• Bezkonkurenčná cena
    • Cena dopravy

Nerozumiem negatívnym recenziam na tento obchod. Objednal som kryt a bol mi rýchlo a lacno doručený, kryt je bez problémov a čo je hlavne - najlepšia cena. Som spokojný.

• Rychle dodanie, super komunikacia
    • Ziadna

Rychle dodanie do 2 dni kryt sedi super a tlac tiez kvalitna na tu cenu.

• Dodanie je rýchle, ale k čomu je to dobré, keď Vám príde špatný produkt?
    • Ak si objednáte produkt s popisom: 2.5D Glass - Tvrdené ochranné sklo s pokrytím celého displeja pre Samsung Galaxy A52 5G (čierne), tak čakáte sklo, ktoré pasuje na displej uvedeného mobilu. To však nedostanete. Na výšku aj šírku chýba niekoľko mm, sklo je teda malé - vhodné pre úplne iný mobil
    • Bohužiaľ som si pozrel hodnotenie na Heureke až po dodaní tovaru, pretože je to tu plné podobných skúseností, teda doručia rýchlo zlý, nevhodný, nekvalitný produkt

• Dodané načas
    • Veľmi zlá kvalita či už fólií alebo ochranných skiel
    • Nesedelo ochranné sklo na fotoaparát
    • Fólia mala výrobné vady a zlú veľkosť

Obchod ktorý sa snaží zarobiť na každom cente, namiesto toho aby priplatili o 0,05 eura navyše a z Číny objednali niečo čo potom aj tak násobne drahšie predajú, radšej zoberú najlacnejší šmejd a predávajú to ako vysokú kvalitu.
    Tento obchod neodporúčam!!!
    P.s. radím radšej priplatiť a objednať cez serióznu firmu.

• rýchle dodanie tovaru
    • pohotová odozva na reklamáciu
    • všetko riadne zabalené

Som veľmi spokojná s prístupom firmy ipshop.sk, dodanie bolo rýchle, vybavenie reklamácie bolo pohotové! Na emaily odpisujú do niekoľko hodín. S výmenou produktu nebol žiadny problém. Určite odporúčam!

• dodanie
    • .
    • neodoprúčam

Nekvalitny - lacny material krytu na Huawei. Obchod neodporucam!

Na webovej stránke je napísané, ze majú tovar na sklade.Objednal som to aj platil som vopred a dostal som e-mail, ze tovar nemajú na sklade a musím cakat asi dva tyzdne.Pre nikoho neodporúcam, kto potrebuje nieco súrne.

• Pridavam aj kladne hodnotenie nakolko, mi bolo dodane sprave vsetko, ako malo a dakujem za 1 ochranne sklo navyse na fotoaparat zdarma. Az na to dodanie v sobotu, ktore sa nekonalo odporucam:)
    • Musim zhodnotit negativne jednu vec a to, ze tovar mi mal byt dodany v sobotu, no v servise dhl firmy, cez ktoru tovar dodavate ma informovali, ze ste zabudli odskrtnut tovar dodat v sobotu.

• rychle dodanie (do 24 hodin - postou)
    • kvalitny tovar
    • ochota poradit s vyberom

Objednali sme tvrdené sklo Glass PRO pre Honor 7 lite a poslali nám sklo, ktoré má menšie rozmery - nesiaha na bokoch po okraje. Neodporúčam tento obchod.

• Veľké množstvo tovaru
    • Rýchle vybavenie dnes objednáte zajtra príde

• expresné dodanie
    • rýchla komunikácia
    • skvelé ceny
    • široký sortiment

Puzdro na mobil som si objednala v stredu na obed, vo štvrtok mi ho doručil poštár. Každý stav týkajúci sa objednávky bol oznámený e-mailom. Navyše ipshop.sk ponúka široký sortiment za skvelé ceny. Odporúčam.

• extra rýchlosť
    • pekné produkty

V piatok popoludní som objednala puzdro, v pondelok ráno prišlo, expresne a profi dodané :)

• krásne puzdro, extra rýchle dodanie a SUPER prístup!!!!

radosť nakupovať, veľmi milý personál

• Výborný nákup, rýchle dodanie, pekný tovar, komunikácia a prístup absolútne ukážkový! Reklamovala som puzdro, ihneď po odoslaní emailu o probléme sa ospravedlnili a zaslali mi nové, na druhý deň som ho mala aj s darčekom. Môžem vrelo odporučiť!

Seriózny predajca, všetko hodnotím na 1*

• Asi po mesiaci mi prišiel mail,že dodávateľ im zabudol priniesť časť mojej objednávky..chcela som to však do vianoc,takže mali ešte dva týždne na to,aby to napravili,ale objednávku radšej stornovali..pritom pri produkte je napísané do 15 dní doručia..takže za patrične dlhý čas neboli schopný naskladniť tovar a ani opakovane doručiť

Absolútna nespokojnosť

• - rýchlosť dodania (v stredu objednané na mnou zvolené odberné miesto, v piatok sms, že je tovar pripravený k vyzdvihnutiu)
    • - kvalita a dizajn ochranných krytov (hľadal som kombináciu plastu s gumou, aby sa telefón nešmýkal a zároveň, aby vyzeral elegantne a tu som našiel PRESNE to, čo som chcel)
    • - prehľad stránky
    • - vôbec nič

Nákup doplnkov pre mobilný telefón začnem najprv v tomto obchode :-)

• V pondelok vecer som si objednal kryt na fon, dnes v utorok ho mam v rukach, pri osobnom odbere na Budatinskej 22 v Bratislave Petrzalke. Od prijemnej slecny som ihned po prichode dostal pozdrav a nasledne asi o 5 sekund po nahlaseni mena hned vedela kde a co ma hladat, hned vydala tovar a po zaplateni som v predajni stravil asi minutu. Super a odporucam. Skvelý pristup, informovanost, serioznost. Dakujem.
    • Absolutne nič

Ak by predavali viac výrobkov, nevahal by som cez nich nakupit. Napr. Haladam stativ (tripod) na telefon ktorý som v ponuke nenasiel. Este raz diky a viac takychto eshopov!