• Po 10 dnoch som ja musel volat co je s mojov objednavkov, pani povedala ze tovar nevedia objednat, a ani mi o tom nedali vediet,strasne zla komunikacia,neodporucam nikomu

Dobrý deň pán Gabriel,
    máme na vás hneď pár otázok, ktoré prosíme vysvetliť: Za 1. dňa 09.09.2015 o 13:09 ste si u nás objednali Samolepiace fólie napriek tomu ,že tovar už nebol skladom, pár minút na to sme vašu objednávku začali riešiť a na ďalší deň 10.09. sme Vám poslali email ,že tovar už nie je dostupný. Za 2. píšete, že po 10 dňoch ste museli volať ohľadom objednávky. To znamená, že ste volali 19.09 keďže po 10 dňoch však ? Ale dňa 19.09 bola sobota a ak ste si nevšimli naše pracovné dni sú od pondelka do piatku, takže sme Vám telefón dvihnúť ani nemohli. A nakoniec: píšete ,že: "pani povedala, že tovar nevedia objednať" neviem komu ste sa dovolali ale u nás žiadna pani nerobí a už vôbec nedvíha telefonáty cez víkend. Nakoľko je vaša recenzia neprevdivá, považujeme ju iba ako pokus o odlákanie zákazníkov. Veríme ,že naši zákaznici budú tento výmýsel považovať za bezpredmetný.

hardwarenet.sk

• Objednal som kompatibilnú náplň do tlačiarne. Náplň je ako originál iba za oveľa menšiu cenu. Navyše tovar mi bol dodaný v ochrannej obálke takže bol zabezpečený voči poškodenie.
    • Myslím ,že slabina obchodu je v tom, že doba dodania je niekedy väčšia ako 2 dni ale nikdy nie viac ako 4. Komu nevadí ,že si počká tomu obchod odporučujem.

Super!

• Maximalna spokojnost
    • Nemam nic proti

S obchodom som spokojny. Komunikacia aj cez vikend! Co sa malo kedy vidi!

• v ponuke je aj tovar, ktorý už nepredáva

• cena rozhoduje

• Cena je fájn
    • neviem o žiadných

S obchodom som spokojný, nemam čo vytknúť.

• Toto bol môj tretí nákup v tomto obchode a som maximálne spokojný. Cena aj kvalita je super.

Nemám čo vytknúť, maximálna spokojnosť

• neviem nič

spokojnosť

• cena,velke mnozstvo tovaru
    • este som sa nestretol

nakup budem urcite opakovat, som spokojny

Reakcia obchodu Hardwarenet.sk

ďakujeme, že ste si našli chvíľu čas a podelili ste sa s vašími skúsenosťami. Sme veľmi radi, že ste snami spokojný.

• Podľa mňa je vysoká suma za doručenie :-(

Reakcia obchodu Hardwarenet.sk

ďakujeme, že ste si našli chvíľu čas a podelili ste sa s vašími skúsenosťami. Ceny dodania prostredníctvom slovenskej pošty sú bohužial dosť vysoké, nakoľko slovenská pošta zvýšila ceny. Na cenách dodania kuriérom pracujeme a v blízkej dobe budú podstatne nižšie. Samozrejme sa ceny budú líšiť od veľkosti a ceny tovaru. Ďakujeme za pochopenie.

• cena, kvaltita

super

Dobrý deň Peter,
    ďakujeme, že ste si našli chvíľu čas a podelili ste sa s vašími skúsenosťami.

• cena, komunikativnost

Obchod som vyskusal z dovodu dobrych cien. Doba dodanie je uvadzana 3-7 dni no koho to nesuri pocka.

Dobrý deň Patrik,
    ďakujeme, že ste si našli chvíľu čas a podelili ste sa s vašími skúsenosťami. Na dobe dodania pracujeme a snažíme sa ju zlepšiť.

je to super

• .
    • .

• Spokojnosť.
    • Komunikatívnosť výborná, odpisujú aj cez víkend.
    • zatial nič

Vyskúšal som tento obchod, majú zaujímavé ceny a veľké množstvo spotrebného materiálu. Nákup budem určite opakovať.

hardwarenet.sk

• Maximálna spokojnosť. Tovar mi prišiel v termíne, ktorý bol uvedený v dostupnosti. Kvalita produktu 100%.
    • Nestretol som sa zatiaľ so žiadnym problemom

Určite si kúpim aj iné produkty z tejto stránky!