• zle velkostne oznacenie tovaru

Reakcia obchodu Gurusport.sk

Tovar, ktorý ponúkame na našej stránke máme od dodávateľa z EU a preto aj veľkostné označenie zodpovedá požiadavkám EU. Náš e-shop používa medzinárodné tabuľky, ktoré používajú aj iné e-shopy na Slovensku a EU. U každého tovaru, pri výbere veľkosti je odkaz na tabuľku veľkostí, kde si môže zákazník vybrať podľa konkrétnej značky, alebo všeobecnú tabuľku. My zákazníka nevidíme a nevieme mu doporučiť správnu veľkosť. Zákazník si vyberá veľkosť sám. A stále je tu možnosť vrátenie, alebo výmeny tovaru do 14 kalendárnych dní.

• veľký výber tovaru
    • dobré ceny
    • kvalitné veci
    • nemusím si objednávať zo zahraničia, urobia to za mňa
    • možnosť vymenit veci, keď netrafím veľkosť
    • relatívne rychlé dodanie
    • zatiaľ bolo vždy všetko OK

Ďakujem za skvelú komunikáciu!

• široká ponuka tovaru
    • ceny
    • spoľahlivosť

rad si od nich objednavam, pri zlej veľkosti vymena tovaru

SPOKOJNOST ...

• cena, široký sortiment
    • dodacia lehota

veľmi dobrí odporúčam

• Najlepšie ceny
    • Široký sortiment
    • Komunikácia so zákazníkom mailom aj telefonicky
    • Dodržaná lehota dodania tovaru
    • Pohodlný nákup
    • Žiadne som nepostrehla.

Odporúčam.

• Sortiment, ceny, komunikacia ok
    • Neviem

Odporucam

• ?? Asi len sortiment
    • Nenormálne dlha čakacia doba, 11 dní som čakal na jedny topánky, ktoré sa mi po dvoch týždňoch rozpadli. Kvalita nula bodov. Odoslal som im nasledne topánky na reklamáciu, kde mi zdelili, ze topánky su znečistené, tak mi reklamáciu zamietajú. Rozhodol som sa na svoje náklady si topánky prevziať, vyčistiť a znova odoslať do Gurusportu. Na moju žiadosť reagovali o 5 dni neskôr, keď uz som nebol žiaľ na Slovensku a zásielka sa vrátila do Gurusportu, ktorý odomna požaduje 8€ za zásielku spat. Cena nákladov skoro presiahla cenu topánok, takze skúsenosť na nezaplatenie. Dakujem Gurusport, nikdy viac!! Na mieste každého normálneho kupcu by som volil hocijaký iný obchod ako tento!!

Katastrofa

Reakcia obchodu Gurusport.sk

Na dobu dodania je zákazník upozornený už pri objednávaní tovaru (na stránke u každého tovaru máme uvedenú dostupnosť 10 pracovných dní). Štandardne sa nám darí doručovať do 7-9 pracovných dní (máme zahraničného dodávateľa). Vaša objednávka bola vytvorená 22.5.2016 v nedeľu a bola spracovaná (potvrdená dostupnosť tovaru) v pondelok 23.5.2016. Tovar ste prevzal 2.6.2016 čo je 9-ty pracovný deň. Reklamačný formulár ste vyplnil 19.7.2016 čo je 1 a pol mesiaca a nie dva týždne ako uvádzate. V našich obchodných a reklamačných podmienkach je uvedené, že tovar treba zaslať očistený. Žiaľ tento zákazník zaslal topánky zablatené, neočistené a preto sme reklamáciu zamietli. Takéto zablatené topánky by odborný znalec, ktorý posudzuje oprávnenosť reklamácie ani nevzal do ruky. Dňa 3.9.2016 nám zákazník oznámil, že mu môžeme zaslať tovar späť za dopravné náklady 4,- Eura, čo sme mu aj 5.9.2016 potvrdili mailom, neoznámil nám, že odcestuje a preto sme mu zaslali tovar 7.9.2016. Kuriérska služba sa pokúšala tovar doručiť, ale žiaľ bol nedostupný a potom tovar odmietol prevziať, aj keď si stačilo dohodnúť iný termín doručenia. Následne sa nám zásielka vrátila späť. Za ďalšie doručenie musíme účtovať dopravné náklady navyše, keďže my sme zaplatili aj za nedoručenú zásielku. To však zákazník odmietol. Všetkým zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety, ale žiaľ aj my musíme dodržiavať stanovené pravidlá a zákony.

