• Nekomunikuju
    • Nie Slovensky e-shop
    • vystavia Maďarsku fakturu a s DPH nie podla platnych zakonv v EU tz. bez DPH alebo maju aj SLovnesnke IC DPH

Zakupili sme tovar a registrovali sa vo vasom eshope: https://www.hrackyshop.sk/ ako firma
    Zaslany doklad Faktura v Maďarskom jazyku aj ked to nikde neuvadzate, dalej ste fakturu vystavili s DPH aj napriek uvedeniu ze nakupuje na firmu

Vystavenie faktury musia byť bez DPH podla zakona § 43 "Dodanie tovarov do členských štátov oslobodené od dane, s možnosťou odpočítania dane (§ 43)"

V obchode som nakupovala prvy krat, tovar zodpovedal obrazku, dosiel v poriadku, riadne zabaleny a hlavne rychlo (v jeden den objednavka, na druhy den doobeda uz volal kurier).

Tovar dorazil biedne zabaleny (len folia) a samozrejme poškodený, nefunkčný. Vrátenie až do Maďarska (16 eur), poštovné aj cenu tovaru mali vrátiť, no stále nevrátili. Dotelefonovať sa dá len do Maďarska, čiže mne to musela obvolať známa, ináč smola. Mail ako keby pisal automat. Neodporúčam v žiadnom prípade.

Drahé auto kvalita nula bodov a vydrží jazdiť synčekovi na diaľkové asi dve minúty,veľké sklamanie, obrovské a šmykľavka nám prišla kuriérom celá rozlamana a lopta vyšuchany obrázok hodná do koša ...nekvalitné hračky veľmi

• Podvodnici

Podvodníci.Posielaju poškodené a použité hračky.Pre vratenie tovaru je poštovne drahšie ako samotný tovar.neodporúčam si niečo od nich objednať pride poškodeny tovar.Nakolko som objednavala 2x a pokaždý krát prišiel poškodený ani peniaze doteraz nevratili neodporucam.

• 7€ poštovné reklamácia
    • Komunikácia žiadna nehľadajú riešenie aby ste boli spokojný

Aj napriek drahému poštovného som obiendnala produkty z tejto stránky veď čo neurobí pre deti keď majú niečo radi . Doriešenie 0Bodov @ chcete z niekým komunikovať telefonicky čo aj píšu na stránke tiež nič lebo oni nemajú telefón pol dňa som niečo rieisla a vyriešenie žiadne na to že sa platí také drahé psootvne by to mohlo byť aj krajšie zabalené plast preliaceny stratený produkt za ktorý som zpaaltila a neprišiel mi odpoveď prečo neprisiel žiadna nevedela som či ja píšem iným jazykom ale tá osoba si išla stále svoje dokola
    Chcela som nejaké riešenie ako odstúpiť od zmluvy vraj na vlastné náklady len musím poslať balík inak to nejde

• neplatite vopred
    • da sa tu usetrit - porovnavala som ceny s inymi eshopmi
    • dodanie na treti den
    • postovne 7EUR

Bola som spokojna ba priam az nadsena ALE to len preto, ze som cakala katastrofu, lebo obchod ma zle recenzie. Mne prislo vsetko co som objednala. Nic nebolo poskodene. Balenie - kartonova krabica obalena vo vrstvach celofanu a prilepena hrubou lepiacou paskou. Obchod neponuka platbu kartou vopred, len na dobierku (nie je to spoplatnene). Platila som tolko co bolo v objednavke plus tych 7EUR a nic viac.
    Objednala som si:
    - dve krabice Lega a prisli presne take ako na obrazku (co sa tyka ceny: obe lega boli lacnejsie ako v Draciku ale len pokial nemate v Draciku zakaznicku kartu);
    - dva rozne bublifuky - a tie prisli tiez presne take ako na obrazkoch na stranke;
    - cerveny ryl do piesku - prisiel mi vsak modry, pricom cerveny uz na stranke nemaju (ale vobec mi nevadi);
    - potom plastovy mini set do piesku vedierko+lopatka+formicka - na stranke mali obrazky siestich setov no aj tak mi poslali iny :D sice vedierko ako na obrazku ale formicka celkom ina ale aj s tym som bola spokojna;
    - kruh hula hop - na obrazku mali vedla seba odfotenych 10 kruhov roznych farieb, lenze v tomto pripade som do "poznamky k objednavke" (v poslednom kroku objednavky) napisala, ze si prosim svetlo fialovy A PRESNE TAKY MI POSLALI! Takze z toho plynie vsetko to nadsenie :) Zda sa, ze kto ma zaujem o konkretne ponukane produkty, nech to skusi napisat do poznamky :)

• Žiadna výhoda!!!
    • Nedajte sa oklamať!!

Tento obchod neodporúčam! Zavádzajú s nízkymi cenami. Najprv vám zrátajú ceny s DPH. Potom ku konečnej ceny naúčtujú nehorázne poštovné a následne zas vám naúčtujú 20%DPH. Lopta ktorú som objednala namiesto červenej došla zelená. Ďalšia hračka úplne iná ako bola na stránke uvedená! Strašný obchod!!!!! Nikdy viac!!! Nedajte sa oklamať!

• Žiadny kontakt

Neodporúčam tento obchod....

• Nema vyhodu
    • Tovar skladom nemaju!

