• ak je tovar na centralnom sklade dodanie je na druhy den
    • moznost vyzdvihnutia tovaru na predajni
    • dobra komunikacia po telefone
    • okamzita reakcia a pomoc pri problemoch s nalogovanim do eshopu, takto ma vyzerat servis zakaznikom, obchod odporucam

• Po 6 dňoch od objednania tovaru som musela kontaktovať eshop, nakoľko od informácie - objednávku spracovávame sa nič nedialo. Až po zavolaní tovar doručení do 24 hodín.

• V pohode obal , prijemn na dotyk ochráni mobil aj pri menšom páde

Osobne, maximálna spokojnosť.

• Napriek tomu že sme registrovaný a zakúpili sme niekoľko výrobkov v priebehu 2r. / 4 x telefon+ 2 x počítač+ pera, klávesnice 1x tablet+ slúchadla…žiadna zľava ako stálemu zákazníkovi pri zaujme o ďalšie slúchadla 3 generácie

Klasický, neosobný online obchod, ale je za nimi podpora Jablka, tak sa to dá prehltnúť. Asi tretí telefón u nich, Iphone 13, veľmi som chcel 13 mini,
    ale cenu dodnes šponujú.
    Komunikácia je čisto softvérová záležitosť, nečakajte nič osobné.

• Veľmi príjemný personál, odborne zaškolený, pre mňa ako laika v oblasti Apple produktov boli veľmi nápomocný.

• Všetko prebehlo ako malo

Veľa ľudí čaká sa,ok

Ihneď po odoslaní objednávky som zistila ,že som sa pomýlila v modeli namiesto 15 mala byť 15 pro . Preto som poprosila o výmenu SwitchEasy LensArmor Ultra-Thin Lens Protector pre iPhone 15/15 Plus - Clear SPH517178TR23 na model 15pro .
    Aj tak mi zaslali na model 15 .
    Takže mám doma kryt za 15 € a je mi nanič .
    Toto nebola prvá negatívna skúsenosť s vašou spoločnosťou a tak som sa rozhodla , že v budúcnosti vo vašej spoločnosti už nenakúpim s pozdravom Anita Gažúrová.

Reakcia obchodu iStores

žiaľ objédnávku, ktorá je automaticky odoslána (ako vo Vašom prípade, nevyžaduje zásah spracovateľa) nevieme už zachytiť. Nezaznamenali sme nikdy predtým takýto problém, keďže tovar môžete zo zákona do 14 dní bez udania dôvodu vrátiť. Sklo nám stačilo spolu s odstúpením od zmluvy zaslať na adresu spoločnosti alebo priniesť na ktorúkoľvek predajňu.

Váš iStores tím

• Profesionalita
    • Nie su nevýhody

• Dostupnosť skladom
    • Rýchla a jednoduchá objednávka
    • Možnosť dodania do predajne
    • Výdajné miesto / personál

Prehľadná stránka, vzhľadom na produkt prijateľné ceny a dostupné príslušenstvo / možnosti rozšírenia záruky.

• rychli nakup, ochota ludí, profesionalita

• Široký sortiment
    • Aj keď vám pošlú tovar na dobierku, otravujú vás ešte papierovou žiadosťou o odsúhlasenie zostatkov do 5 dní. Absolútne zbytočný dokument, pretože kým sa vám dostane do rúk, už dávno je tovar zaplatený - inak by vám ho predsa kuriér pochopiteľne neodovzdal. Práca zamestnankyne, papier, tlačiareň, obálka, poštovné, váš čas na pošte, prečítanie, zistenie stavu domnelej pohľadávky...

Byrokracia v podnikateľskej firme porovnateľná so štátnou správou. Ak nemáte čas na zbytočnosti, nakúpte inde alebo sa aspoň vyhnite nákupu na konci mesiaca.

• Apple produkty skladom
    • Ochotní personál na predajni Banská Bystrica

Nakupujem pravidelne a zatiaľ všetko v poriadku

absolútna profesionalita a ústretovosť

• Tovar som si objednal cez internet a vyzdvihol v predajni, kde mi bol poskytnutý ešte odborný výklad.
    • Trošku dlhšie čakanie, ale to je v období Vianoc normálne.

Celkovo som spokojný aj s termínom dodania aj obsluhou a poradanstvom, ktoré preferujem viac ako chatbot.

• milý, ústretový personál

• Originál tovar
    • Výborná komunikácia a prehľad o stave tovaru kde sa nachádza

• Šikovný človek na chate
    • Nulová komunikácia s vydaným miestom

Najprv je telefón na sklade, po objednaní je na objednávku. Ozve sa vyadajne mieste, vezmete tovar a istore vás vyzýva vyzdvihnúť tovar ktorý už dávno máte. Následne vám príde že je objednávka stornovana. Cena zle. Ja mám blok že som ho kúpila ale v istore mám obj. Strorno. Nikdy viac