• Bez komentára

• Bez problémová, rýchla kúpa.

• Žiadna, úplná katastrofa

Ruky preč od týchto úbožiakov zlodejských. Objednate, potvrdia, pride mail, ze sa objednavka riesi a nic. Odpovede na mail ziadne, neunuvaju sa napisat, tovar ziadny nedorazil, nerozumiem, ako moze takato uboha spolocnost existovat a ze uz niesu pokutovany Slovenskou obchodnou inspekciou a maju zruseny obchod. Hanba, fraska, ubohost...

prvý nákup

• Prišlo to ci som objednal...
    • Dlhšie doručenie...

• Žiadna
    • Ignorácia predávajúcich
    • Zaplatila som za tovar ktorý mi nebol doručený

Dňa 25. 12. 2023 som si objednala z tejto stránky CD, ktoré som hneď aj zaplatila. 27.12. mi prišiel e-mail, že objednávka zmenila stav a čakajú na doručenie z externého skladu. Od vtedy sa nič nezmenilo. Aj som ich kontaktovala, ako to vyzerá s mojou objednávkou, ďalší krát som im písala, že chcem vrátiť peniaze, ale z ich strany je len ignorácia. Nemám CD a ani peniaze. Takže za mňa ide o podvod!!! Dávajte si pozor!!!

• 21.12.2023 som objednal Cd, doteraz neprišli. Cd mám ich zaplatené.

• virtualny eshop, majiteľ sa skrýva
    • žiadne výhody
    • podvodníci
    • bez komunikácie, podvádzajú, neodporúčam !

Tento obchod je falošný ! Z objednaného tovaru bol vynechaný titul, žiadné informácie, nekomunikujú, hotline: 0918 669999 nie je možné sa dovolať. Rozdiel sumy uhradenej za objednávku a nevybavenej položky neuhradili.
    Posielam na túto firmu kontrolu Finančnej správy SR.

• Objednávka z 28/12/2023 doteraz nebola vybavená, na e-maily ani telefonáty eshop hudobny.sk nereaguje. Zaplatili sme vopred 63,-€ a nemáme ani tovar a nevieme ani či a kedy príde. Neodporúčame zrejme ide o podvodný eshop

• rýchle dodanie objednaného tovaru

reálne boli dodane čierne LP a nie červene ako na foto (neaktuálna web stránka )

• Veľmi rýchle doručenie.

Dostal som iný tovar,ako som objednal

• Rychlost

S obchodom mám dobré skúsenosti čo sa týka objednávky. Bohužiaľ tovar mi zatiaľ neprišiel čo je chyba kuriérske spoločnosti GLS aj napriek tomu, že som musela zmeniť dodaciu adresu 2x, tovar mi neprišiel a po 3 týždňoch skúšania dovolať sa GLS mi oznámili, že tovar je na ceste späť do obchodu. Vraj chyba sa stala na ich expedičnom oddelení no oni nevedia s tým nič urobiť a je im to ľúto. Toto bol veľmi dôležitý vianočný darček, ktorý bohužiaľ nedošiel.

• Dodanie za menej ako 24hod. Paráda

Najrýchlejšie dodanie aké som zažila. Tovar precízne zabalený. Odporúčam

Kedy doručíte objednaný tovar ?? Má to bzť do vianoc, objednávka bola uhradená!

• Tovar nemaju skladom aj ked uvadzaju ze SKLADOM
    • Tovar co som objednal,bolo dodanie do 24hodin,uz je to 12dni obchod neodpovedal ani na jeden moj email,cakaju na doruzenie z externeho skladu.Pri eshope co urcite maju zakladnu niekde v obyvacke panelaku,zrejme bude ext.sklad vedla izba,mozno spalna.
    • Ak nechcete prist o peniaze,nic tu neobjednavajte!
    • Podavam oznamenie na SOI
    • LPčka ktore som objednaval stal 1ks 35€ teraz uz 99,99€ to iste‍♂️na ceskej web stranke som ho kupil za 29€

115€ mi dlzi tento eshop,ak nechcete mat natahovacky a pokazene sviatky,nic tu nekupujte,nikdy!!

Richla komikaca cenovo dostupné produkty

• Objednala a zaplatila som Cd a po nejakej dobe mi napíšu že tovar nemajú.ze mi vrátia peniaze

Už tu nakupovať nebudem

• Nekomunikuju zo zakaznikom napriek tomu že dostali peniaze