• Super komunikacia
    • Vynikajuce ceny
    • Asi len dodacia lehota

Aj ked co sa taky dodania tak s časti za to moze dodavatel takže za to ich asi nemozem nejako sudiť.V skratke zhrnute fajn obchod s priatelskym prystupom :)

• Uzasna komunikacia.
    • Ochota poradit a prekonzultovat do podrobnosti vasu obj/motaz.
    • Rychli pristup.
    • Ferove jednanie.
    • Krasne navrhnute chladenie az som bol prekvapeny ako to vypadalo...uprimne som necakal ze ma to tak oslovi.
    • Snad len platba za dopravu ale neni to problem.

Napisal som viac ako 50+ mailov prakticky na kazdy som v ramci moznosti dostal odpoved a to som si nenehaval skladat ultimatne vodne chladenie pri nejakom specialnom dizajne..

Komunikacia teda urcite vyborna od strany predajcu

Sam by som uz nereagoval na tolko otazok od zakaznika asik :D

Predajca navrhol Vodne chladenie...a ked mal skladom lepsi material upravil objednavku v ramci moznosti bez toho aby som ja chcel...totok je velke plus...lebo samotny predajca ma upozornil vlastne ze sa da uz kupit ten alebo onen produk ktory je lepsi ako ten ktory tam povodne mal byt a cena je +- rovnaka.

Teda premna super pristup o zakaznika za co isto klobuk dole.

Tovar dosiel super zabaleny a uplne v poridaku.

Kazdopadne odporucam kazdemu tentok obchod/predajcu.

A za mna 10/10.

• Super komunikacia
    • Vynikajuce ceny
    • Siroky sortiment
    • nic co by stalo za rec

Uskutocnil som celkovo tri nakupi od 300 do 1900 euro a vsetko prebehlo absolutne k mojej spokojnosti...tovar oznaceny skladom bol skladom a tovar na objednavku bol dodany presne podla dohody. Vrelo vsetkym odporucam

• Super obchod hlavne koli tazko zohnatelnym produktom ako su napr Alpenföhn PC ventilatory tie su top pri 20 dB daju prietok 107 m kubickymch je to zatial najlepsi vnetilator na trhu co sa tyka nyzkej hlucnosti a max prietoku vrelo odporucam ventilator je mozne osadit LED pasikom pre osvetlenie >D
    • Nic solidny obchod

Objednal som Alpenföhn Wing Boost Plus fnay a PC bednu SPIRE SPITZER 20.v bielo ciernom prevedeni cakal som 2 tyzdne nakolko tovar je iba na objednavku takze pohoda ale dosla mi cierna varianta a bez presklennej bocnice dalsi sok bol ze v hornej casti sa dali namontovat iba 8 cm fany a ani po uprave by sa tam plnohodnotne 12 Cm fany nevosly koli hrubke .Tovar som hned reklamoval nahnevanym telefonatom za ktory sa tymto ospravedlnujem predajca ho samozrejme priaj po zaslani foto a dohodli sme sa na vrateni penazi a preplateni nakladov na vratenie PC bedne bez akeho kolvek problemu jednoducho nadstandartne sluzby o ktorych v alze mozete snivat >D >D >D . Bohuzial nakolko som nenasiel inu bednu ktora by mi vyhovovala bez HDD cage s dobrym prietokom spredu bez obmedzenia tak som nakoniec vrch updavil na nizko profilove 12 cm fany a rozhodol som sa bednu si nastriekat podla bielo ciernej varianty a vyrobit si aj bocnicu :D :D :D aspon sa nebudem nudit >D dalej som do bedne osadil aj chladic scythe ninja 4 push pull variantu z hore spominanymi ventilatormy musim uznat ze sa vosiel len tak tak >D.
    Co sa mi paci je osvetlenie v prednej casti cez predny tmavy ale stale priehladny kryt.Nasvanie je vyriesene okolo priehladneho kryto po celej dlzke co je super ... Obchod rozhodne odporucam aj napriek chybnej dodavke nakolko predajca reagoval promtne a vysiel zakaznikovy vustrety nadstandartnym sposobom zaco som mu vdacni .

• široký výber
    • slubny zaciatok, ked som skusil iny obchod (doteraz tichepc.sk) ,ALE... (pokr. v minusoch)
    • Málo komunikujú, resp. keď sa niečo stane UPLNA ignorancia,
    • prvy-krat som si objednal zmrstovacie buzirky ,nedosli uplne v takej velkosti/rozmeru ako som chcel, povedal som si -dobre ,necham to tak ,hlavne veci co som chcel dosli.., NO druhy-krat
    • som si objednal koncovky do 3 pin cooleru (tie pin-y kovove)
    • aj ma uistovali ,ze ked tam maju iba ilustracny obrazok, vsetko bude v pohode... NEBOLO -oni si hovoria PC obchod ?!!! , ONI nevedia rozoznat pin na fan a pin do molex-u, poslali my molexove koncovky, pisal som -a co ?! ziadna odozva !! seru na zakaznikov, ZIADNA NAPRAVA !! som sklamany, teraz si co mozem robit s tymy molex koncovkami ? natiahnut si ich na...!!! projekt stoji a nic z toho.., Zlate tichepc.sk, vraciam sa naspät k nim....

velky vyber , komunikacia na bode mrazu ,ked ide o omyl, reklamaciu a pod..., ale 2x po sebe ,to chce odvahu :-D
    skladnici su zrejme slepí...

