• rýchlosť

Mal som nejaké problémy, že objednávka nebola spracovaná ale keď som kontaktoval podporu všetko vyriešili. Plus hra zadarmo :) Odporúčam

• Kód došiel obratom
    • Dobrý prehľad
    • Nízke ceny

Dobrá orientácia v obchode, ceny sú fajn, ak Vaša hra nie je práve v nejakej akcii na Steame, tu ju zoženiete určite lacnejšie, ako v mojom prípade - Steam 50€, na HyperKeys som to mal za 8,50€. Kód prišiel po chvíľke. Odporúčam, vyskúšam aj na budúce. Len z banky mi volali a chceli si overiť platbu, asi sa im nepozdával názov. :)

• El.klùč ku hrám ihneď po nákupe .super

• Lacné hry

overeny obchod,spokojnost top

• Rychla reakcia obchodu na mail. Maximalna spokojnost s cenou
    • nedostatocny popis k produktu. Musel som sa najskor informovat, ci sa jedna o hru, ktoru som hladal.

• super ceny.
    • nič.

• Doručenie rýchlo.
    • Nízke ceny.

• Rychlost dodania steam kluca

Odporucam nakupovat v tomto obchode , spokojnosť.

• Som viac než 100% -ne spokojná s nákupom. Tovar bol dodaný ihneď po úhrade, komunikácia úplne bez problémov, na každú moju otázku mi poradca okamžite ochotne odpovedal a poradil.

Možem len odporúčať.

• rychlost dodania tovaru

Reakcia obchodu HyperKeys.sk

Ďakujem za hodnotenie :). Hry sú odosielané do 5 minút po zaplatení.

• okamzite dorucenie
    • velmi dobra komunikacia s predajcom
    • vyhodne ceny

chcel som deckam kupit k narodeninam hru na xbox, preferujem elektronicke verzie bo decka furt poskriabu dvdcko, tu som nasiel najlepsiu cenu, overenie platby bolo ihned, dodanie SN bolo v priebehu par minut, cena za hru bola velmi prijatelna. Predajca mi cez chat velmi ochotne poradil, reagoval rychlo a fundovane, darcek v podobe free steam hry potesil, aj ked sa mi "usla" mizerna hra, necakal som A+ titul, darcek nie je o tom ;) doporucujem

Reakcia obchodu HyperKeys.sk

Ďakujeme za hodnotenie a som rád, že bolo všetko OK :). Darček je len taký bonus a poďakovanie, ale aj medzi darčekmi sa vyskytujú hry, ktoré stoja za to.

• Som veľmi spokojná s nákupom. Rýchle dodanie, bezproblémová komunikácia, ochota pomôcť.

Môžem len odporúčať.

Reakcia obchodu HyperKeys.sk

Ďakujeme za hodnotenie :)

Zatial som spravil len jeden nakup, po prvotnej nedovere, vyzera vsetko OK

Reakcia obchodu HyperKeys.sk

Ďakujeme za dôveru a vážime si to ;)

• Dobré ceny
    • Náhodná hra na steam ako darček ale kód bol už duplicitny.

Reakcia obchodu HyperKeys.sk

Ďakujeme za reakciu. Kontroloval som a nikto nereklamoval chybný kľúč. Bol vám zaslaný nový darček v podobe Steam hry.

• ceny
    • rýchlosť poslania emailu s kódom
    • náhodný steam kľúč ako darček

Ďakujeme

• tej steam kluč je bomba <3
    • nema

je to dobre a vihodne

je to ojeb .. hra za par centov stojí 2€ klasika

Reakcia obchodu HyperKeys.sk

Od 01/2018 je nový prevádzkovateľ shopu a aktuálne sú medzi náhodnými hrami hry, ktoré sú na Steam-e od 4.99 € a medzi Premium náhodnými hrami len hry, ktoré sú na Steam-e od 9.99 €.

• Nahodna hra je velka blbost dal som za to 2.60 a da mi to hru za 0.90 stavim sa ze lepsie hry tam ani niesu!!!

Reakcia obchodu HyperKeys.sk

Od 01/2018 je nový prevádzkovateľ obchodu a aktuálne sú medzi náhodnými hrami hry, ktoré sú na Steam-e od 4.99 € a medzi Premium náhodnými hrami len hry, ktoré sú na Steam-e od 9.99 €.