Objednal som tovar, kde bolo uvedené dodania do piatich pracovných dní.
    Tovar bol zaplatený v deň objednávky. Bola potvrdená objednávka a zaslaný mail že tovar je zabalený a bude odoslaný , tovar vôbec nebol dodaný. Obchodník až po 23 dňoch od objednania tovaru vystavil storno faktúru, ale peniaze neuhradil a problém s obchodníkom trvá a od zaplatenia objednávky uplynulo 37 dní. Na základe uvedených skutočností
    obchod nedoporučujem. Tovar som objednal u druhého predajcu a bol
    dodaný v zmysle objednávky do piatich dní.

Priznam sa, ze po precitani poslednych recenzii som mala trochu obavy, ci mi vobec tovar dorazi. Aj ked s miernym meskanim, auticko dorazilo v poriadku, obchod komunikoval v poriadku aj na mail a reagovali aj na telefon. Nakup odporucam a verim , ze sa syn auticku pod stromcekom potesi. Dakujem.

Prešlo 11dni a tovar neprišiel a na telefón nereagujú

• Položky som objednal,zaplatil a tovar zatial nedorazil!

• Obchod neexpeduje tovar a nevracia peniaze
    • POZOR PODVODNÝ ESHOP !

Obchodný model tejto spoločnosti je taký, že bez rozdielu, či disponuje alebo je schopný tovar doručiť zoberie od kupujúceho kúpnu cenu a niekoľko týždňov až mesiacov tovar nedodá a ani nevráti kúpnu cenu. Podľa množstva negatívnych recenzií je to úplne bežná praktika.

Obchod prestal komunikovať.

široká ponuka produktov

• Tovar došiel v poriadku,som spokojný
  • Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

NEEENAKUPOVAT TU!!!! dalsi podvodny eshop co zavadza kupujucich ze je tovar skladom pritom neni dokonca som si overil dostupnost u pana po tel kde som mu povedal ze je to darcek pre 4rocne dieta k narodeninam odpoved ze stihne poslat je skladom a nestacilo mu 5 pracovnych dni v ramci SR a bol tak arogantny ze poslal imail tovar na ceste k vam volam KURIER 123 mali len info o zasielke a nakoniec sa vyhovoril ze oni su na vine nie eshop ake ubohe predavat a slubovat co nema, za par eur zisku oklamat dieta a pokazit narodeniny preto Vas vsetkych prosim o zbytocnu objednavku a potom je nepreberte aby sa tieto rychlokvasene eschopy uvedomily a maly seriozne jednanie s o zakazniky ako sme my pretoze SOI vam nepomoze je to dalsi zbytocny plateny organ myslim ze sa tu naslo vela podvedenych zakaznikov co skoncily ako ja Vsetkym dakujem....

Vážený pán Peter Janík
    (meno z objednávky tu píšeme práve kvôli Vašemu nabádaniu na poškodenie firmy a aby si ostatní dali pozor),
    sme na trhu od roku 2015 čo je už 8 rokov. Rýchlokvasný eshop teda rozhodne nie sme. Navyše momentálne máme hodnotenie na Heureke 100% (v dobe písania Vašej recenzie).

K Vašej objednávke zhrnieme len toľko, že nás mrzí, že ak sa náhodou Vami požadovaný termín doručenia nepodarí, ako sám hovoríte z dôvodu prepravy kuriérom tak nabádate ostatných aby posielali ako ste to nazvali ,,nepravé, zbytočné a klamlivé objednávky s neprevzatím objednávky,, čo je vlastne navádzanie na porušenie OP a dá sa povedať že aj zákona nakoľko to priamo tvorí poškodenie firmy ako takej a veľmi NEKALÚ TAKTIKU - hodnú súdneho konania.

Verím, že toto bol len pekne nevydarený žart a skúsite sa zamyslieť nad tým, či Váš postoj je správny - NAVÁDZAŤ NA TRESTNÝ ČIN LEN KVOLI TOMU ŽE VÁM NEPRIŠLA VČAS A ZÁROVEŇ SA SŤAŽOVAŤ V RECENZII ŽE PRÁVE VY STE POŠKODENÝ... BRAVO ... bohužiaľ so zákazníkmi ako vy, ktorí nerešpektujú slušné chovanie a zásady mravnej komunikácie ako vy sa slušne pracovať naozaj nedá - čo si možno uvedomila aj SOI a preto Vám nepomohla (nemala totiž prečo) ...

