• rýchle dodanie, spokojnosť s tovarom

Poslal som naspat veci....

Reakcia obchodu HernýSvet.sk

Můžeme se prosím zeptat, jaký byl přesně s objednávkou problém? Nemáme u vás uvedeno, že byste cokoliv vracel nebo byl nějaký jiný problém. Budeme rádi když nás kontaktujete a problém vyřešíme.

Děkujeme
    Herní-svět.cz

• V dnešnej situácii je to super , objednať si tovar a nevychádzať z domu

V jeden deň tovar objednaný, nasledujúci deň peniažky pripísané na účet predajcu. V ten istý deň je tovar pripravený a zasielaný na prepravu...o všetkom informujú e-mailom, čo je skvele. Tým pádom máte prehľad o svojej objednávke, v akom je stave, kde sa nachádza a kedy Vám bude doručená. Velka spokojnost

Reakcia obchodu HernýSvet.sk

Děkujeme za zpětnou vazbu, pokud opravdu bylo vše jak má, prosím upravte hodnocení recenze, aby nevypadala jako negativní.

Děkujeme
    Herní svět.cz

• Rychle dodanie
    • Tovar pouzity
    • Tovar nemal BT
    • Najstarsi typ aky mohol pritom bol potvrdeny posledny typ s BT
    • Komunikacia na bode mrazu

Reakcia obchodu HernýSvet.sk

Ještě jednou se moc omlouváme, přiznáváme, došlo k chybě z naší strany. Na emaily jsme Vám však vždy okamžitě odpověděli a kolega se Vám několikrát do telefonu omluvil za nedorozumění.
    Prosím, ovladač opravdu použitý nebyl, jednalo se pouze o starší verzi bez Bluetooth.

Když jsme Vám chtěli zaslat ovladač nový, neměl jste již zájem.

Děkujeme,
    Herní Svět

Najlepšie ceny tovaru, ktorý som kupovala. Poteší aj ďalšia hra ako darček. Výborná komunikácia. Rýchle dodanie.

• rychle
    • lacne

Objrdnal som si fifa 20 na ps4 a prisla mi fifa 20 na x box one som znechuteny z vas

Reakcia obchodu HernýSvet.sk

Moc se omlouváme za tuto skutečnost, proč jste nás ale nekontaktoval hned po zjištění záměny? Je to škoda, rádi bychom Vám hry samozřejmě vyměnili.

Děkujeme,
    Herní Svět

• Super som spokojna

• výborné ceny
    • komunikácia na úrovni
    • rýchle vybavenie objednávky
    • darček za nákup
    • chýba možnosť registrácie zákazníka

• Rýchle vybavenie objednávky.

• Rýchlosť doručenia

Prehladne vyhladavanie, rychle vybavenie objednavky, vyborne ceny.

• Spokojný

• Všetko ok, rýchlosť dodania normálny do 3 dni
    • Objednal som k PS4 aj ovládač a aj fifu 19, mala prísť FIFA 19 edícia, ale prišla obyčajná

• ceny
    • produkty

Bola to moja prvá objednávka, objednával som hernú konzolu. Mal som trochu obavy po prečitaní všetkých negatývnych recenzií. Hneď na druhý deň som písal email ohľadom mojej objednávky ako je natom a do pár hodín som aj dostal odpoveď. Môžem povedať, že sa nie je čoho báť a podľa môjho názoru ak si dáte pozor nato čo objednávate a či to je dostupné, tak vam zásielka príde v čas. Mne osobne to meškalo jeden deň a to aj na vzdory dnešnej situácie. Odporúčam, maju najlepšie ceny na trhu.

• Dobré ceny

Velmi efektivne a rychle nakupovanie s komoletnou sluzbou

• Okamžite vybavené