Kupovala som si iphone 12 na predajni v bb v europe. Velmi profesionalny pristup predavacky menom Sara. Prijemna osobka ktora bez problemov vsetko a ochotne vysvetlila. Celkovo obchod odporucam

Rýchle a ústretové jednanie.

• Aj keď som požiadal o zrušenie účtu aj tak ma otravuje nejaká Heureka zjavne zákazník je hovno podstatne sú recenzie nuž takto by to nemalo fungovať

Reakcia obchodu iStores

pri vytvorení objednávky ste súhlasili s dotazníkom heureka.sk, ak si potom zrušíte účet (máte ho zrušený) nemá to vplyv na daný súhlas k už vytvorenej objednávke. Súhlas je v momente objednania odoslaný portálu heuréka.sk, ktorý ste aj využili a už ho nemôžeme ovplyvniť.

Váš iStores tím

Pravidelne problém s objednávkovym systémom a to je pri takejto firme ktorá sa zaoberá technológiou smutne. Zamestnanci pravidelne urobia nejakú chybu a ani sa nedočkáme nápravy. (Napr. Posledná skúsenosť, nasu objednávku na mieste nevedeli vyskladniť aj keď tovar tam fyzicky bol vraj problém systému ok tak nase telefóny dali niekomu inému lebo to už išlo a že nám urobia novú objednávku s tým ze to posúria keďže bola chyba na ich strane, čakali sme 2mesiace nikto sa neozýval zavolali sme tam a objednávku ani nezadali do systemu a ani pardon ani nic. Nakoniec sme si ho skôr objednali zo stránky ako sa nám potom následne ozvali z predajne. A to je takýchto podobnych prípadov každý rok aspon jeden.)Mysleli sme si, že je to len chaos pri nových telefónoch ale deje sa to každý rok keď niečo kupujeme a myslím si, že toho nieje malo. Apple produkty po toľkých skúsenostiach budeme kupovať už od inakadial.

• rychla komunikacia
    • absolutna profesionalita v ponukaných službách a tovaroch

poplietli tovar cim sa moja objednavka natiahla o ca tyzden.., kompenz neponukli ziaden...stava sa to, neberiem to ako nevyhodu skor som cakal nejaku formu ustretovosti, predsa ide o nie lacne zariadenia..

• proste iStores :-)
    • Super tovar, personál, profesionalita

• rýchlosť

• Expresne dodanie
    • Siroky vyber
    • Komunikacia obchodu

• Tovar skladom tak ako deklarovane na stranke.
    • Rychle dodanie

• Rychlosť doručenie
    • Komunikacia
    • Tovar
    • Najlepšie iPhone
    • Super kamera
    • Len cena

• Uplne topka

• Ked som volal priamo na predajnu do KE nebral nikto co je asi bezna prax ale ked som volal na info linku tak tam mi hned dvihli telefon a poriesili so mnou moje poziadavky. Super ochotny pristup.
    • Do KE predajne mi nikto nebral telefonat ak jed som volal s odstupom aj na druhy den nikto nic. Chapem ze je napor zakaznikov ale tym padom my co volame a uz mame objednany tovar nie sme zakaznici ? ci co my sme druhoradi ?

Reakcia obchodu iStores

žiaľ čo sa týka predajne mrzí nás to ale zrejme ste to odhadli správne a v predvianočnom čase je náročné zladiť venovanie sa zákázníkom priamo na predajni aj na telefóne. Ďakujeme za podnet a určite sa do budúcna budeme snažiť nájsť riešenie ktoré bude konfortné pre zákazníka.

Zároveň nás teší pochvala infolinky eshopu, Ďakujeme

Úplná spokojnosť.

Musel som sa pre tovar vrátiť o pár dni, lebo neboli schopní mi ho predať. A aj na druhýkrát som tam strávil asi 30 min kým to slečna nahadzovala raz do 1., potom do 2. počítača.

• Nespokojnost

Objednavka cez 1100€ a predavač si pyta 30 centov za malu tašku s reklamou istore, do ktorej sa mi tovar ani nezmestí. Dlhé čakania pri vybavovaní objednavky, zapratany maly pult vselijakymi ich vecami, nie si kde odlozit/polozit, oprieť sa, kedze sa dost caka. Zle

Reakcia obchodu iStores

samozrejme mrzí nás, že nákup pre vás nebol komfortný a ďakujeme za podnet. S balením by Vám samozrejme mal pomôcť personál spôsobom aby ste si nákup vedeli pohodlne odniesť domov.

Čo sa týka priestoru predajne a diskomfortu, v najbližšej dobe plánujeme update iStores Trnava a pevne veríme že výrazne zvýši pohodlie a zážitok z nákupu v tejto predajni.

Prajeme pekný deň

• Kvalitný tovar
    • Rýchlosť

• profesionálne balenie tovaru (v mojom prípade išlo "len" o iPad)
    • rýchlosť vybavenia mojej objednávky

• Rýchlosť dodania

Mobil som kupovala cez IStores na základe toho, že je to overeny predajca. Nerada drahšie a kvalitnejšie zariadenia kupujem cez neoverené obchody. Čiže v tomto sa môžem na IStores plne spoľahnúť.

• cena tovaru