• Vsetko!!!
    • Nic...

Chcem sa len opytat ako dlho trva dodanie po objednani...lebo este som nemal ani spracovanu objednavku zo dna 6.2.2015...Pisal som im e-mail vcera ze ako to vyzera s objednavkou ale zatial ziadna odpoved... Cislo objednavky je 21244460...Len dufam ze to neni take zle s objednavanim z tejto stranky ako tu pisete...uz je to v poriadku...ozvali sa mi tel.lebo mi nedosiel e-mail od nich...ale mojou chybou...ospravedlnujem sa Vam gymshop...a dakujem.Urcite odporucam tuto stranku...

• Maximálne seriózny prístup spoločnosti k zákazníkovi, skvelá komunikácia, ochota poradiť
    • Najvýhodnejšia cena spomedzi e-shopov
    • Žiadny poplatok za balné či dobierku
    • Dodanie na druhý pracovný deň, teda spokojnosť
    • A v neposlednom rade vzorky, shaker a tričko zdarma

Moja objednávka síce prekročila 100€ hranicu, no množstvo darčekov zdarma ma napriek tomu prekvapilo. Teda som nakúpil za najnižšiu cenu, mal dopravu zdarma, neplatil za poštovné a ani balné a ešte dostal darčeky. Tento obchod budem odporúčať všetkým známim.

• super nákup
    • nízke ceny
    • skvelé jednanie
    • odporučam

100% spokojnosť

• Vedomé klamanie zákazníka.
    • Zmena objednávky bez môjho vedomia.
    • Peňažný rozdiel vrátený až potom, ako som o to sám požiadal.
    • Neférový prístup k zákazníkovi.

Objednával som produkt Super Guarana 2400 mg, doručená mi bola Guarana 900 mg. Reakcia gymshopu bola : Guarana 2400 mg sa už nevyrába, tak sme zaslali 900 mg. Bez toho, aby som bol vopred informovaný o ich samovoľnej zmene objednávky, a bez toho aby som s tým súhlasil. Čiže mi bol zaslaný produkt, ktorý som vôbec nechcel, a za ktorý som si bol nútený zaplatiť. Ak by som si to sám nevšimol, nakoľko balenia sú takmer identické, tak vážený podnikateľ by mi teda veselo poslal iný, lacnejší produkt, a tešil by sa z dodatočného zisku. Nákup v tomto obchode bol môj posledný a nebudem ho odporúčať nikomu. Radšej si priplatím v drahších obchodoch ale budem môcť rátať s férovým prístupom.

Reakcia obchodu gymshop.sk

objednali ste si produkt Scitec Guarana a bol Vám doručený produkt Scitec Super Guarana. Chyba bola v neaktuálnom popise pri produkte na stránke, ten opisoval produkt, ktorý sa už nevyrába. Až po Vašom upozornení mailom sme zistili, že Vám bol omylom dodaný iný produkt, teda to nebol zámer. Popisy sme okamžite upravili, na Váš mail odpovedali, ospravedlnili sa za neúmyselnú chybu a ponúkli Vám vrátenie peňazí.

Po zhliadnutí niekoľkých ďalších stránok iných predajcov sme zistili, že mnoho z nich uvádza tiež starý popis produktu scitec guarana.

Mrzí nás, že ste sa uchýlili k takejto forme recenzie pre dve eurá, keďže malá chyba sa môže naozaj prihodiť každému, no spravili sme všetko aby sme situáciu vyriešili.

S pozdravom Gymshop

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka

• Super rýchle dodanie za super nízku cenu
    • Najlacnejšie poštovné a balné len za 3€
    • Tiež veľká spokpjnosť s dodanou pumpou
    • Síce ste mi zadarmo poslali tričko no nie moju veľkosť :-D ale to nevadí

Fantastický obchod, nákup sa vyplatí.

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Po precitani vsetkych 300 recenzii , clovek nemusi byt psycholog a pochopi , ze vsetky negativa alebo skoro vsetky pochadzaju s jednej dielne za ucelom poskodenie tohto obchodu, a to uz preto lebo niektori nenazrati podnikatelia co su olepeny vselijakymi zaplatenymi certifikatmi si davaju take marze na produkty ze to je neunosne , ak je problem s nejakou dodacou dobou tak ma urcite kazdy na vyber ci bude cakat alebo nie ak ako sa spomina v najmenej 50 receenziach s jednej IP adresy ze tovar prisiel po 2 tyzdnoch , tak ho netrebalo prebrat a hotovo, osobne nikdy nekupujem veci na nete platbou dopredu...preco ...pre istotu

Dalsia vec v par recenziach sa spomenulo polske popisy, no niekto objavil asi ameriku, treba si pozriet najznamesie produkty kde sa vyrabaju , nie len distriibuju, vsetky veci sa robia bud v Polsku alebo Madarsku, treba napisat inym dodavatelom ze odkial su veci.....

posledna vec coo ma zaujala je ze niekoho zaujima nejaka DPH, to co je uz , my ludia sme zotrocovani EU , mozme byt radi ze si mozeme kupit nejaky suplement a tu zrazu sa vynori nejaky chytrak pravdepodobne syn nejakeho STB-ka a zacne lustrovat DPH,cku,,tak to uz odpadavam

Zaver je taky, na zaklade mojej vedomosti , nie nazoru, niektori luida , podnikatelia nie su schopni prijat na vedomie ze niekto moze pracovat aj s mensimy marzami ako je 20%, niekde inde nebudem konkretizovat, v krajinach kde to ludia maju v poriadku v hlave nezavidia si nepodrazaju si nohy kvoli biede a navykom s minulosti si konkurencia pomaha medzi sebou , ale na Slovensku nejde v prvom pripade o spokojnost zakaznika ale o to aby pani co zarobili na hlupych a biednych ludoch mali brucha stale plne.a hrali sa aky su sikovny

