• Profesionálny prístup

Možem len odporúčať

Rýchle a bez zvláštností a "neobyčajných" zážitkov. Skrátka na druhý pracovný deň mi bol objednaný tovar doručený kuriérom. !!!! Bezpečne zabalený. Tak ako by to malo fungovať. Faktúra e-mailom aj papierová - v balíku.

• Osobný odber tovaru
    • Milý a ústretový personál

Som spokojná s obchodom a ďakujem za ústretovosť zamestnankyne s vybavením osobného odberu bez čakania v rade

• po dvoch tyzdnoch cakania bez vysvetlenia obchod moju objednavku zrusil. ten isty produkt za nizsiu cenu som potom dostal za dva pracovne dni na inom eshope.

Prehľadný web, veľmi dobrá komunikácia

• Keď si objednám produkt pri ktorom je uvedené že “1ks na predajni xy” tak očakávam, že tam ten produkt naozaj je. Nie že “Nooo ale to my máme len interne predznačené a my to tu nemáme a blablabla”

Žiadna komunikácia s predávajúcim.
    Pri vytváraní objednávky bol MacBook skladom. 30.11.2020 som sa info linku dovolala na 26 pokus (cez deň mali vyvesené telefóny), aby som zistila, v akom stave je objednávka, odpovedali, že už dnes bude expedovaný. Do 02.12.2020 mi neprišiel žiaden e-mail, písala e-mail, keďže dovolať som sa nemohla som, neodpovedali mi. Preto som sa 03.12.2012 si objednala tento MacBook z inej firmy a objednávku som stornovala!

• Velmi rychlo doručené!!

Všetko prebehlo hladko a pomerne rýchlo.

super

• Pri predobjednavkach si robia vlastne poradovniky.
    • V predajnach tel. nedvihaju

Super obchod - doporučujem.

Vsetko fajn, celkovo spokojnost. Len jedna vec je na skodu. Ked ich kontaktujete, nedockate sa reakcie. Na tom by mali popracovat.

• obchod nereaguje na moje maily, po odoslani objednavky doslo iba ze ho nemaju skladom a viac sa ani na dalsie otazky neozvali

• ŽIADNA KOMUNIKCIA so strany obchodu
    • Klamanie na eshop, tovar skladom, objednany a zrazu nebol !
    • Emailova komunikácia takmer neexistuje, telefon zdvihnuty na cca 9 raz !

V tomto obchodne sa budem snažiť nenakupovať a každemu v mojom okoli budem opakovat aby tak tiez nerobili. Budem robiť čo najhoršiu reklamu obchodu kde prídem a odhovarať ludi od nákupu.
    Neklamte dalej svojich zakaznikov ! Ked je niečo na sklade tak je hadam na sklade !

Pristup v pohode.
    Nepacilo sa mi, ze nemozem doniest stary telefon na vykup dodatocne. Kym si prehodim doma data udaje zo stareho do noveho mobilu!!!
    Takze to bolo dost zarazajuce. Mali by to mat uvedene na stranke ze to nie je mozne. Len kus za kus sa da spravit vykup mobilu!!!!!!

• Veľmi rýchle dodanie

Zaujímavé akcie, vernostný program a rýchle dodanie. Môžem len odporúčať.

• Do dnes nemam tovar
  • Dobrý deň, tovar ktorý som objednala na predajňu v Poprade zatiaľ na predajňu nedorazil

• Super komunikacia
    • V ramci moznosti dodany tovar pomerne rychlo
    • Autorizovany predajca
    • Bez