• odpornejsia pomoc pri vybere
    • neviem

Odporucam min zavolat ak je tovar a cena zaujimava a ked so vsetkym suhlasite tak aj objednat :)

• este mi nic nedoslo

• Ochota predajcu komunikovat o danom tovare

Vsetko OK

• rýchle vybavenie objednávky

výborne ceny

• Perfektná komunikácia
    • Krátka dodacia lehota, aj keď tovar nemali na sklade.
    • Výborná cena v porovnaní s inými e-shopmi

Vybral som si tento obchod, pretože mal lepšiu cenu na tovar, ktorý som kupoval, ako iné e-shopy. A aj keď som sa trochu obával, bol som veľmi milo prekvapený, keď sa mi majiteľ ozval telefonicky ihneď po odoslaní objednávky a osobne sme sa dohovorili na podrobnostiach. Takisto doručenie tovaru bolo promptné a v poriadku. Veľká spokojnosť s tovarom a najmä so službami. Vrelo doporučujem.

• Blízkosť
    • Žiadne som nenašiel

Všetko prebehlo v absolútnom poriadku

• dobra cena

dobry vyber a vyhodna cena

• Ochota,flexibilnosť

Odporúčam

• vyborna komunikacia aj po tel.
    • info o celom priebehu obj.
    • ceny

mozem len odporucit skvely e-shop
    vidim ze sa riadia heslom nas zakaznik nas pan osobne pan majitel ma niekolkokrat kontaktoval nielen emailom ale aj tel.

Super kommunikacia so zakaznikom

• skvelý výber
    • bez

Kvalitný tovar za rozumné ceny a rýchle doručenie.

• pestrá ponuka produktov - to najlepšie z najlepšieho
    • výhodné ceny
    • maximálne ústretová komunikácia zo strany obchodu
    • priebežné informovanie počas celého procesu dodania

Jedine tento obchod ponúkal rúru na pečenie, ktorú som chcela a objednala som si k nej rovno aj indukčnú varnú dosku. Ak by som vedela o tomto obchode skôr, určite by som si tu objednala komplet všetky spotrebiče do mojej novej kuchyne. Bola som ohúrená maximálnou ústretovosťou a ochotou splniť všetky moje požiadavky.

Ďakujem :)

• 100%ny zakaznicky servis
    • maximalna ochota poradit
    • ustretovost
    • doslova by pre zakaznika zniesli aj modre z neba :)

Davno som sa netretla s tak ustretovym jednanim. Zo shopu som si objednala ruru na pecenie a indukcnu varnu dosku do novej kuchyne. Keby som nemala ostatne spotrebice objednane inde tak by som urcite uplne vsetky objednala v Kama shope.
    Spotrebice mi boli dodane dokonca skor ako som cakala.
    Urcite odporucam nakup v tomto shope. Ochotne vam poradia a po cely cas procesu dodania vas priebezne informuju.