• Rýchlosť
    • Zamestnanci + prístup

• Slusne jednanie

Super poradia som nadmieru spokojná ❤️

• Super

OCHOTA, AK NEMAJU TOVAR SU OCHOTNY ZAVOLAT A RIESIT,ZATIAL VELMI DOBRA SKUSENOST A SPOLUPRACA,DAKUJEM

Veľká, veľká spokojnosť. Ďakujem!

• Kvalitny material za vybornu cenu

Maximalna spokojnost! Velke dakujem!

• veľmi rýchla reakcia na objednávku
    • ochotný zamestnanec
    • všetko bolo v poriadku

Rýchlosť, dobré ceny, kvalita

• Veľmi rýchle vybavenie a odoslanie objednávky
    • Mystery gift

- ochotný a milý personál
    - kvalitný tovar
    - dobrý výber
    - rýchle dodanie
    - dobré ceny

• dobrá aj rýchla komunikácia
    • tovar bol v poriadku,len som ho vrátila z dôvodu,že farba mi nesedela

nič

• široký výber sortimentu
    • dobrá komunikácia s e-shopom
    • Dobry den,dna 04.05.2020,som si objednala 2 pary sosoviek,do dnesneho dna nedorazili.Sice od mojej objednavky mi hned volali,pretoze jeden par mojich sodoviek museli doobjednat,ja som stym suhlasila.Nic,nikto mi nevola 2 tyzdne cakam,by som bola velmi zvedava,ze kebyze im nenapisem dnez rano email,ci by cakali do Vianoc.Odpoved od nich ma o to sokovala viac,pretoze mi v klude oznamili,ze dodavatel moje sosovky nema a zaroven ze pri preprave sa stratil balik.Taketo tvrdenie je irelevantne a este mi aj slecna,ktora moju ziadost vybavovala ponukla miesto Black Titan Color Vue ktore maju priemer 17 mm,upne podla nej naoko rovnake Sklerar Black Mini len od znacky Mesmerayz.Vsak uz len pri nazve sa clovek zamysli,ze je tam mensi priemer.Velmi som smutna z toho,ze to takto dopadlo.Pekny den

Reakcia obchodu HappyHairShop.sk

Dobrý deň Zuzana,
    Vašu objednávku sme zaevidovali 4.5. ako ste spomínali, a hneď sme Vám volali, že šošovky ColorVue - Black Titan nemáme skladom a že ich musíme objednať.
    Zároveň sme Vám ponúkli šošovky MesmerEyez - Mini sclera black, ktoré sú rovnaké ako Black Titan t.j. obidva druhy šošoviek majú priemer 17mm.
    Každú objednávku si vážime a venujeme jej pozornosť a je nám ľúto toto nedorozumenie, úplnú väčšinu balíčkov posielame do 24 hodín pokiaľ je tovar skladom ako to bolo aj pri Vašich predošlých dvoch objednávkach.

• Vždy ochotne poradia a pomôžu

• vsetko super

tovar bol za najnizsiu cenu na heureke a postovne uz od 20€ zdarma :))

• Rychle dodanie,bez komplikacii,tovar zodpoveda,naozaj nie je co vytknut!

• Rýchlo prišiel balík