Spoľahlivý dodávateľ

Reakcia obchodu Hamashopping

Ďakujeme krásne za opätovný nákup :) Sme tu pre Vás.

L. Mináriková - Hamashopping

Ďakujem pani Lucii za neskutočne priateľský prístup k zákazníkovi, odborne vie poradiť a jej znalosti o tovaroch, ktoré ponúka sú na vysokej úrovni. Je ochotná a zdvorilá pri každej objednávke v prípade nejasností sa osobne snaží vyriešiť problém. Tovar jej firmy je rýchle a presne doručovaný. Vo firme som nakupoval viac krát a odporúčam využiť ich služby pri nákupoch aj iným zákazníkom.
    Ďakujem.

Reakcia obchodu Hamashopping

Ďakujeme veľmi pekne za krásne hodnotenie, vďaka takejto spätnej odozve je pre nás radosť byť tu pre Vás! :)))
    Snažíme sa pristupovať individuálne ku každému zákazníkovi a ak je to v našich silách, aj poradiť.
    Veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na ďalší nákup u nás! :))

štandardný internetový obchod

Reakcia obchodu Hamashopping

Ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie, tešíme sa na ďalší nákup u nás :)
    Hádam nabudúce budete mať možnosť presvedčiť sa aj o našich nadštandardných službách a individuálnom, rodinnom prístupe ku každému zákazníkovi :)

• skvele ceny

Reakcia obchodu Hamashopping

Ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie, teší nás že ste bol-a s nákupom u nás spokojná-ý, tešíme sa na ďalší nákup u nás :)

• Výborná komunikácia, ochota

Rychlost dodania, dobra komunikacia

• Najnizsia cena, spoľahlivosť
    • Vyber
    • Osobný odber

Reakcia obchodu Hamashopping

Ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie, teší nás že ste bola s nákupom u nás spokojná, tešíme sa na ďalší nákup u nás :)

Váš Hamashopping

Všetko by bolo super, len obchod neinformoval o 2,- € manipulačnom poplatku?!?!?! Objavilo sa to až v košíku pri platení!!!!
    To sa mi zdá ako zavádzanie.

Dobrý deň prajem,

tento poplatok je len pri nízkej objednávke a máme to uvedené
    v obchodných podmienkach a tiež ako spomínate v košíku.
    Kde inde by sme to prosím ešte mali uvádzať??
    My ponúkame tovar aj za niekoľko centov a preto to musíme nejak vykryť.
    Ďakujeme pekne za pochopenie.

Vyhoda

• Ochota pri komunikácii

Reakcia obchodu Hamashopping

Ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie, teší nás že ste bol s nákupom u nás spokojný, tešíme sa na ďalší nákup u nás :)

• Dobrá cena produkt

Bol to môj prvý nákup takže som nakupoval s nedôverou avšak bol som milo prekvapený rovnako komunikácia obchodu na úrovni
    Uvidíme v prípade že sa vyskytne reklamácia každopádne aj budúcnosti pozriem tovar v ich ponuke

Reakcia obchodu Hamashopping

Ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie, teší nás že ste bol/a s nákupom u nás spokojný/á, tešíme sa na ďalší nákup u nás :)

Váš Hamashopping

• Všetko super, cena, dodanie, kvalita…

• Pestrá ponuka
    • Velmi dobre ceny
    • Rychle vybavenie objednávky
    • Ochota personalu

Pestrá ponuka, velmi dobre ceny, rychle vybavenie objednavky, ochota....

• Tovar skladom
    • Dobre ceny

Opakovany nakup, rychle jednanie, vyborne ceny.

• Rychle jednanie, dobra komunikacia

• Vyber tovaru
    • Výhodne ceny

Boli sme spokojní zase sa vrátime

Spokojná s doručením

• Rýchle dodanie, dobrá komunikácia

Váš Hamashopping

• Prehladna stranka, ocenujem komunikaciu e-shopu v snahe docielit spokojnost zakaznika, rychle dodanie

S nakupom v tomto e-shope som spokojna a odporucam ho i inym zakaznikom. Tovar je kvalitny, cena najnizsia na dany produkt v porovnani s ostatnymi e-shopmi. Rozhodujuca bola i nizsia cena dopravy v porovnani s inymi e-shopmi.

Reakcia obchodu Hamashopping

Ďakujeme veľmi pekne za milé hodnotenie, teší nás že ste bola s nákupom u nás spokojná, tešíme sa na ďalší nákup u nás.

• Všetko ako má byť
    • Cenovo výhodné

Reakcia obchodu Hamashopping

Ďakujeme veľmi pekne za Vaše hodnotenie, teší nás že ste bol-a s nákupom u nás spokojný-á, tešíme sa na ďalší nákup u nás :)