...opäť spokojnosť...

• Dobrá cena
    • Originál Dolce&Gabanna parfém

• za dobrú kvalitu seper cena

• Rýchle dodanie tovaru

• spoľahlivý

Som veľmi spokojná

• Super sokojnost mali tovar ktory sa nedal uz nikde zohnat…..

• OK

• super rýchle, príjemná cena, okamžitá komunikácia
    • Zavádzanie na stránke ,slabá komunikácia so zákazníkom.

dobrá cena a rýchle dodanie

• Maximálna spokojnosť
    • Veľmi príjemný a ochotný predávajúci
    • Super ceny

Maximálna spokojnosť s obchodom. Rada nakúpim znova,môžem len odporučiť.

Obchod určite odporúčam, veľmi výhodné ceny , rýchle dodanie, perfektná spolupráca a komunikácia. Ďakujem

Vsetko ok.

• Vyborna komunikacia
    • Rychle dodanie
    • Super ceny

Objednávka neprešla cez platobnú branu, vôbec som nevedela zaplatiť za tovar , nakoniec som tovar objednala z inej stránky

Pekny den p. Alexandra,

mrzi nas Vasa nespokojnost s nakupom u nas, kedze cely nakupny proces prebehol v poriadku, az na prijatu platbu platobnej brany. Platobnu branu nam poskytuje externy dodavatel, podla informacii neboli zadana platobne informacie ani na hlavnu, ani na dalsie dodatocne zaslanu vyzvu na platbu.
    Kazdopadne Vas problem si este s dodavatelom opakovane prejdeme.

Dakujeme a zelame pekny zvysok dna

vo fľaške je tuším voda, používam túto vôňu, takže ju dobre poznám, toto čo mi došlo, je asi žart, ale mne to vtipné nepríde, vyhodené peniaze do vzduchu, nevonia ale že vôbec , veľké sklamanie, viac neobjednám od tejto firmy

Pekny den p. Renata,

mrzi nas Vasa nespokojnost so zakupenym parfemom. Vsetky nase parfemy zakupujeme od oficialnych distributorov a predajcov, ktori nam garantuju pravost produktov.
    Zial, doposial od vas neevidujeme ziaden kontakt so ziadostou o reklamaciu ci vratenim tovaru. Kazdu takuto poziadavku posudzujeme kladne. Samozrejme, staci nam dat vediet a kazdy produkt vieme zaslat na reklamaciu a preverenie produktu. Urcite nie je nasim cielom predavat neoriginalne produkty, toto nie je nas zmysel.

Dakujeme

...rada odporúčam...

• Toaletna voda,ktora mi bola zaslana absolutne nezodpoveda voni,ktoru poznam.Bud je to zriedene,alebo nevydarena napodobenina.No ponaucenie,objednavat z overenych e shopov.

Vážená pani Silvia,
    ďakujeme za Vašu recenziu, zároveň nás mrzí Vaša nespokojnosť s nákupom u nás.
    Môžme Vám garantovať, že všetok nás predávaný tovar ide priamo od oficialnýhc distribútorov a rovnaký parfém by ste dostali aj od iného eshopu na našom trhu. Predávať zriedené veci či napodobeniny, to vôbec nie je naša vízia.

Každopádne, neevidujeme od Vás žiaden dotaz na vrátenie či výmenu tovaru, všetky takéto požiadavky vybavujeme ihneď bez udania dôvodu. Po vyzdvihnutí kuríerom ihneď vraciame peniažky a Váš parfém zaslali na analýzu (mohlo sa stať čokoľvek aj pri výrobe produktu. Z rovnakej edície sme predali viacero toaletných vôd Versace, negatívna spätná väzba neprišla ani raz)
    Čo sa týka overených obchodov, podla recenzií ste si mohli pozrieť ešte pred Vaším hodnotením, že náš eshop mal spokojnosť 100%. Žial certifikát podlieha aj ďalším podmienkam, z dôvodu dlhšej odstávky eshopu pred vyše mesiacom zo zdravotných dôvodov, sme nedokázali nazbierať požadovaný počet recenzií čo znamenalo stratu certifikátu.

ďakujeme a želáme všetko dobré