• Prijemna obsluha
    • Vela tovaru dostupneho ihned
    • Dostupnost v meste s parkovanim na 30min
    • Niektore polozky maju drahsie

• Vyznajú sa v tom, čo predávajú, ochotne poradia

• Rychle dodanie
    • Poradenstvo priamo v predajni
    • Ochotny personal

• veľmi slušná komunikácia

oceňujem komunikáciu s obchodom - po vykonaní obednávky predávajúci sám zatelefonoval a snažil sa vysvetliť a poradiť, ako objednaná hra funguje, aby sme neboli potom sklamaní. Na základe jeho telefonátu sme hru skutočne zmenili.

Reakcia obchodu ihrysko.sk

Ďakujeme, je povzbudzujúce počuť, že naša starostlivosť pomáha.

Peter Černák

Špička stolných hier na slovensku. Absolútny prehľad aj o zložitých, neznámych, nedostupných a kickstarterových hrách. Výborná komunikácia a prehľad. Návštevy herných výstav a znalosti o rôznych herných projektoch. Účasti na kickstarterových projektoch stolných hier.

Reakcia obchodu ihrysko.sk

Ďakujeme, hodnotenie znie ako súbor reklamných sloganov :) . Teší nás takéto povzbudenie.

Peter Černák

Komunikácia s obchodom vynikajúca. Dokonca sa mi ospravedlňovali za poškodený obal. 1 deňi trvalo, kým tovar prišiel.

• Výdajné miesto je zároveň kamenný obchod so širokým sortimentom spoločenských hier, ochotný predavač Vám určite poradí pri výbere
    • parkovanie zdarma

• Možnosť poradiť sa, príp. vyskúšať hry.

Na ihrysku nakupujem pravidelne a vždy ma poteší komunikácia, rýchlosť dodávky a celkový prístup k zákazníkovi. Vrelo odporúčam.

• Velky vyber hier
    • Dobre ceny
    • Dorucenie pri objednavke nad 50 EUR zdarma
    • Okamzite vybavenie objednavky

• tovar som v inom internetovom obchode nenasiel, ale tu bol a bol mi aj doruceny.

• široký sortiment, fotky rozbalenej hry a popis
    • na stránke nie sú návody hier na stiahnutie, treba ich pracne hľadať na internete

kúpila som už viacero hier pre malých aj veľkých a sme z nich aj s deťmi nadšení, ďakujem za obrázky rozbalenej hry, bez toho by som žiadnu nekúpila; mnohé hry majú návod len v cudzom jazyku, ale je možné na nete nájsť preklad, bolo by fajn, keby Ihrysko na tomto popracovalo a zabezpečilo preklady ktoré by sa dali stiahnuť; nikdy som nekúpila hru kým som si neprečítala návod, škoda že ho nájdem len na iných stránkach

Reakcia obchodu ihrysko.sk

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie a aj za pripomienku.
    Hier je obrovské množstvo a snažíme sa okrem mnohých iných (väčšinou herné kluby v Čechách) prispieť prekladmi nelokalizovaných hier aj my. Avšak zároveň rešpektovať pravidlá týchto zoskupení dobrovoľníkov - nesmieme zavesiť tieto preklady na iHRYsko, aby ľudia pri ich nájdení prišli aj na stránku prekladateľa.
    Radi vám však vždy pomôžeme a skúsime vás nasmerovať na miesta, kde sa rôzne preklady nachádzajú (ak ich teda nemáme aj my sami).
    A dúfam, že vás poteší naša nová stránka (v septembri) a jej prehľadnosť, ako aj zároveň s ňou spúšťané videokanály s predstaveniami hier :)

• veľký výber
    • dobré ceny
    • prehľadnosť

Všetko sa uskutočnilo za dva dni a na úrovni. Tovar som si najprv objednal v kamennom obchode a čakal tri týždne zbytočne.

• Slušné ceny
    • Široký sortiment
    • Prehľadné stránky
    • Nič podstatné

• Výborná komunikácia, rýchle dodanie tovaru

• Rychle jednanie
    • Ked nemali to co sme chceli tak zavolali a ponukli riesenie k mojej spokojnosti
    • Nemam

• Great transaction from beginning to end! Perfect satisfaction!

Puzzle was in perfect condition and packaged beautifully!

Dobre ceny na hry. Vyborna dostupnost. Prijal by som filter na webe pri tolkych hrach by sa naozaj zisiel (cenovy, cas hry, ...)

Reakcia obchodu ihrysko.sk

Vďaka za pozitívne hodnotenie a aj za pripomienku :)
    V septembri bude spustené nové iHRYsko.sk a dúfame, že práve filtre a rôzne cesty ako nájsť to čo hľadáte vás potešia.

• Ochota
    • Rychlost