• Dobra cena + ponuka reklamacie (odvoz)
    • Napisali mi na email že ked tovar budu posielať tak ma informuju. Samozrejme nebol som informovaní.
    • A tiež prišla ina stolička aku som si objednal ale ma to svoje plus, na internete bola drahšia a krajšia. Takže som platil menej za viac :)

(+) Ako som písal majú dobre ceny a ak budem reklamovať stoličku tak prídu si po ňu osobne začo nemusím platiť poštovne :)

(-) Tiež zle zabalená krabica, skôr to vyzeralo ako by tom tam všetko iba nahádzali a poslali.

(-) Komunikácia email

• Rychlost dodania
    • Menej prehladny e-shop

Som spokojna. Ak nudem este nieco potrebovat urcite objednam

Odporucam

• Ceny
    • Kuriér na Slovensko

Výber, ceny, komunikácia všetko v poriadku. Ale kuriérska spoločnosť ktorou posielajú na Slovensko je tragédia. Zásielku mi preberali kolegovia v práci, keby si to preberám sám dlho by som rozmýšľal či si to preberiem alebo nie. Krabica bola poškodená minimálne na 4 miestach, v krabici boli diery atď..

• stránka je neprehľadná

• Rýchlosť
    • Komunikácia
    • Nemá

Odporúčam

• Lacnejší oproti iným obchodom
    • Kuriérska služba je pomalá

Odporúčala by som aj druhým

• Velký výber

Dobrý výber za dobrú cenu

Při nákupu, respektive při doručování vznikl nějaký renonc, když mi přepravní společnost oznámila, že objednávka se zrušila. Poté jsem hned volala do firmy a informovala se. Paní byla neskutečně ochotná a milá. To se v předvánočním shonu jen tak nevidí. Zboží se našlo a obratem bylo zasláno.

• doteraz mi tovar nebol doru4en7 jedna sa o vianocn7 darcek kurier po opakovanej telefonickej dohode tovar nedorucil. Som velmi sklamana

• ochota
    • ústretovosť
    • komunikácia
    • rýchle reakcie
    • individuálny prístup
    • Snáď by bolo dobré popracovať na PR. Pri hľadaní tovaru som na tento obchod natrafil až po viacerých iných, ale trpezlivosť priniesla prospech

Je to obchod, kde som sa cítil ako zákazník. Zatiaľ som nikdy nedal 100% hodnotenie, pretože to podľa mňa neprospieva zlepšovaniu. V tomto prípade som ale musel hodnotiť 100%. Dúfam, že ich to neuspí na vavrínoch. Ďakujem. Doporučujem.

rýchle dodanie, maximálna spokojnosť, výborný kvalita sedacieho vaku

• Neviem v akom stave je tovar, pretože je to darček a nie je vybalený. Krabice vyzerajú nepoškodené - išlo o tri kusy. Sľúbili mi v prípade nejakého problému, že mi vyjdú v ústrety. Tento tovar sme kedysi objednávali ako firma, kde som bola zamestnancom a všetko bolo aj vtedy v poriadku a v prijateľnej cene. Z tohto dôvodu som si teraz neskôr objednala pre mojich blízkych tieto stoličky aj domov. Ide o kvalitný tovar v primeranej cene a rýchlo doručený.
    • Zatiaľ neviem o žiadnych.

Spoľahlivý, rýchly, primerané ceny, reaguje rýchlo mailom na dopyt kupujúceho.

• - vzhľadom na kvalitu dobré ceny
    • -dodacie doby z 2 dní na viac ako týždeň
    • -tovar prišiel poškodený napriek tomu, že krabica bola v poriadku

• Cena a rýchlosť dodania
    • Ziadne

vrelo odporúčam,keď budem v budúcnosti niečo potrebovať z portfólia obchodu opäť sa naň obratim

• Široký sortiment produktov, aj keď foto tovaru a realita je trochu odlišná.
    • Tovar bol reklamovaný, dlhá dodacia doba späť, nebol dodaný kompletne.Objednaný zač. septembra, kompletne dodaný po reklamácii koncom novembra.

• Veľká vzorková predajňa
    • Zatiaľ som žiadne nezaznamenal

Keď stoličku tak odtiaľto:
    - široký sortiment
    - rôznorodosť
    - veľmi príjemný prístup predajcu
    - užitočné rady pri vyberaní stoličky

• -prehladny system nakupu
    • -kvalitny tovar
    • -vyborny servis
    • zatial nic

Dorucenie na Slovensko cez kuriera, je fajn. Pri doruceni nasiel v krabici nejake polamane kusky z mechaniky, a predavajuci rychlo a ochotne zaslal nahradny cely diel cez kuriera, takze nasledne som mal za dva dni dalsi kusk ktory som namontoval na stolicku. Rychle jednanie, a pohodovy pristup. Mate moju velku pochvalu. Jednanie cez e-mail , je rychle a pohodlne.

Dakujem, urcite s ana Vas v buducnosti este obratim pri dalsich nakupoch.

• Prehladnosť o kúpe a dodání tovaru.
    • Nosnosť stoličky a jej funkcie.
    • Diaľka, inak ho navštívim osobne.

Určite tu opäť nakúpim z dôvodu rýchlej a jednoduchej objednávke a komunikácii zo zákazníkom.

• Apsolútna neschopnosť pri vybavovaní objednávky

Zhrniem to asi tak: 15.10.2015 som uhradil faktúru a do dnešného dňa t.j. 26.10.2015 nemám ani peniaze ani objednaný tovar a vrchol všetkého je, že mi pošlú tento dotazník "ako som spokojný s nákupom". Každý nech si urobí vlastný úsudok na tohto "perfektného predajcu".

Reakcia obchodu KancelarskeZidle.com

pochybení vzniklo opravdu na naší straně a to na základě nepředání informace zaměstnancem do expedice.
    Za komplikace s tím spojené jsme se zákazníkovi omluvili telefonicky i mailem a dohodli se na poskytnutí slevy ze zakoupeného zboží.

Za vzniklou situaci se ještě jednou omlouváme a mrzí nás.
    Zákaznický servis - Janovská Lucie