• Vyber tovaru ktory inde nekupite
    • Nizsie ceny
    • Dlhe cakacie doby (po dvoch tyzdnoch a troch urgovaniach stale tovar nemam)
    • Niesu schopni dodrzat terminy ani to co bolo telefonicky dohodnute
    • Neposielaju automaticky emaily ked sa nieco zmeni ohladom objednavky
    • Slaba komunikacia

Odporucam radsej iny obchod

• Lacnejsi vybrany tovar ako inde
    • Lacnejsi vybrany tovar ako inde - mensie mnozstvo skladom tak sa rychlo vypreda a treba cakat
    • Drahsie postovne asi kvoli doprave z CR

S obchodom som spokojny, objednaval som SSD Crucial M550, ktory vtedy vsade inde stal cca o 20€ viac. Na email som dostal vyhovujucu odpoved do 24h. Informacne emaily chodili vzdy pri zmene stavu objednavky.

• Cena,no stoji za zvazenie,ci ist za najlepsou cenou,alebo za kvalitou
    • Neodpovedaju na otazky

Objednavam z JSComputers.SK
    Objednavku vytvori INGRAM
    A na fakture je PartnerSmart, s.r.o.
    Tak teraz si vyber...

• Tovar, ktorý inde ťažko zohnať
    • Široký výber
    • cena dobierky
    • dodacie lehoty....pri "určitom type tovaru"

V pohode obchod, tovar dorazil v poriadku. Čo ma zaráža, je cena dobierky...

• Siroky vyber tovaru, primerane ceny, prehladna webstranka
    • Nedodrzanie terminov, na dany produkt uz cakam pomaly 3 mesiace, dovtedy sa termin dodania zmenil min. 2x. Som tolerantna...ale co je moc, to je moc...
    • Na otazky bud neodpovedia - "ignoruju", alebo ak odpovedia, vypocujem si same vyhovorky preco tovar nedosiel, ziadna iniciativa v komunikacii zo zakaznikom, napr. zaslat mail. ze vyskytli sa komplikacie...alebo ked uz balik odoslu poslu mail ze nech si vypytame cislo balika odpovedou na nimi odoslany mail...len ze, mail si vsimnu, ale neodpovedia a ked pisem na stranku, tak odpovedia ze pockajte... a po hodine chatu odpoved nikde, 2x sa pytam ze co a ako, a nakoniec ze sa caka na kolegu, lebo obsluhujuci, sam to nevie najst....strasny bordel...Som vazne sklamana nakupom. Prvykrat som chvalila obchod, preto som znovu zvolila nakup opat....ale po tejto skusenosti, vazne prehodnotim svoj postoj.

Prvykrat nakup som dostala docela v poriadku, bola tam tiez dlhsia cakacia doba, na niektore produkty, ale budiz...Ale druhy nakup totalna katastrofa...Pomaly 3 mesiace cakania...este ked clovek sa ich nieco opyta, ma pocit, ako keby ich otravoval za to ze u nich nakupuje...Teraz aby clovek sedel doma a hadal kedy mu tovar dojde...nabuduce si premyslime ci sa este na obchod nasa firma obrati...

• široký výber tovaru
    • posielanie poštou
    • účet v S€PA

Už 2-krát som si odtiaľ objednával nejaké veci (v roku 2012 a na prelome rokov 2006/2007) a zakaždým som bol mimoriadne spokojný.

Majú zrejme najväčší výber súčastí na vodné chladenie, úplne úžasný; mávajú aj mnohé pomerne zriedkavé veci, majú taktiež najsocialistickejšie pamäte (Mushkin) a napr. aj moju základnú dosku (ASRock 990FX Extreme4) vtedy mali ako jediní.

Sú skrátka naozaj výnimoční; na slovenskom trhu (lebo aj keď je to česká firma, posielajú tovar aj na Slovensko a majú už aj účet v S€PA; na prelome 2006/2007 som si od nich objednal veci ešte na dobierku – vtedy to však žírový prevod ešte dosť predražoval, čo dnes už odpadá).

Ďalšou výhodou je, že posielajú tovar aj poštou, čiže nielen kuriérom, ako to zvyknú robiť veľké firmy, čo je výhoda, lebo ak nie ste doma, tak vám balík uložia na pošte.

Viem (aspoň tak sa domnievam), že jedným (spolu)majiteľom tej firmy je dlhoročný bývalý administrátor (v súčasnosti čestný člen) českého fóra PCTuning.
    Môžete mať teda istotu, že sa v týchto veciach vyzná.

Keďže som ho poznal z fóra PCTuningu, tak som sa s dôverou rozhodol o kúpe práve u neho (u nich).

Myslím, že na Slovensku je len jediná firma, ktorá by sa s nimi mohla (aspoň ako-tak) porovnávať, a to jedna z Košíc, za ktorou tiež stojí človek, ktorý sa v tom vyzná a tiež pôsobí ako administrátor na slovenskom fóre Pretaktovanie.