S úctou,
    konateľ JBmodel.sk

• Autíčko ktoré bolo na obrázku som obdržal.
    • Tovar bol nepoškodený
    • Komunikácia
    • Ako veľké mínus považujem, že parametre produktu na stránke nezodpovedajú parametrom uvádzaným v manuály. Namiesto 7Ah batérie, je reálne 4,5Ah, autíčko nie je do 8 ale 6 rokov a nie je do 35 kg ale iba do 25kg, taktiež rozdiel v maximálnej rýchlosti
    • Manuál iba v ANG A PL

Tovar ktorý som si objednal prišiel nepoškodený, obchod tovar odoslal v čase, ktorý sľuboval a však kuriérska služba dovoz trochu skomplikovala, čo obchod riešiel. Čo ma však mrzí, že parametre tovaru na stránke nezodpovedajú s parametramy v manuály a rozdiely nie sú zanedbateľné. Keby som to vedel, objednal by som iné autíčko.

Reakcia obchodu JBmodel.sk - RC modely a hračky

s prepravcom 123 bohužiaľ poslednú dobu máme problémy (nie len my), no sú zatiaľ jediný prepravca na SR, ktorý dokáže zvážať ťažké balíky bez absurdne extrémnych príplatkov pre nás ako eshop a keďže vo väčšine prípadov máme dopravu zadarmo tak to je pomerne veľký bonus pre nás. Ubezpečujem Vás však, že sa snažíme vyrokovať aby sa k Vám chovali lepšie, prípadne rokujeme o zmene prepravnej spoločnosti - ďakujeme za spätnú väzbu.

Čo sa týka batérie bohužiaľ sa to občas stáva, že nám výrobca pošle nižšiu kapacitu a neupozorní nás na túto skutočnosť. Vám to však budeme kompenzovať nakoľko to je chyba rozhodne u nás v reťazci výroba - distribúcia. Očakávajte teda dodanie bezodplatne náhradnej batérie - budete mať teda 2ks :)
    Nosnosť ako taká je za nás testovaná v pomere údavaná hmotnosť výrobcom + 50% navrch. Ak výrobok záťažovým testom prejde, uvádzame mierne zvýšenú hodnotu tak, aby ste mali ešte dostatočne veľkú rezervu bez rizika poškodenia. Verím, že sme Vám všetko popísali a chybičku na našej strane dostatočne vykompenzovali.
    Ďakujeme Vám a prajeme pekný deň, Jakub z JBmodel.sk

• Rýchle dodanie a veľmi profesionálny prístup obch. zástupcu v SNV

Je OK len chýba návod na použitie v SLOVENČINE !!!

Reakcia obchodu JBmodel.sk - RC modely a hračky

ďakujeme Vám a prajeme pekný deň :)

Rychlost kvalita pristup.

Reakcia obchodu JBmodel.sk - RC modely a hračky

ďakujeme Vám, snažíme sa a prajeme pekný deň :)

Jakub z JBmodel.sk

• Status zasielky je,zasielka je vytvorena už dva tyždne a vobec sa to nepohlo.Asi tak.

Reakcia obchodu JBmodel.sk - RC modely a hračky

ďakujeme Vám no bohužiaľ tovar ste objednávali s dobou dodania 7-10 pracovných dní čo sa môže zdať ako 2 týždne, snažíme sa počas tejto doby pripomínať, že na objednávke stále pracujeme a veríme, že tovar splnil očakávania ktoré sľuboval :)

Jakub z JBmodel.sk

• poslali mi inú variantu hračky

Reakcia obchodu JBmodel.sk - RC modely a hračky

vzhľadom na termín Vám bola mierne pozmenená len farebná kombinácia (odtieň tmavo a slabo zelená)
    Veríme, že prioritnejší bol termín ako odtieň :)

Jakub z JBmodel.sk

Tovar bol zabalený mizerne, casť motorky trčal z krabice.

Reakcia obchodu JBmodel.sk - RC modely a hračky

ako sme pochopili keďže na tovar sa nesťažujete tak ten je našťastie v poriadku.
    To, že Vám prepravca otĺkol krabicu je smutné a mrzí nas to, no naštastie sa tovaru nič nestalo a toto naozaj nedokážeme ovplyvniť ale aj tak nás neodporúčate?
    Balenie motorky má kvalitnú 5 vrstovú krabicu. Bohužiaľ nedokáže prežiť hrubé zaobchádzanie takže za toto naozaj nemôžeme my ale prepravca - práve vďaka tomu máte možnosť balík pred ním skontrolovať a prípadne namietať alebo nás kontaktovať aby sme to vyriešili za Vás, ale nie vy radšej počkáte na recenziu a aj keď všetko dopadlo naštastie dobre dáte chybu prepravy za vinu nám a natriete nám to v recenzii - typické.
    Ďakujeme a prajeme Vám pekný deň, Jakub z JBmodel.sk