• akcie a doprava zdarma nad 50eur,
    • neviem

Spolahlivy obchod, rychle dodanie, zasielka slusne zabalena, odporucam.

• obchod neuplatnil svoju avízovanú zľavu a naúčtoval nezľavnenú cenu
    • nereagovali na email ani po 5 dňoch

• Objednavku som zrusila, na stranke bolo uvedene, ze to maju skladom...prisiel mi email, ze tovar je pripraveny na odoslanie, na dalsi den mi prisiel email, ze tovar nemaju a budu ho mat mozno az o 2-3 tyzdne ak vobec.

• Zaslali mi nesprávne číslo nohavíc - vraj kolega sa pomýlil, lebo Mammut vraj, citujem "má kus iné číslovanie" ??? No neviem... Byť firmou Mammut iste by som prehodnotil predajné miesto, vrhá to nedobré svetlo na firmu samotnú.

Nohavice som nevrátil, postúpil som ich môjmu teamkolegovi. Šťastnázhoda okolností. Peniaze späť som nechcel, čo keby sa kolega opäť zmýlil a poslal ich "o kus dalej"???

• výber kvalitných vecí
    • milý personál
    • produkty od známych značiek
    • občas nedostupnosť tovaru

Nakupujem pravidelne lezeckú výstroj pre prácu v jaskyni. Doteraz som nemal žiadny problém, všetko čo som potreboval som vždy v Horosporte našiel a kúpil. Majú veľmi dobré ceny preto zatial nakupujem iba u nich. Celkovo som veľmi spokojný.

• pestrý výber, predávajúci vo všetkom poradili, vysvetlili, spokojnosť

• Nakupoval som prvy a posledny krat...

Objednavka prijata,komunikacia super,dorucenie na druhy den...Ano,potialto v poriadku.V krabici od objednanych topanok mi prisiel iny model inej farby,co vy na to? V e-shope nakupujem preto,ze by to mal byt pohodlny nakup bez starosti,ale...v tomto pripade to tak nie je,Najhorsie na tom je,ze tento problem sa v tomto obchode opakuje,takze usudok si urobte sami...U mna posledny krat!

• tovar mi dorucili vcas. az na malu chybicku bolo vsetko okej a to ,ze onjednany tovar ktory bol uhradeny prevodom vopred mi poslali na dobierku. po tel rozhovore som uhradil dobierku a peniaze mi vratili na ucet. komunikacia na dobrej urovni, aj sa mi ospravedlnili:)

• Dobre cenz, vzborna komunikaia
    • Tovar na sklade bz mohol byt updatovany presnejsie

• Žádné
    • Inzeruje zboží, které vůbec nemá a ani je není schopen zajistit.Horší komunikace snad ani není možná. Uvádím email,který jsem od nich dostal:
    • "dobrý den ospravelnujem za za uvenenú našu chybu ale info o zmenení sumy sme posielali dlh a napísali že sumu zmenia
    • ospravelnujem za ešte raz".
    • Pochopí někdo, co mi chtěli sdělit?

S tímto obchodem nestrácejte čas a nervy.

• Velmi dobra komunikacia z predajcom.

• personál je ochotný a informovaný

príjemný personál

• operatívnsť ,

spokojnosť

• Nedodržanie dodacej lehoty, neprofesionálnych prístup

Zlé! Celé zle!

• nákup z pohodlia domova
    • rýchla dodacia lehota
    • neviem

odporúčam

Perfektna komunikacia, super ochota. Ak budem mat na vyber, budem naupovat opat tu.

Super komunikácia, rýchlosť dodania.

• Farba tovaru sa nezhoduje s obrázkom na webe.