. Čo ale nemalo na zákazníka žiaden vplyv.

Kliknitu.sk

napriek skutočnosti, že som nakupoval tovar, ktorý bol pri zadávaní objednávky skladom (a skladom je aj teraz) a za tovar som zaplatil online platobnou kartou, tak moja objednávka dnes - po 11 dňoch od zadania - zmenila stav na - Záväzné potvrdenie objednávky - čo asi ďalej ani nie je potrebné komentovať

Dobrý deň

Keďže sme nemali toľko kusov tovaru koľko ste si objednal tak sme Vám museli doobjednať ďalšie filtre. Info o prijatí ste dostali mailom.Len pre Vašu informáciu to že ste si objednali tovar po 6€ a naskladali viac kusov tak Vám po správnosti nemala byť uznaná zľava 2€ ale uznali sme Vám ju a tovar včera expedovali. Verím že 2€ ktoré ste dostali zľavu sú dostatočnou kompenzáciou na tovar na ktorom sme žiaľ ešte prerobili z dôvodu že zľava je určená pre výrobky nad 40€. Z dôvodu dvoch sviatkov medzi dodaním vzniklo uvedené omeškanie. Ďakujem za recenziu aj zlá recenzia nás posilní k tomu aby sme sa zlepšovali.

• prijeteľná cena,rýchla dodávka
    • veľmi neprehľadná web stránka

veľmi dobré ceny, rýchla dodávka, vrele odporúčam

• ziadne
    • dalsie slabiny nepoznam

ja osobne uz nakupovat v tomto obchode nebudem.

Vážený zákazník

Mrzí nás Vaša reakcia na nákup žiaľ tovar, ktorý ste si objednali sme nevedeli zabezpečiť do času, ktorý ste si stanovili, preto sme objednávku po dohode s Vami stornovali čo nás mrzí, keďže poháre na kávu máme len ako doplnkový tovar a nie vždy sa dá objednávka vybaviť do 2 dní. Keď sa nám v deň objednávky vypredá.

Kliknitu.sk

• Uplne v poho obchod, kupoval som M. SA8005, vsetko bolo v ok.
    • Nic

Doporucujem

• Rychla dodacia doba.
    • Komunikacia.
    • Prehladnost webu.
    • Nic som nenasjel.

Seriozna spolocnost, oplati sa objednat, zakupit to co clovek potrebuje.

Vážený zákazník

Ďakujeme Vám za vašu kladnú reakciu.

Veríme že aj v budúcnosti oslovíte náš internetový obchod.

Internetový obchod KlikniTu.sk

• starostlivá komunikácia so zákazníkom
    • výborné ceny
    • prehľadný e-shop

úprimne odporúčam

Vážený zákazník

Ďakujeme Vám za vašu kladnú reakciu.

Veríme že aj v budúcnosti oslovíte náš internetový obchod.

Internetový obchod KlikniTu.sk