• Bohatý výber tovaru, dobrá cena, rýchle dodanie

Prehľadná webová stránka, veľký výber najrôznejšieho tovaru, dobrá cena a rýchle a bezpečné doručenie tovaru

• Tovar zodpovedá:obrazku,veľkosti

promptnosť

Team Halloween-store

Logistika prebehla veľmi rýchlo kostým som mal doručený za jeden deň,každopádne produkt mal menšie nedostatky na ruke bola diera a na nohách bol špinavý od blata.

• veľmi rýchle doručenie + kvalitný tovar

..všetok tovar super ok..krásny..kvalitný..len mi tentokrát nesadla veľkosť parochní..mám asi príliš veľkú hlavu.. :-))) ..určite si tovar objednám z tohto obchodu aj nabudúce .. :-)

• výhodné ceny
    • kvalita tovaru zodpovedá cenám

žiadne

• Obchod je v Prahe,pre mna daleko.

• Rychle vybavenie poziadavky

• Neda sa dovolat na telefonne cisla
    • Komunikuje 1 krat za dva dni ...

Predajca nedodržal dohovor o expresnom doručení aj napriek 4 mailom a prísľube počas telefonického hovoru!

Nieco ine je na stranke a na sklade nic.

• Obchod nema zverejnene realne cislo!!!nedovolate sa ani na jedno z cisel ktore maju zverejnene!
    • Obchod nereaguje na maily!!!
    • Dorucenie je 5 pracovnych dni, zcerejnene ale maju do 24hodin!!!!
    • Tovar posielaju az z prahy, cize sanca objednat pre halloweenom a dostat tovar nacas ziadna. Navyse nereaguju na vase otázky v mailoch, dovolat sa nedovolate!!!
    • Cislo, ktore maju zverejnene najdete na googli este pri min. 5 dalsich strankach.
    • Tovar nepreberiem!!!!!!

na stranke uvedene ako na sklade a povoli objednat, na druhy den odpoved ze zial nie je ale vedia dodat nieco ine... ako nahradu.

• Prijateľná cena
    • Veľký vyber

• Dostupnost
    • Rychlost dodania

Dobrý deň, objednaný tovar ,ktorý bol na sklade neskôr o tri dni nebol, čo mi bolo oznámené e-mailom, na dané t.č.som sa nemohla dovolať celý deň, aby som vymenila objednávku, až cez inú e-mailovú adresu sa mi podarilo doobjednať tovar. nakoniec zásielka prišla včas, tak ďakujem

• rýchla dodávka,dobrá komunikácia

• Cena bola chybne stanovená na stránke a snazili sa ma oklamať v emailovej komunikácii že tam bola správne stanovená

Tovar bol na stránke za cenu 0€ + 9,6€ doprava. Za tú cenu som si tovar objednal, prišla mi potvrdzovacia správa v ktorej bola uvedená konečná cena objednávky 9,6€.
    Dal som si polsať tovar kurierom a po potvrdení objednavky na 9,6€ mi prišli informácie o dopravcovi, cez ktorého som si dohladal môj balík kde bola cena zrazu 79,54€.
    Nepríde mi seriozny prístup zaslať tovar za inu ako vopred dohodnutú sumu.
    Následne po mojom stornovaní objednávky ma kontaktovali a snažili sa ma oklamať že na strnánke majú cenu 69€ (lenže ja som mal screenshot stránky s cenou 0€ ktorú som im zaslal - no už bez ich odpovede)
    Tolko k serioznemu pristupu.
    Určite ako zákazník by som mal právo dostať tovar za dohodnutú cenu - byť ja na ich mieste tak určite zašlem tovar v cene v ktorej si zákazník objednal aj ked to bolo mojou vinou, aspoň pre dobrú zákaznícku skusenosť. Predsa len sme ľudia omylní.

maska sice prisla, ale farba na nej bola osuchana a z nehodnotena ako by po nej presiel slon, nepouzitelne.

Rýchle dodanie, spokojnosť