Tovar mal byť dodaný do 3-7 dní, na siedmy deň som sa musel sám pýtať čo je s ním načo mi predajca potom oznámil že tieto hodinky nemá ani DODÁVATEĽ. A pritom stále na eshope majú ich uvedené, zase dodanie 3-7 dní.

• Bez slov

• Dlhá doba dodania.

Odporucam. Dobre ceny a rychle dodanie

Obchod odporúčam, objednala som si tovar, ktorý nebol na sklade, o čom ma následne informovali a oznámili predpokladané dodanie. Tovar mi bol doručený v poriadku.

Super jednanie, super tovar.

pohodlný nákup

super obchod
    komunikácia
    tovar skladom

• Nepravdivé zobrazovanie produktov.
    • Bol som podvedený.

Reakcia obchodu IDOAL

Zákazníkovi bol zaslaný presne taký tovar, ako si objednal. Fotografie súhlasia s objednaným tovarom, viď http://www.idoal.sk/e-shop/33533-sada-frez-do-dreva-5-ks-/, ale každý má svoj názor.

• rýchlosť, možnosť kúpiť aj lacnejší tovar, kvalitou zodpovedajúcou cene

Objednal som doručenie domov a dnes som mal lístok, že balík si mám vyzdvihnúť na pošte. Nakoľko som chorý, poslal som na poštu vnučku. Keď jej nebudú chcieť vydať, nevyzdvihnem, posielam späť.

• Pruzna komunikacia

Aj ked som na tovar cakal dlhsie, kolmuikacia zo strany obchodu bola pruzna, objasnila problem a tovar dodala aj ked s miernym oneskorenim oproti povodnej dohode.

Nemam vyhrady a dakujem

• Sortiment.
    • Nema.

Odporucam.

• Skvela komunikacia ohladne dodacej lehoty.
    • N/A

Super

• Ziadne
    • Normalny int. Obchod

Skuste a uvidite

• Žiadna komunikacia a dlha dodacia doba. Tovar som objednala 10. 4. 2016. Do 18. 4. 2016 bolo ticho, večer som pisala na ich mail, aby sa vyjadrili, čo je s objednavkou. Ešte v ten večer okolo 21.00 mi telefonoval nejaky človek, že ďalši deň mi bude tovar expedovany. Tak sa aj stalo. Ale už si u nich nič neobjednam,som sklamana!!! Chapem to tak,že ak by som im po 8-ich dňoch nepisala, tak možno tovar nemam dodnes!?

Reakcia obchodu IDOAL

Postup eshopu bol v zmysle obchodných podmienok. Zákazník bol informovaný o akceptovaní objednávky hneď dňa 10. 4. 2016. Dotaz zákazníka bol riešený neodkladne nie nejakým pánom, ale zástupcom eshopu. V dohodnutom termíne bol tovar expedovaný v požadovanom množstve, kvalite a cene.. Na margo telefonát nebol pramo so zákazníkom. Aj tak ďakujeme za názor.