Su to naozaj originaly?!

Vsetko super. Akurat som cakal 11 dni na objednavku ale na druhej strane chapem ze nie je mozne mat vsetky produkty stale skladom.

• siroky vyber
    • neviem

kazdy si ho musi urobit sam

Všetko ok

• cena kvalita
    • Ziadne

kvalita, cena postovne

• tovar za bezkonkurencne vyhodne ceny, osvedcene znacky, okamzite dodanie do 24 hod.
    • ---

• objednate a nič sa nedeje

• Nizsie ceny ako v kamennych obchodoch.
    • Ziadne

Rychla komunikacia a dodanie kvalitny tovar

• naozaj nízka cena
    • dobrá komunikácia
    • Zavadzajucu informáciu že tovar bude dodaný do 7-10 prac. dní pričom nikde v podmienkach nie je uvedené či pracovných alebo riadnych
    • nevýhoda pre ľudí ktorý sú málokedy doma
    • obchod neinformuje o odoslaní či dátume doručenia

Obchod vrelo odporúčam pre ľudí, ktorý si môžu dovoliť čakať a sú vždy na adrese doručenia pretože obchod nezasiela upozornenia o doručení a uvedená doba 7-10 dní je fakt veľmi generalizovaná.

Ak ste človek, ktorý má rád poriadok a rýchle dodanie odporúčam nákup u konkurencie kde sú hodinky skladom a s cenovkou vyššou asi len o 10€.

• Dobrá cena a originálne výrobky.
    • Tovar meškal 1 deň, ale to je v poriadku.

• chýbajú 1 - 2 náhradné články v prípade, že remienok je malý

• nizsia cena ako ostatni pri tomto tovare
    • Navod na pouzitie hodiniek je chaoticky. 3 verzie hodiniek v jednom navode a to nie presne popisane.
    • Budem hladat navod na google len pre moje hodinky.

neviem

• Bezkonkurencne ceny na hodinky.
    • Slabe a dlhsie nacitavanie jednotlivych stranok s produktmi. Inak vsetko super.

Velmi dobre. Odporucam

• Bezkonkurencne nizka cena
    • Neviem asi, ze som o nom prvy krat pocula az teraz.

Dobrý deň.
    Ďakujeme veľmi pekne za Vašu odozvu.Veríme že po tejto dobrej skúsenosti ste zostali našim verným zákazníkom. Z našej strany bude vyvinuté maximálne úsilie ešte viac vylepšiť naše služby pre Vás.
    Team Hodinky.sme.sk

• Veľmi dobrá komunikácia , na požiadanie zaslali reálnu foto hodiniek - bez problémov. Hodinky prišli a som s nimi nadmieru spokojná .

Team Hodinky.sme.sk

• Produktu su cenovo vyhodne.
    • Dlha dodacia doba a komunikacia na vyzvu zakaznika.

Co sa tyka tovaru som maximalne spokojna, bol v poriadku zodpovedal kvalite na obrazku.Ak by obchod lepsie komunikoval zo zakaznikom ohladom doručenia - s Vasim e shopom by som bola spokojna na 105 %.!

Dobrý deň.
    Ďakujeme veľmi pekne za Vašu odozvu.Veríme že po tejto skúsenosti ste zostali naďalej našim zákazníkom. Z našej strany bude vyvinuté maximálne úsilie ešte viac vylepšiť naše služby pre Vás.

• ziadne

Team Hodinky.sme.sk

• profesionálna komunikácia s obchodom
    • cena tovaru
    • rýchlosť dodania tovaru
    • potvrdenie originality

S obchodom som bola 100% spokojná.
    Online komunikácia bola s obchodom rýchla, pracovník bol ústretový a zodpovedal všetky moje otázky.
    Vybrala som si obchod na základe dôveryhodnosti a nízkej ceny tovaru.
    Obchod by som určite odporučila aj iným.

Team Hodinky.sme.sk

• Predáva zlačku Daniel Wellington :)

Team Hodinky.sme.sk

• Jediný svetlý bod sú operátori na online chat-e
    • Obchod absolútne nekomunikuje so zákazníkom. Objednal som hodinky s dostupnosťou 7-10dní, a po 10dňoch stále nič. Zálohová faktúra na zaplatenie (platba predom) mi prišla až po tom čo som si ju vypýtal, žiadne informácie o stave zásielky... 0bodov, nakupoval som tu naposledy

Celé zle