• Vynikajuca cena bcaaciek
    • Dodanie ma druhy den bez zbytocnych hluposti
    • Kurier je fajn
    • Vzorka k malickej objednavke prekvapila

Mam super pocit z nakupu

• v podstate všetko
    • - poľské etikety
    • -podľa mna aj prebalované preteíny, kedže mi prišiel už otvorený proteín
    • - neodpovedanie na mail
    • - chýba slovenská etiketa

nikomu by som neodporučil tento obchod, možno tak obchodnej inšpekcií, naozaj mi prišiel proteín aj predtreningovka s poľskými etiketami, len nechápem kto može byť s týmto obchodom reálne spokojný, pretože každý rozumný človek čo sa tomu troška rozumie tak vidí že tento obchod nieje moc profesionální

Jednoznačne neodporúčam Nákup!!!

Skvely obchod

• Všetko je fajn
    • Cený sú skvelé
    • Proteín došiel rýchlo
    • Vzorka mi spravila tiež radosť
    • Kuriér milý a vľúdny
    • Neviem

Nákup bez rizika za najlepšie ceny, ja som spokojný.

• Ceny su vyborne
    • Moznosti vyberu tovaru tiez
    • Dodavka je rychla, na druhy den po odoslani
    • Informacie o stave objednavky
    • Vzorka zadarmo

Fakt dobry obchod

• KOMUNIKÁCIA NA BODE MRAZU
    • TELEFÓNNY KONTAKT

Zarážajúce že firma sa nedá kontaktovať pomocou telefónneho čísla. Komunikácia mailom taktiež nič moc kedže mi ešte na mail ani neodpovedali.

Reakcia obchodu gymshop.sk

Vážený MAKAC,

poviete nám aj bližšie o čo išlo? Alebo ostávame pri myšlienke, že sa jedná o účelové poškodzovanie. Recenziu považujeme za adekvátnu ak hodnotí skúsenosť zákazníka s nákupom.

S pozdravom Gymshop

• Vyborna cena
    • Rychle spracovanie objednavky
    • Rychle dodanie do depa kuriérskej firmy
    • Z vasej strany vsetko OK
    • ODPORUCAM
    • dodanie kuriérom uplna katastrofa

Vase ceny nemaju chybu, mate obrovsky vyber ale z môjho podhladu prichádzate o zakaznikov kvôli kuriérskej firme, viete o tom a nezmenili ste ju, ALE TO NEMENI NIC NA VECI ZE VELMI RADA SI OBJEDNAM OD VAS AJ NABUDUCE.
    PRAJEM VELA SPOKOJNYCH ZAKAZNIKOV

• Prístup
    • Ochota poradiť
    • Rýchlosť komunikácie

Odporúčam

• Spokojna doba dodania
    • Kvalitny tovar
    • Sport definition protein sa neda kupit inde a chuti uzasne
    • Prinasaju na trh ine znacky
    • Lacna doprava
    • Vzorky zdarma ku mojim objednavkam
    • Nad 100€ doprava zdarma

Bezproblemove nakupy

• zla komunikacia cez mail , teda skoro ziadna , ziadne telefonne cislo kam by sa mohol clovek obratit ohlade info produktu ,

objednaval som Tovar v piatok na obed 11,12,2015 , ay v sobotu , mi dosiel mail o potvrdeni mojej objednavky , v ten den ma este napadlo sa opytat ake su prichute lebo pri produkte nemaju na vyber aj ked obrazok je s čoko prichutou , ake vlastne maju som sa dozvedel az z odpovede mailu , tak som racej poslal odpoved naspet , ze aku prichut chcem , ale nato mi uz odpoved nedosla , aspon ze OK mohly napisat ..... v pondelok vecer 14,12,2015 o 21,50 mi dosiel mail o spracovani objednavky , cakam cely dalsi den utorok 15,12,2015 na potvrdenia o odoslani mojej objednavky a nic , aj som pisal na mail + FB ....... absolutne ziadna komunikacia zo strany obchodu , teda ziadny zaujem o zakaznika ako vidim , som velmi sklamamny ale to mam zato ze som sa ulakomil na najnizsiu cenu :(

neodporucam !!!!!

este dodam , teray vecer 15,12,2015 mi napisaly na FB ze som HLUPAK !!!!!!!, takze si urobte vseci svoju mienku , s takym obchodom uz nikdy viac !!!!!!!!!!!

takze Paaaanko ktory sa tu skryva za svojim neschopnym iiišopikom tu bude osocovat ludi aky su hlupy a neinteligentny a sam sa ani nepodpise a schovava sa zan , to o niecom svedči -
    najprv sa nauc ako spravne ma fungovat eshop a potom si ho zriad , to ze v piatok poobede uz akoze mate siestu ci co je vas problem , to mna ako zakaznika vobec nezaujima , kludne ste to mohly vybavit uz v piatok ale ked ste lenivy tak jasne ze sa to pretiahlo ,
    ale dost uz toho , vsetko je len o komunikacii ale radsej sa tu budete hadat ako keby ste si priznaly chybu , stacilo len reagovat na maily , to je take tazke ked mam eshop ich sledovat a popripade odpovedat , alebo aspon ten telefon , kludne som mohol zavolat a spytat sa a predisly by sme takym to tu trapnym narazkam , ale zial nemate

a z narazkami ste zacaly Vy !! a kludne to sem dolozim z nasej komunikacie na FB nech ludia vidia

Reakcia obchodu gymshop.sk

mail o potvrdení objednávky vysiela systém automaticky okamžite po vytvorení objednávky, teda to že došiel v sobotu nepovažujeme za nijakým spôsobom relevantnú informáciu.