Tovar co som objednala takmer pre dvoma tyzdnami maju stale uvadzany skladom!!! Ide o hracky zo znamych rozpravok.
    Pred tyzdnom mi prislo info o odovzdani kurierovi. Realita je taka ze nic neposlali, lebo to nemaju. To mi napisali po urgovani. Neplatili sme nastatsie vopred, ale nestracajte s nimi cas pred vianocami a uz vobec neplatte vopred!!!

• rýchle dodanie ale za cenu vysokého poštovného

Vysoké poštovné (7 Eur) lebo sklad majú až v Maďarsku. Potom sa vám cena aj zlacneného tovaru predraží. Mne ale prišla bábika, ktorá na prvý pohľad nefungovala, po stlačení bruška cez otvor krabice nevydávala žiadne zvuky. Musela som krabicu otvoriť, bábiku rozobrať, z bruška vybrať ochranný prúžok z reproduktora, naspäť poskladať bábiku aj krabicu, aby som ju nemusela reklamovať a platiť Ďalšie vysoké poštovné. To bola však úloha obchodu - skontrolovať tovar pred odoslaním, či funguje.
    Takže obchod nedoporučujem.

• Veľká ponuka tovaru
    • Vysoké poštovné
    • Zle zabalený a poškodený tovar

Medzi fixkami, ktoré som si objednala bolo pár nefunkčných kusov. Krabička bola puknutá. Plus pastelky rozsypané po celej krabici.

• vysoké poštovné
    • zlá komunikácia s obchodom
    • 2x doručenie nesprávneho produktu

Bol mi doručený nesprávny tovar, na vlastné náklady som ho posielala späť. Na peniaze čakám už dva mesiace. Obchod sa vyjadril, že peniaze mi poslali, nič mi však nedošlo. Potvrdenie o platbe od nich žiadam už mesiac, ale obchod už na moje maily nereaguje.
    Nikdy som sa s horším jednaním obchodu nestretla.
    100% NEODPORÚČAM nakupovať, ak nechcete prísť o peniaze.

• Sortiment ktorý na Slovensku nekupim
    • Extrémne rýchle dorucenie
    • 7€ pošta a platba len dobierkou.

Odporúčam, tovar super, rýchle doručenie objednávala som z nedele na pondelok 1:24

• zaujali ma ceny, ale eshop evidentne nefunguje, cize ziadnu vyhodu nevidim, ale nieco sem vyplnit musim
    • neexistujuce emailove adresy a telefonicky kontakt, 7eur za postovne:D

Uz pri objednavani ma prekvapila suma 7 eur , resp. nie pri objednavani, kedze tam tato suma nikde nefigurovala..objavila sa az na potvrdzujucom maily ohladom objadnavky. Povedala som si: nas-rac :D...kedze som objednany tovar fakt chcela. Na stranke nie je jediny funkcny kontakt. Prakticky nie je mozne sa spojit s kymkolvek z tohto eshopu. Emailove adresy ktore tam uvadzaju su chybne. Maily ktore som eshopu poslala sa mi vratili ako nedorucene. Uvadzaju taktiez, ze zakaznicka linka je dostupna po az pia. od 9tej do 17stej ale neexistuje ziadna informacia ohladom telefonneho cisla. Neviem ci mi bude/ nebude tovar doruceny, ale nemam nervy cakat na to ci bude doruceny/nebude doruceny.
    Eshop neodporucam.

• Lacne ceny
    • Tovar mi nebol doruceny, komunikacia s vedenim 0 bodov odmietli mi ho dorucit vraj kurier ho poslal spet pritom ma nikto nekontaktoval. O stave som sa musela informovat sama po tom co som tyzden marne cakala na zasielku. Hrozny pristup.

Mozno len zhoda nahod ale za mna posledny krat

• Komunikácia zo strany obchodu bola na 1*... veľmi príjemná a rýchla odozva a odpovede na moje otázky a rýchle riešenie zásielky. Tovar prišiel v poriadku, všetko čo bolo objednané mi bolo aj dodané. Hracky určite budem nakupovať aj naďalej, keďže majú v ponuke aj tie, ktoré inde neviem nájsť, alebo sú dlhodobo nedostupné. Ceny sú prijateľné, dokonca su rôzne akcie na konkrétne hracky a veľmi výhodné.
    • Nemám... snáď len... DPD spoločnosť, ktorá dorucuje ich zásielky zlyhala, stratil sa nás balik no včas sa našiel. Vďaka rýchlemu jednaniu milej pani z www.hrackyshop.sk .

Keďže šlo o Vianočné darčeky pre deti, zohnala som tu presne všetko, po čom deti túžili. Skvelý prehľad, dobre ceny... jedine mínus bolo v dodanie to asi, pretože spoločnosť DPD držala balík, ale vďaka ochote a trpezlivosti spoločnosti www.hrackyshop.sk sa všetko za par dni vyriešilo a všetko prišlo včas a hracky sú nádherné!! Ďakujem ❤

• super cena
    • rýchlosť dodania
    • komunikácia

Obchod nesklamal určite sa s radosťou vrátim opäť nakupovať, ceny lepšie ako v kamenných obchodoch

• Vysoké poštovné

Zakúpený tovar prišiel dosť rýchlo, len 5euro za poštovné sa mi zdá príliš vysoké, mali by to mať rozlíšené, prečo mám za gramáž cca 300g platiť 5euro a za 2-kilovú zásielku tiež 5euro.