Odporúčam obchod.

• ceny
    • rýchlosť dodania
    • malý sortiment

napriek menšiemu sortimentu veľmi výhodné ceny a rýchle dodanie, môžem odporučiť

• všetko OK

lebo mali,čo som potrebovala

• Ochotna a profesionalni komunikace.
    • Podezrele nizke ceny???

''Proti'' berte prosim s rezervou - objednal jsem 2 vahy s ruznym rozsahem a presnosti castecne pro overeni presnosti. Test dopadl na vybornou. Digitalni vahy s presnsoti 0.1 a 0.01g muzu s klidnym svedomim doporucit.

• - mali dany tovar a za nizku cenu
    • - nemoznost platit kartou, takze som na tovar cakal dlhsie (bol sice tyzden so sviatkom vo stvrtok, ale aj tak som objednaval a zaplatil v nedelu, v stredu mi potvrdili platbu a az v piatok som mal tovar)

nemam nejake blizsie skusenosti s tymto eshopom, ale z toho co mozem povedat tak vsetko prebehlo korektne.

• Tovar presne podľa popisu
    • Spokojnosť

Som veľmi spokojná

• Tovar presne podľa popisu
    • Spokojnosť

Som spokojná

www.i-ceny.sk

Objednal som si váhu a o 3 dni bola doma.

www.i-ceny.sk

• Zlý obchod, nedá sa objednať bez registrácie. Stále ma vyhadzuje červené políčko, údajne nesprávne heslo, ale na nákup bez registrácie sa neudáva žiadne heslo, ani políčko na heslo tam nie je.

Neodporúčam tento obchod a ničiť si nervy s vyplňaním objednávky ktorá sa nedá uskutočniť.

Reakcia obchodu i-ceny.sk

Na našem internetovém obchodě se lze objednat bez registrace. Rovněž pokud vypisujete údaje o své osobě, rozhodně není možné, aby zde vyskakovalo jakékoliv heslo. Opětovně jsme vše zkoušeli a funguje bez problémů. Zákazníci nakupují bez registrace většinou a nemají problémy.
    www.i-ceny.sk

• myslel som, ze super cena a prisiel mi Fake, je to napodobenina original gamepadu na ps3, lisi sa len par detailami,ale zatial funguje
    • predavany je ako dualshock, ale na obale je uvedene doubleshock

cena nie je zla, ale nie je to original

Reakcia obchodu i-ceny.sk

děkujeme za udělenou recenzi. Avšak přímo u tohoto produktu v našem internetovém obchodě uvádíme, že se nejedná o originál ovladač od Sony. Název našeho produktu rovněž není shodný s ovladačem od Sony.

Rýchle jednanie, dodanei načas v SR. Všetko v poriadku.

Dobrý den, děkujeme za udělenou recenzi.

• Tovar prišiel neporušený a v čas, ktorý je uvádzaný na stránke.
    • Tovar sa zasiela len v jeden deň a to v utorok, smola pre tých co to nestihnu. :D

Všetko fajn, ale to zasielanie len v jeden deň v týždni by mohli zmeniť.

Reakcia obchodu i-ceny.sk

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. U nás Vám může být zboží doručeno do následujícího dne, ale je nutné si zadat kurýrní službu kterou nabízíme. Záleží jaký způsob dopravy zvolíte.

• Super ponuka
    • Rychle jednanie
    • Kratka doba dodania
    • Bez akychkolvek problemov
    • Spokojnost
    • Niet co vytknut
    • Ziadne negativa

Boli lacnejsi ako som porovnavala
    Som spokojna
    vrelo odporucam vsetkym
    Dakujem

Dobrý den, děkujeme Vám za udělené hodnocení
    www.i-ceny.sk

• Tovar dobrej kvality za nízku cenu, dobrá komunikácia s obchodom
    • neviem

Nákup za dobrú cenu