• nakupujem z domu
    • zatiaľ žiadne

spoľahlivý, dochviľný a dobré ceny

• dlhá doba dodania

pre cenu odporúčam ale počkáte si dosť dlho

• Rýchle dodanie, dobrá komunikácia...
    • Neviem o žiadnych

Som spokojný a určite si v budúcnosti objednám znovu

• Požadovaný sortiment, vysokej kvality a dobrej ceny

Jednoducho takto má fungovať E- obchod (komplexný servis s absolútnou ponukou potrieb zákazníka.

• tovar ktorý nie je bežne v predaji relatívne dobré ceny
    • doba dodania

je to v podstate obchod *** preklopené stánky do ich prostredia + ich navýšenie cien.
    Ak kupujete jednu vec tak sa to oplatí kvôli poštovnému ak viac tak si to objednajte u zdroja v anglicku

• Mne boli dodané bez bateriek....

Sú fajn, ale na prd bez bateriek

• cena rýchle doručenie
    • neoznačenie výrobkov,ktoré už nie sú na sklade

nie som spokojná s kvalitou tovaru,tovar na obráyku vzpadá kvalitnejší
    veľkosti mi vobec nesedeli

• pekny tovar,dobre ceny a rychle dodanie
    • ziadne

odporucam

• Výborne ceny

Vrelo odporúčam

• nedalo sa ovolať nikto nedvíhal telefon 2 dni

Reakcia obchodu HARSHOP

na telefónnej linke sme dostupní od 09:00-18:00 nepretržite. V dátumoch 14-15-16 máj 2013 sme mali dovolenku, túto informáciu sme mali uvedenú aj v eshope www.harshop.sk

Komunikáciu so zákazníkmi máme na vysokej úrovni a to: telefónna linka od 09:00-18:00, email a priamo online chat na eshope s naším operátorom od 09:00-22:00 hod.

S pozdravom a pekný deň,

www.harshop.sk

Som velmi spokojna s tovarom aj s obchodom,preto by som ho urcite odporucila aj ostatnym.

• nebol mi dodany vsetok objednany tovar a nebol som o tom informovany ze neni na sklade

0 bodov!!! tovar som objednal a uz dva tyzdne cakam na jeho dorucenie. z tejto stranky si uz nic neobjednam

Reakcia obchodu HARSHOP

Dobrý deň prajeme,

nasledujúci deň po vykonaní Vašej objednávky sme Vás informovali ohľadne vypredania jedného produktu z Vašej objednávky a čakali sme na odpoveď či aj napriek tomu máte záujem o druhý produkt, ktorý by Vám bol ihneď odoslaný na Vašu adresu.

Žiaľ sme od Vás žiadnu odpoveď neobdržali. Ak ste tento email neprečítali, PROSÍME O PREZRETIE NEVYŽIADANEJ POŠTY V EMAILOVEJ SCHRÁNKE, NIEKEDY EMAILOVÉ SYSTÉMY ZVYKNÚ PRESMEROVAŤ EMAIL DO TEJTO SCHRÁNKY.

www.harshop.sk

• Dobra komunikacia,tovar skladom

Super obchodik s krasnym tovarom..urcite este nakupim,odporucam kazdemu,prijemna komunikacia,uprednostnenie v pripade potreby rychleho dodania..som velmi spokojna a objednane saty su uzasne..

• prehľadná ponuka, široký sortiment,prijateľná cena
    • nenašiel som možnosť platby prevodom a v tomto konkrétnom prípade aj dosť dlhá dodacia doba

keď tovar nepotrebujete súrne tak každému odporúčam

• šetrí čas,veľký výber,možnosť vrátenia tovaru v prípade nespokojnosti

Bola som maximálne spokojná aj s časom dodania aj s tovarom,určite odporučujem tento obchod.

• Našla som množstvo zliav a v porovnaní s podobným tovarom sa vo vašom viac oplatil. Páči sa mi kvalita tovaru.
    • Vaše stránky sú prehľadné a dajú sa prispôsobiť potrebám "čiateľa".
    • Nezaznamenala som žiadne výrazné nedostatky.
    • Som plne spokojná s nákupom vo vašom obchode.

zatial som len komunikoval cez mail ale zo strany obchodu bolo slušné jednanie

• - objednávka z domu
    • - doručenie domov
    • - obj. veľkosť nezodpovedá skutočnej veľkosti daného čísla
    • - v takomto prípade uviesť vedľa výrobku, že zákazník má počítať s tým, že treba obj. tovar v inej veľkosti ako je bežné číslo

odporúčam, uvedené pripomienky sa dajú napraviť, avšak na úkor zákazníka - cena poštovného