• solidne ceny
    • nič vážne

v pohode.

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• môžem vymeniť tovar, ak sa netrafím s veľkosťou pri objednávke
    • zatiaľ neviem o žiadnych

už som odporučila kamarátke

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• Recenzia bola odstránená z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Ziadne uplne naprd je to obchod

Dorucenie trva mesiac ako z alie expresu a to je z ciny a toto je slovenska stranka takze dorucenie je velmi pomale

Reakcia obchodu Gurusport.sk

Na dobu dodania je zákazník upozornený už pri objednávaní tovaru. Štandardne doručujeme do 7-9 pracovných dní.

odporucam

• pohodlný nákup z domu
    • nemá

vynikajuci

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• Obdržal som tovar v slušnej kvalite aj velkosť vyhovuje.
    • Možno by sa dalo trochu skrátiť dodaciu lehotu
    • Dojednať s prepravcom aby v den dodávky SMS spávou
    • zákazníka informoval opribližnom čase...
    • Informácia od obchoníka že v nasledujucich pracovnych dnoch bude tovar doručený,je nedostačujuca.

V celku som spokojný-kvalita tovaru zodpovedá popisu.

Reakcia obchodu Gurusport.sk

Žiaľ dodaciu lehotu skrátiť nevieme, náš dodávateľ je v zahraničí. Na dobu dodania je zákazník upozornený už pri objednávaní tovaru. V deň zásielky odovzdania dopravcovi je z nášho systému odoslaný mail i SMS. Zásielka je väčšinou doručená nasledujúci deň.

• Príspevok bol odstránený z dôvodu irelevantnosti obsahu.

• nič, pretože nič nirjr pravda, čo uvádzajú
    • príšerne dlhá doba dodania a nakoniec mi dodali iné číslo ako bolo v objednávke, teraz musím na vlastné náklady posielať späť a ešte neviem ako dopadnem s vrátením peňazí!!!

hrôza, nikdy viac tam nebudem nakupovať! Po dvoch týždňoch mi doručili tenisky o číslo väčšie a že ich musím na vlastné náklady poslať naspäť a ako a kedy mi vratia peniaze netuším! Čiže po troch týždňoch čakania nemám ani tenisky a ani peniade len robotu s vybavovaním!!!!!

Reakcia obchodu Gurusport.sk

Žiaľ dodaciu lehotu skrátiť nevieme, náš dodávateľ je v zahraničí. Na dobu dodania je zákazník upozornený už pri objednávaní tovaru. Štandardná doba dodania je 7-9 pracovných dní. Vašu objednávku sme prijali 18.8.2016, spracovali sme ju 19.8.2016 a 30.8.2016 ste ju prevzali čo je 7 pracovných dní. Žiaľ pri kontrole tovaru od nášho zahraničného dodávateľa sme si nevšimli, že v krabici je iné číslo. Tovar Vám samozrejme vymeníme, alebo Vám vrátime peniaze a uhradíme Vám všetky náklady spojené s výmenou. Za spôsobené problémy sa ospravedlňujeme.

• Super ceny
    • Prijemna komunikacia
    • dlha dodacia lehota

Obchod odporucam

• asi ceny?!
    • dodacia doba!

zatiaľ nemám skusenosti...

Ďakujeme za Vaše hodnotenie.

• Vzdy velkost obuvi sedi uplne presne