Iron Legion

• 100 % Zákazníkom dorazil tovar v poriadku
  • 83 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 3,6 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod Iron Legion získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Super

Frantisek Jankech

Pridané: 19. júla 2016

• Rychly a pohodlny nakup
  • ako kazdy internetovy obchod, vyrobok mam v ruke, az ked je zaplateny. Ale prvy nakup vyjasni, ci je riziko prijatelne.

ako je uvedene vyssie. Kazdy si musi tuto nevyhodu eshopov zhodnotit sam. Ja nakupujem casto tymto sposobom, nemal so zatial problemy, som spokojny. Takmer vzdy kupujem to, co v beznom obchode nevidim, nemaju.

KillerSVK

Pridané: 11. júna 2016

• Top kvalita
  • Žiadne

Top kvalita za primeranu cenu

Roko

Pridané: 30. mája 2016

• Jeden z mála armyshopov, ktorý má tak prehľadný a funkčný eshop
  • Klasika slovenských predajcov, na stránke je to k dispo, potom vám zavolajú, ze to uz nie je na sklade.. Nepoznám slovenský eshop, ktorý by nemal podobný problém

Bratislava

Reakcia obchodu Iron Legion

Bude to asi slovenským trhom, ktorý je malý a nám ako predajcovi sa neoplatí držať skladom určité špecifické veci (vo Vašom prípade košeľa 5.11). Pokiaľ teda nechceme predávať iba tuctový tovar. PS: vaša objednávka Vám bola odoslaná na druhý deň a predpokladáme, že sadla veľkosť, ktorú sme mali skladom :)

Maros

Pridané: 25. mája 2016

• Tovar ktory som zakupil bol v dobrej cene a inde bol vypredany.. tovar som si nechal zaslat postou na dobierku, pricom existovala moznost dorucit si tovar priamo na postu, kde som si ho vybral v case ktory mi vyhovoval a nemusel som sa s kurierom dohadovat na termine a case dodania. Na poste som aj tovar uhradil.
  • Neviem uviest

Prehladne zoradeny tovar s popisom. Po zaslani objednavky ma kontaktoval predajca a poskytol info o termine dodania.

Ľubo

Pridané: 22. mája 2016

• Super prístup
  • Nemá

Určite odporúčam

martinus

Pridané: 17. mája 2016

• v e-shope ma vela tovaru
  • v e-shope ma vela tovaru ktory vlastne ani nema !!!

najprv si treba overit ci ponukany tovar vobec maju a az tak objednat a uz vobec neplatit dopredu !!!

Reakcia obchodu Iron Legion

Tu na Heuréke máme štatistiku dodania tovaru v priemere do 3 dní ( väčšina zákazníkov ma tovar na druhý deň, nie každý tu však zanechá aj spätnú väzbu), takže nie je pravda, že tovar nemáme. Informáciu o dostupnosti tovaru dostane každý zákazník ihneď po objednaní, tak ako sme informovali aj Vás. Mrzí nás, že ste ho nedostal do sľúbených 7 pracovných dni, ale do 9. Je treba chápať aj to, že nieje možné držať všetok tovar vo všetkých možných farebných kombináciách na sklade, na to je Slovenský trh príliš malý. Vami objednaný produkt momentálne nie je možné kúpiť v žiadnom inom obchode na Slovensku. Ak by sme držali len to čo sa predáva, bohužiaľ aj naďalej by bolo dosť veci dostupných len zo zahraničia.

Pridané: 2. mája 2016

SnaziA sa

Ja

Pridané: 28. apríla 2016

• Prijatelne ceny
  • Neprehladnost , predpokladal som ze objednavam tovar ktory je skladom a zatial nan uz 3 tyzdne cakam ...

Mozno zaujimavy obchod pre niekoho komu nevadia neskutocne dlhe doby dodania ....

Reakcia obchodu Iron Legion

Vaša objednávka Vám bola odoslaná do 13 dní od jej prijatia. Ak Vám neprišla ani po 21 dňoch , ako uvádzate, je treba nás kontaktovať a vieme to na pošte preveriť. Za prácu Slovenskej pošty bohužiaľ nenesieme zodpovednosť. Na dobu dodania ste boli vopred upozornený a akceptoval ste ju, takže nerozumieme Vašej sťažnosti. Nie všetky produkty sa vždy nachádzajú na našom sklade, keďže naša ponuka modelov, farieb a veľkostí je široká a nieje v našich možnostiach mať skladom celý sortiment.

Harus

Pridané: 20. apríla 2016