• navstivil som Toysinspiration a bol som velmi milo prekvapeny
    • velky vyber hraciek, ktore inde tazko zohnat
    • dobre ceny
    • mila obsluha
    • ako nedostatok hodnotim, ze uz pred hrackarstvom nie je ta mila putava trojkolka, chcem ju spat :)

odporucam

Predavate predrazene haraburdy!

Reakcia obchodu Hravy Svet

pochopiteľne nás mrzí negatívna recenzia. Sme však v rozpakoch pri rozmýšľaní, čo sme mohli urobiť inak Objednávku sme obdržali v piatok 15.1.2016 o 16:07, v pondelok 18.1.2016 po ôsmej sme tovar pripravili. Nakoľko zákazníčka v objednávke 2 ks detských verklíkov uviedla v poznámke, že by podľa možnosti uvítala rôzne druhy, telefonovali sme jej na uvedené telefónne číslo, že momentálne máme iba jeden druh. Nedovolali sme sa a zákazníčka sa neozvala späť na zmeškaný hovor. Kedže išlo o osobný odber, poslali sme mail s tým, že tovar je pripravený, túto informáciu dostala zákazníčka 18.1. o 8:49 a v ten deň si tovar aj osobne vyzdvihla.
    Je nám ľúto, že zákazníčka je nespokojná, ale pri osobnom odbere si detské verklíky vyskúšala, cenu akceptovala. Ak by sa napriek tomu rozhodla nepoškodený tovar vrátiť, stačí sa ozvať na náš mail, samozrejme jej to umožníme.

• Profesionalita a ochota v predajni

Pekný výber, zaujímavé, nápadité hračky.

• žiadna spätná informácia zo strany obchodu.

Nespoľahlivosť je naše meno.

Reakcia obchodu Hravy Svet

Celá situácia nás mrzí, každú objednávku sa snažíme vybaviť čo najlepšie. V tomto prípade to nebolo možné, o čom sme zákazníka informovali mailom. Zákazník si objednal cez e-shop tovar, z ktorého sme mali na sklade posledný kus. V ten istý deň ako sme dostali objednávku, posledný kus sa predal v kamennej predajni. Zisťovali sme u nášho dodávateľa možnosť doobjednať túto zásobu, žiaľ, už nemá tento tovar v ponuke. Poslali sme vysvetľujúci a ospravedlňujúci mail na mailovú adresu uvedenú pri objednávke. Zákazníka sme sa pokúšali kontaktovať ešte telefonicky, žiaľ neúspešne. Ešte raz sa ospravedlňujeme.

• dostala som čo som už všade hladala a nenašla
    • žiadné

bola som maximálne spokojná s nákupom

• Zaujímavý sortiment

• expresne dodanie, nakup z pohodlia domova
    • ziadne

• Tovar mi bol doručený veľmi rýchlo.

• pri verklíkoch by bolo vhodné doplniť stránku o zvukové ukážky

• široký sortiment
    • kačička na obrázku mala inú farbu, ako prišiel tovar ale nevadí

Super

• tovar, ktorý som si objednala, mal byť na sklade, následne mi prišiel mail, že tovar momentálne nie je a ozvú sa mi až začiatkom októbra, bez ďalších informácií

• stránka je dostupná na internete a dá sa ľahko povyberať to, čo nás zákazníkov zaujme :)
    • My sme mali problém vyberať :))) bolo toho veľmi veľa a bolo všetko pekné ale vybrali sme si :)

Hľadali sme domino pre nášho 9 ročného syna, keď zbadal tieto farebné kombinácie, bolo to podľa jeho predstáv, veľmi sa mu to zapáčilo, tak sme to objednali a je veľmi spokojný. Postavil už z toho veľmi veľa spôsobov. Stačilo mu pozrieť to na youtube a postavil z toho neskutočné domino :) Veľmi dobre sa to stavia, preto to doporučujem aj ostatným deťom :)

ďakujeme, sme spokojní

• zlavu za uz nakupene
    • ine cislo uctu ako na doklade

velmi mili, ustretovi a ochotni

• rychle dodanie,precizne balenie a rychle dorucenie
    • nevsimla som si ziadne

Nebol ziaden problem,dokonca som komunikovala priamo s predajcom z dovodu zmeny dodacej adresy. Mozem len odporucat!:)

• Vypredaný Gyroskop

• ze sa da objednat online.
    • mate velmi ale strasne velmi pomali web. kym sa mi nacita stranka tak prejde aj 1-2minuty ide to ako ked som kedysi 10 rokov dozadu klikal internet . takze asi by ste mali zmenit weboveho provaidera alebo co.

S online nakupom som spokojny , vsetky veci co som objednal boli v 100% stave takze iba doporucujem . ale co sa tika toho internetu jeto smutne ze to nacitava tak pomali nato ze je rok 2014. inak obchod je super :-)

• Velmi mili a ochotni personal
    • maju krasne a kvalitne retro hracky
    • páči sa mi sortiment
    • neviem

• kreativne hračky,široký sortiment
    • nenašla som

centrum mesta, velmi ustretova obsluha, jediny kamenny obchod, kde tovar mali na predajni, inak sa dal u ostatnych dodavatelov dostat len cez internet