Maximalna spokojnost. Rychle dodanie den pred vianocami do 24 hod super nakup a radost pod stromcekom.

ok

• Dobra cena, rychle dodanie
    • Ziadne

Super obchodik, vyborna komunikacia vrelo odporucam

Nemám čas behať po obchodoch. Je to výhodné z časových dôvodov. Sortiment dostačujúci. Uvidíme aká bude kvalita hodiniek. To ukáže budúcnosť. Dúfam, že s prípadnou reklamácou nebudú problémy. Mám totižto zlú skúsenosť nie s vašim obchodom ale s iným. Predali mi podľa mňa nekvalitný fejk a reklamáciu neuznali.

• žiadne, v dorucili mi prazdy balicek bez hodiniek
    • neprehladnost, napriek deklarovanej vyhode o moznosti posudenia stavu tovaru pre zaplatenim, bol som nuteny tovar zaplatit a az potom balicek rozbalit, tovar v nom nebol!

Reakcia obchodu Hodinky-Style.sk

je nám ľúto, čo sa u Vašej zásielky stalo, ale z Vášho vyjadrenia vyplýva, ako keby sme Vás nejako podviedli. Tovar si samozrejme nemusíte prevziať a rovnako tomu bolo aj u Vás. Tovar ste rozbalili na Zásielkovni, zistilo sa, že došlo ku krádeži tovaru zo zásielky a tak ste hneď na mieste dostali peniaze späť. My predsa nemôžeme za to, že niekto na špedícii vykradol zásielku. Toto rieši už Polícia SR.
    Ak by ste chceli tovar vrátiť hneď na predajni, bol by postup úplne rovnaký, teda tovar by ste rozbalili, povedali, že ho nechcete, peniaze by Vám hneď na mieste vrátili.
    Dôrazne sa ohradzujeme proti tomu, že by sme Vám doručovali balíček bez hodiniek a môžeme kedykoľvek preukázať, že nám naopak Zásielkovňa preplatila škodnú faktúru za odcudzený tovar, ktoré sme jej odovzdali na doručenie.

Hodinky-Style.sk

• Možnosť širokého výberu
    • Kvalita

Spoľahlivosť
    Super komunikácia
    Rýchle dodanie
    Maximálna spokojnosť

• Skvelý obchod. Výborná komunikácia s pracovníkmi obchodu.
    • Žiadne.

Doporučujem.

• --- žiadne

Odporučam , tovar som mala do 24 hodin .

priemer

• široký sortiment výberu.
    • Objednávka v pohodlí domova

Bola som veľmi spokojná s celým priebehom obchodu. O celom procese obchodu od objednávky až po doručenie tovaru som bola pravidelne informovaná, tovar kvalitný, presne zodpovedá vyobrazeniu a popisu na internete. Maximálna spokojnosť!

• Preferovala by som dopravu zdarma pri nakupe 200 eur.

Pozitivne

• Komunikácia zo zákazníkom
    • Dopravca ( kuriér ) obava o tovar ci nie je poškodený

Obchod je super len ma mrzelo ked mi prišli hodiny v poškodenej krabici ale krabičku mi poslali novú a hodinky boli nepoškodené. Určite odporúčam obchod nemoze zato ze bol nespoľahlivý dopravca ;-)

Veľmi ďakujem za ochotu personálu. Tovar som si objednal štvrtok poobede a pondelok som ich už mal doma. Super cena, rýchle dodanie odporúčam všetkým! Určite budem objednávať u Vás aj nabudúce!

• nic
    • VOBEC NEMAJU TIE HODINKY CO PONUKAJU.ZEVRAJ OMYLOM.

VOLAL SOM CI MAJU,ODPOVED ,,MAME''.OBJEDNAM A VOLAJU SPET ,,NEMAME''.NO BORDEL

Reakcia obchodu Hodinky-Style.sk

velmi nás toto nedorozumění mrzí a moc se Vám za něj omlouváme. Máte pravdu, že se zboží ukazovalo na stránce jako skladem, přestože již bylo vyprodáno, bylo to způsobeno chybou synchronizačního softwaru. Ihned po zjištění chyby (cca 30 min) jsme Vás kontaktovali, abychom Vás o nedorozumění informovali.
    Zboží odesíláme vždy nejpozději do druhého dne od odeslání, ale na skladě máme přes tisíc kusů hodinek a právě u Vašeho modelu došlo k chybě na skladové kartě. Vámi požadované zboží by se mělo v brzké době objevit opět skladem, pokud si to budete přát, budeme Vás o tom informovat.

Přejeme Vám hezký den
    Hodinky-Style.sk

Tovar mi bol dodany hned na druhy den. Prehladnost o stave objednavky. Maximalna spokojnost.

• ..
    • ..

Odporucam

• rýchle vybavenie hned na druhý deň som mala tovar ktorý som si objednala

• +serióznosť
    • +kvalita
    • -platba za poštovné

Obchod HODINKY-STYLE.sk je kvalitný, v prípade nejakých otázok a nejasnosti, komunikujú s vami telefonicky.

• komunikacia
    • dodacia lehota

Informoval som sa cez e-mail na moznosti balenia,dodacej lehoty atd. Na mail mi bolo odpovedane ihned. Tovar som objednal do urcitej hodiny(na stranke maju tuto info), kedy garantovali dodanie v nasledujuci den. Tak to aj bolo.
    100% spokojnost.

• Nic, poskodeny tovar,KLENOTYMARTIN.SK
    • Neda sa reklamovat.
    • Nekomunikuju,nedvihaju mobily.KLENOTYMARTIN.SK
    • Nefunkcne hodinky.
    • NEODPORUCAM!

Nakupil som prvy a posledny krat!!!! Nikdy viac!

Dobrý den pane Fedor,
    máme pocit, že jste se asi spletl, protože komentáře jsou zde pro eshop Hodinky-Guess.sk, nikoliv KLENOTYMARTIN.SK

Mohli bychom Vás prosím jenom požádat o změnu, aby byl Váš komentář přiřazen k danému obchodu? Děkujeme