Objednali ste poobede v piatok a objednávku sme spracovali v pondelok, teda po víkende. Inteligentný človek pochopí, že cez víkend nepracujeme, vy zrejme nie. Na e-mail sme Vám odpovedali tak, ako odpovedáme každému zákazníkovi a Vašu odpoveď sme prijali. Nepovažovali sme za nutné odpovedať opäť nejaké OK a podobne.

Dnes Vám bol tovar odoslaný. Neprečítali ste si ale zrejme, že sme česká spoločnosť a e-mail o odoslaní by Vám došiel hneď zajtra, ako by tovar dorazil na Slovenský expedičný sklad. Vo štvrtok by Vám bol tovar doručený. Okamžite ale kontaktujeme kuriérsku spoločnosť a poprosíme ich, aby Vám tovar, ktorý bol za najnižšiu cenu a tovar, ku ktorému sme Vám pribalili aj shaker aj dve vzorky nedodali!

Naozaj nemáme záujem spolupracovať so zákazníkmi ako ste vy... Ulakomili ste sa na najnižšiu cenu ako spomínate a pritom Vám vadí, že sa zásielka zdržala o jeden deň viac ako je to bežné pri obchodoch s cenou o 40% vyššou? Zase pripomenieme fakt: Inteligentnému človeku dôjde, že e-shop s tak nízkymi maržami a cenami ako sme my nepracuje tak rýchlo ako predražené e-shopy, ktorým sú ich zákazníci ukradnutí a pri svojich ziskoch si vedia zamestnať personál v neporovnateľne väčšom počte.

Naozaj nás táto recenzia prekvapila a zaskočila, mali by ste nad sebou popremýšľať a uvedomiť si akú malichernosť v skutočnosti riešite... My sme sa snažili urobiť maximum, no Vaša nevďačnosť Vás naozaj predbieha.

K vášmu dodatku: Po niekoľkých arogantných narážkach na našu stranu sme vám napísali, že vás viac nepovažujeme za inteligentného človeka. Nepoužili sme slovo hlupák, no ak sa vám je to slovo bližšie, nebudeme protestovať. Každopádne nás k tomu viedol iba spôsob vášho vyjadrovania.

• Lacný obchod
    • Dodáva tovar klasicky rýchlo
    • Fajn komunikácia
    • Veľká dostupnosť tovaru

Top eshop

• ceny sú bombastické, ale videl som aj nejaké drahšie veci
    • som spokojný s dĺžkou dodacej doby
    • scitec výber je parádny, čo mi najlepšie sedí
    • mali moju príchuť Beef concentratu a chutí super :-)
    • zadarmo tester nejakého proťáku, ale značka o ktorej som nikdy nepočul :D Aj keď chutil dobre

Celkovo som veľmi spokojný s nákupom a nabudúce zase volím Gymshop

• Nespokojnost... Presli styri dni a okrem automaticky generovaneho potvrdenia ziadna odpoved... (zasielka tu nebude ani na piaty...:-/) Lutujem, ze som tu kupoval...

Zle

• Vsetko rychlo dodane
    • Super sa komunikuje
    • Doprava zdarma

Velikanska spokojnost

• Obchod má jedni z najnižších cien v rámci nášho trhu s doplnkami výživy.
    • Stránka je šikovná a prehľadná. Osobne nemám rád kopu banerov a všemožné rady a vyskakovacie okná. Prehľadnosť a jednoduchosť zlepšuje výber.
    • Ponuka produktov je veľmi široká a spoznal som nové v celku sympatické značky, ktoré idem vďaka gymshopu vyskúšať
    • Dodacie lehoty sú zrejme do dvoch dní, keďže tak som mal tovar doma ja.
    • Poštovné len 3€+ pre mňa nad 100€ zadarmo. Žiadny poplatok za balné či dobierku.
    • Vernostná zľava a vzorka pumpy a proteínu k objednávke zadarmo.
    • Komunikácia a informovanosť o stave zásielky je super.
    • Musím tiež oceniť aj spôsob zabalenia mojej objednávky. Pekne s buvlinkovou fóliou v škatuli, aby sa vedro nepoškodilo.
    • A samozrejme tovar je kvalitný a originálny.

Pripájam sa k spokojným zákazníkom a nakupujem znova.

• Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

• Som nadšený z môjho nákupu
    • Obchod ponúka výborné ceny a ovalitné produkty
    • V komunikácii nie je nijaký problém, informujé vecne a včasne
    • Darček v podobe vzorky a kľúčenky mi spravil radosť
    • Dodacia doba je štandardná, teda nejakých 48 hodín

Nakupujem už len tu!!!

• Super mega ceny
    • Paradne rychle dodanie
    • Lacne postovne a ochota poradit
    • Rychla komunikacia
    • Tovar zabaleny pekne uhladne a hlavne bezpecne
    • Super kurier
    • Skoda ze som o nich nevedel skor

Velikaanska spokojnost, mozem odporucat.