Tovar mi došiel ,
    no to som bol velmi prekvapený,objednal som si záhradnú sedaciu súpravu za 1300 euro .Keď tovar dosiel všade na krabiciach bolo logo VidaXL.
    Keby som chcel mohol som objednať z vidaXL za 980euro no to som nechcel lebo majú velmi zlé recenzie.Nakoniec mám nábytok z vidaXL ale o nejaké tie 3 stovky drahšie.Keď som nábytok montoval došiel som k poslednej krabici kde som vybalil doštiepané kreslo.Nábytok je z tak tenkého materiálu že mám strach niekoho naň usadiť aby sa neocitol na zemi.Už viem že si z tohto obchodu nič nekúpim.Neodporúčam eshop.

Tovar doručený po viac ako 14 dňoch, to vnímam ako malý nedostatok +komunikácia s obchodom bola dosť strohá,ale predsatakže to nevnímam ako nejaký veľký problém.

Transparentné nakupovanie. Predajca uvádza okrem iného počet balení, veľkosť jednotlivých balení, a tiež hmotnosť. Tovar prišiel v bezchybnom stave.

Som veľmi sklamaná, žiadna komunikácia, tovar stále neprišiel....

Na stránke bolo písané dodanie do 7 dni a tovar ešte stále neprišiel ani informácia o expandovaní tovar už ani nechcem keď sa predajca ani ozvať nevie

• Štandardný nákup a aj dodanie tovaru
    • Fotografia tovaru v e-shope nie je farebne reálna. Doručený tovar na má veľmi tmavo hnedú farbu až takmer antracitová. Na fotografii je tovar bledohnedy až ryšavý.
    • Kvalitné spracovanie zakúpeného tovatu
    • Nereálna fotodokumentácia a aj popis tovaru z pohľadu farebnosti

• Jednoduchá komunikácia a rýchle dodanie tovaru.

• neskoré dodanie tovaru "SKLADOM"

Skúsenosť z obchodom som mal prvý krát
    a bol som spokojný z informovanosťou
    a rýchlosťou dodania tovaru.

Rušila som objednavku nakoľko dodacia doba bola 3mesiace.Vybrala som si iný tovar a bol problém, lebo sa to nedalo nahradiť s predchádzjúcou objednávkou.Musela som stornovať tovar a znova objednať.Neodporúčam platiť cez účet,ale kurierovi nakoľko vrátenie peňazí trvá aj 10 dní.Aj to som sa domáhala , že tie peniaze potrebujem.

• Tovar došiel včas.

Tovar nedodany, musela som pisat, aby som dostala informaciu, kedy bude expedovany. Jedine plus, ze komunikuju. Takisto som zaplatila o cca 30,- viac, peniaze nevratene, ze budu vratene az po dodani tovaru (nechapem pointu).

Velmi spokojna..

• Velmi rychle dorucenie,hned na druhy den od objednania, taktiez okamzita odpoved z eshopu ohladom dostupnosti.

• Dodali výrobok v inej farbe ako je na obrázku

Rýchle dodanie.

• ponúkajú niečo, čo v skutočnosti nemajú na sklade..

OK

• Fantastická vec