• velmi mily pan ktory mi este balik pred odoslanim pekne pofotil ze ho poslal v poriadku

nemam co vytknut, so vsetkym spokojna, dobra komunikacia s majitelom obchodu

super rýchle jednanie

• Skvelá komunikácia
    • Výborné ceny
    • Dostupnosť tovaru
    • E-maily vyzerajú trochu prehistoricky, ale obsahujú všetko potrebné

Nákup v tomto malom e-shope bol zážitkom. Pán majiteľ detailne komunikoval všetky kroky, ktoré sa diali po objednaní a poslal aj fotografie pred odovzdaním balíka kuriérovi. Skvelé!

• Seriózne jednanie priamo s majiteľom obchodu.

Rýchla a jasná komunikácia priamo s majiteľom obchodu. Splnenie dohodnutého - cena, doručenie, kvalita výrobku. Jednoznačne odporúčam :) Veľké reťazce by si mohli vziať príklad.

• Skvelí prístup a orientácia na zákazníka
    • Príjemná komunikácia
    • Cena nebola najnižšia akú som našiel ale prístup to ďaleko prevýšil :)
    • Žiadna

Úžasný prístup,ktorý sa dnes len tak nevidí. Pred odoslaním mi boli zaslané fotky so zabaleným tovarom. Pravideľne info ohľadom stavu objednávky a rýchle doručenie.

• super komunikácia, pošlú aj fotky produktu pred odoslaním

som spokojný

Profesionálny a hlavne ľudský prístup k zákazníkovi

• Kompaktnosť a rychlost

• Perfektná starostlivosť o zákazníka

Žiadne

• Stabilne rýchle vybavenie objednávky. Sortiment, ceny aj komunikácia skvelé. Rozhodne odporúčam.

• Tovar bol doručený za 21 hodín

Najlepšia skúsenosť s online nákupom.

Ešte som sa nestretol s takou ochotou - a myslím to v dobrom. Tovar, ktorý som chcel nebol na sklade - zavolali mi, poradili, navrhli lepšiu alternatívu a na druhý deň som ho mal u seba. Proste super :)

Absolutna spokojnosť.

Jedná sa o moju 1. skúsenosť.

• zatiaľ najlepší internetový obchod v akom som kedy nakupoval, tu sa starajú o zákazníka,aj keď to zákazník nevyžaduje, posielajú foto tovaru pred expedíciou, čo hodnotím veľmi pozitívne, aktívne komunikujú so zákazníkmi, jednoducho sú najlepší obchod na aký som natrafil po niekoľkoročných skúsenostiach s nákupmi na internete a verte, že som u nich nakupoval po prvý krát...oni sú profesionáli....dávam 10 hviezdičiek, aj keď len 5 sa dajú dať...nech im to vydrží

• kvalitny tovar a rychla dodavka
    • nevyhody neviem

kvalitny tovar, precizne zabalený, expresná dodávka a nadstandartna komunikacia

Maximálne osobný prístup, zaslanie fotky ako je tovar na odoslanie zabalený, rýchlosť. Celý proces bol veľmi rýchly, profesionálny s výborným výsledným pocitom pre kupujúceho.

• Tovar bol doruceny do dvoch dni a bol neposkodeny.

• Rýchle dodanie. Dobre zabalené.