• Totálne všetko

Kúpil som najlacnejšie, ušetril som, tovar došiel okamžite. Nemám vobec nic proti. Obchod je skvelý

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

• Vcera objednavka a dnes ju mam doma
    • Shaker zadarmo v skatuli

Uplna spica super obchod

• Dodanie, cena, balne a postovne...
    • proste vsetko ako vravim

Usetril som, odporucam

• Silný obchod s dobrou ponukou a cenami
    • Komfortné a rýchle dodanie, tak ako pri najdražších e-shopoch
    • Dostal som zadarmo pár vzoriek k objednávke čo jednoznačne zvýšilo moju spokojnosť s nákupom

Objednal som scitec bcaa 6400. Prišiel mi e-mail o spracovaní objednávky a s informáciou, že bude odoslaná najneskôr nasledujúci prac. deň.

Na ďalší deň prišiel e-mail s infom o odoslaní

A deň na to bcaačka boli u mňa a aj s pár vzorkami, čo sa mi inde u tak malej objednávky ešte nestalo.

Ak si udržíte tieto ceny určite nakúpim ešte raz.

• Najlacnejšie doplnky
    • Objednávka v piatok a dodaná dnes
    • Aj mňa potešil malý darček
    • V pohode shop
    • Mali na výber 11 príchutí proteínu od scitecu ale tú, ktorú som chcel pôvodne nie

Výhodný a rýchly nákup

• Výhodná cenová ponuka
    • Najlacnejší na SR :-)
    • Doprava a balné spolu len 3€
    • Poštovné nad 100€ je ešte zadarmo
    • Nemám nič som veľmi spokojný

Dnes mi dorazila objednávka v hodnote 62€. Ako darček som dostal shaker a dve vzorky. Toto sa mi fakt ešte nikde nikdy nestalo.

Určite nakúpim znova :-)

• Nic
    • Ale naozaj nic
    • Vsetko:
    • Nedodany tovar
    • Cakacia doba
    • Sposob komunikacie
    • Uplnost dodaneho tovaru
    • Svojvolna zmena druhu, chute tovaru
    • Funkcnost, dizajn shopu

Bol som vasim zakaznikom, urcite tu budete operovat ze toto pise konkurencia, ale nepise. Vy si naozaj myslite ze ludia su blbi? Ze tie vase akoze kladne recenzie, ktore si pisete, to si naozaj nyslite ze ludia nevidia? Aspon to robte viac sofistikovanejsie a nereagujte v pochvalnej recenzii pod vymyslenym zakaznikom na cloveka pod vami, ktory vas skritizoval, ale reagujte ako obchod. Este raz, nie som konkurencia, lebo ako som si vsimol, tak povacsine vasu neschopnost ospravedlnujete pred zakaznikmi ako utok konkurencie. Moje odporucanie: zacnite makat a namiesto niektorych primitivnych, kladnych, vymyslenych akoze recenzii od akoze spokojnych zakaznikov sa venujte biznisu tak, aby zakaznici boli naozaj spokojni. Nezabudnite ma v reakcii urazit a zase sa vyhovorit na konkurenciu.

Reakcia obchodu gymshop.sk

Ked ste bol nasim zakaznikom ako tu pisete a ked sa tak dokladne zaoberate nasimi recenziami, tak preco nenapisete cislo objednavky. Viete predsa, ze kazdeho kto zamerne poskodzuje ziadame, aby podlozil svoje tvrdenie cislom objednavky, aby sme mohli reagovat k veci a nie len vseobecne urazat, tak ako vy.

• Vynikajúca cena
    • Dobrá komunikácia a rýchle dodanie
    • Informovanie o stave objednávky
    • Malý darček

Je to spoľahlivý a skvelý obchod, môžem iba odporúčať. Potešila som sa malému darčeku :-)

• Prehľadná stránka s veľkým výberom
    • Doručenie proteínu na nasledujúci deň
    • Veľmi ochotné odpovedanie na otázky o príchutiach a dodaní

Nakupujem cez heureku už nejaký ten piatok ale niečo ako tu som ešte nevidel. Mám na mysli hodnotenia užitočnosti recenzií. Vidím, že tento obchod leží konkurencii hlboko v žalúdku.

• Vynikajúca cena asi na všetkom čo ponúkajú
    • Tovar dodaný hneď a rýchla odpoveď na moje maily
    • Zdarma shaker a tričko? To som ešte nevidel, a k tomu kopec vzoriek
    • Fakt si vážia zákazníka

Je milé, že so mnou obchod komunikoval aj cez víkend, to sa mi ešte nestalo. Som naozaj spokojný.

• Bohužiaľ nič tu neviem uviesť. Snáď len to že niečo doručili, ak keď nie to čo bolo objednané.
    • 7 - dňové doručenie kuriérnou službou je pridlhé. Samotné doručenie bolo zo dňa na deň. Teda dlhá príprava pred expedíciou.
    • Namiesto 2 kusov doručený iba jeden.
    • Namiesto vanilkovej príchute doručená jahodová.
    • Dóza zaprášená a nie málo.
    • Nikto mi neodpovedal na dva maily. 1) Ked prišla notifikácia od kuriéra so sumou na uhradenie. Kontaktoval som obchod že podľa sumy poslali iba jeden produkt, no žiadna odpoveď. 2) Druhý mail bola sťažnosť a žiadosť o vysvetlenie, no žiadna odpoveď.

Buď som mal smolu, alebo je to veľmi zlý obchod. Každopádne, tým že neodpovedali ani na e-mail, ďalšiu šancu si nezaslúžia.