• Predajňa píše že tovar majú skladom, pritom sa nedá objednať
  • Sú to diletanti.

Dcéra chcela za našetrené peniaze kúpiť mobil XIAOMI Redmi Note 5A, za cenu 109,3 € ktoré mali v ponuke. Tovar som objednal, obchod potvrdil objednávku,potom napísal ze tovar je nedostupný. Odpísal som že mám záujem o tovar a som ochotný čakať, na to mi obchod odpísal že tento rok sa nepredpokladaná dodanie objednaného tovaru((( Dcéra bola veľmi sklamaná.

NASLUBUJU,ZE TOVAR MAJU,POTOM SA OSPRAVEDLNUJU?Naco oblbuju ludi,co maju o tovar zaujem?

• parkovanie iba za poplatok

ziadna komunikacia, tovar mi meskal 9dni oproti predbeznemu slubovanemu terminu

na stranke je tovar ktory niesu schopny dodat, tovar je tam aj po zruseni objednavky nadalej

• Pri produkte mali napísané na sklade 2.5. ešte ani 5.5 tovar nemali tak som objednávku zrušil.

Som z nich veľmi sklamaný. Nedodržiavajú dodacie termíny. Na žiadosť o informácie odpisujú tónom ako posledný kočiš. Nectia si zákazníka.

• velmi slaba komunikacia so zakaznikom

• Obchod (zamestnanci) nemajú záujem komunikovať prostredníctvom emailu a na informácie o objednávke čakám už 2 týždne.
    • Nikto sa neozval a nic mi neprislo

Objednávka nebola doručená ani po vyše týždňa, neinformovali prečo, tak som zrušil objednávku.

Tovar dodany uplne inemu cloveku aj ked na objednvke bolo moje meno aj cislo. Aj pri telefonovani len prehadzovanie zodpovednosti.

Totálny šrot. Nechápem ako môžete toto predávať a ešte to odporúčať ako vhodný darček. No, asi by so sa za takýto darček musel dosť hanbiť.
    Pri prvom použití sa mi toto "zariadenie" rozpadlo v rukách nepodarilo sa mi to uviesť do použiteľného stavu. Oľutoval som tento nákup. Neďakujem.
    Jano

• Slaba komunikacia so zakaznikom, trva dlho kym pride odpoved na email.
    • Bolo potrebne urgovat vystavenie predfaktury pri platbe prevodom

Už som tam volala asi 2x a stále nie nie dôjsť tovar aj keď mi bolo po telefonáte povedané že to idú zistiť nikto sa mi potom neozval ako stave je objednávka... nabudúce si objednám s iného obchodu ktorú doručí do pár dní

Neviem či tovar ešte príde , ale veľmi dlhá doba dodania.

neskorý termin dodanie tovaru !!!!! ten istý den objednaný z číny bol dodaný za 4. den a tu z Nirta do nové zámky chcely na 9. den !!!!!

Dorazil použitý tovar.