• myslela som si že je to fajn obchod ale sklamalo ma takmer všetko
    • dodanie.....uplne naprd.....10 dní????šak to by som aj na bycikli skôr prišla

neodporúčam.......
    dlhé dodanie......

• Nadštandardná komunikácia so zákazníkom (stále ma telefonicky kontaktovali, ochotne a technicky odborne mi poradili)
    • Ponuka kvalitných audiofilských výrobkov značiek, aké som inde na SR nenašiel (pr. Monitor Audio)
    • Nízke, resp. primerané ceny (v porovnaní so zahraničným amazonom, richersounds a pricespy), nie ako mnoho našich predražených predajcov
    • So žiadnym predajcom na Heuréke nemám takúto vynikajúcu skúsenosť - u mňa #1
    • absolútne žiadne

Dlhé roky nakupujem prostredníctvom e-shopov registrovaných na Heuréke, ale toto je moja prvá, z morálneho hľadiska nutná recenzia, nakoľko obchod sa ku mne zachoval ako naozaj poctivý predajca.

Na základe zahraničných recenzií som mal záujem o reproduktory Monitor Audio BX2, ale na sklade nemali akurát čierne farbné prevedenie, takže by som musel počkať za dodaním od výrobcu priamo z UK.

Hlavna.sk mi ale navrhla iné riešenie, a to reproduktory Monitor Audio BRONZE 2 v čiernej farbe, čo sú novší, nástupný model pre BX2 (možno mesiac boli uvedené na trhu, ani som nepredpokladal, že v najbližšej dobe sa okolo SR vôbec mihnú) a tento obchod ich už mal na sklade, na druhý deň už boli u mňa doma čerstvo voňajúce, ešte teplé z výroby :)

A najvačšie BUM :) to všetko sa udialo ZA ROVANKÚ CENU ako storočné BX2, o ktoré som mal pôvodne záujem, aj keď sa predávajú (u nás ani nepredávajú) omnoho drahšie.

Tak ešte raz jedno obrovské ĎAKUJEM Hlavnej.sk za tento skvelý nákup.

• ??
    • ??

Obchod som považoval za seriózny. Zamestnanec mi zatelefonoval, že tovar na sklade nie a že mi do konca týždňa, t.j.do 12.9.2015 dá vedieť, kedy mi tovar môžete doručiť. Dnes je 21.9.2015 a nikto ma nekontaktoval. Mám ešte čakať???

• Dobrá komunikácia a rýchle dodanie tovaru.
    • Obchod by mohol pouvažovať o nejakých vernostných zľavách.

Doporučujem tento obchod.

• Absolútna ústretovosť
    • Neviem

V obchode pokojne nakupujte,v niektorých prípadoch vedia upraviť cenu vo váš prospech

• Neviem

Odporucam

• Dobré ceny, rýchle dodanie.

V tomto obchode som našla tovar, ktorý bol v iných obchodoch len na objednávku, a tu bol dokonca za oveľa nižšiu cenu. Hneď po prijatí objednávky ma telefonicky kontaktovali. Dodanie bolo maximálne rýchle. Tento obchod určite odporúčam.

• Rychlost dodania a cena
    • Ziadne som nenasla

Urcite odporucam nakup u vas

• Okamžité vybavenie objednávky
    • Neviem o žiadnych

Záujem o zákazníka
    Okamžitá odozva zo strany obchodu
    Výborná komunikácia
    Odporúčam

• Vyhodna cena, siroky sortiment.
    • ------

Velmi dobre zasobeny. Kupoval som prehravac, ktory ma v obchode iba velmi malo predajcov. BR Pioneer.

Výhodný

• Rychla doba dodania
    • mozno troska drahsie postovne

Bez problemov

• dobré ceny, rýchlosť

• Dobra cena a rychle doeucenie.
    • Zatial nepoznam.

Nakupoval som prvy krat a bol som velmi spokojny.

• Rýchla doprava, najlepšia cena s dopravou na chladničku ktorú som kupoval, preto som vybral tento obchod.
    • nestretol som sa s ničím

Napriek tomu že pri doručovaní bol malý zádrheľ, tovar bol doručený pomerne rýchlo. Pri komunikácii boli ochotný a vybavené všetko ako si môže každý želať. Ak by som chcel opäť niečo kupovať a budú mať s dopravou najlepšiu cenu, neváham a nakúpim tu znova.

• Rýchle dorúčenie,super cena.
    • Neviem.Asi žiadne.

Veľmi dobrá cena tovaru, rýchle vybavenie a doručenie.
    Veľmi sa mi páčilo informovanie o stave objednávky, čo sa týka wpracovania, odoslania atď.

• prehľadnosť
    • výborné ceny

vynikajúci nákup

• cena,
    • rýchle doručenie tovaru

odporúčam

• dobry vyber, najnizsia cena

• lacnejší tovar
    • menší výber produktov