• Rýchle dodanie.

Velmi rychle dorucenie

• rychle dodanie

• rýchla dodávka
    • dobrá cena

Pneumatiky boli vyrobene v roku 2020, plus bolo zjavne podla stavu pneumatik, ze na sklade boli dlho, pneumatiky cele zaspinene, zjavne prehadzovane velakrat na sklade (vyzdvihovala manzelka, tak pravdepodobne to predavajuci vyuzil...) . Funkcnosti to nijako neubera, ale ja by som sa hanbil nieco v takom stave predavat za plnu cenu...

Inak cely nakup prebehol bez problemov, ci uz samotny nakup, vyzdvihnutie pneumatik atd.

Reakcia obchodu Gumy.eu

žiaľ 2 ročné pneumatiky výrobca deklaruje ako nové. Nevyrába každý rok všetky rozmery.
    Pokiaľ nevyhnutne potrebujete garanciu najnovšej DOT je lepšie vopred zavolať, predajcovia vedia zistiť pri niektorých pneumatikách DOT aspoň približne.
    Za znečistenie pneumatík sa ospravedlňujeme, sú manipulované po zemi pri naskladňovaní a vyskladňovaní. V prípade nepriaznivého počasia, žiaľ môžu byť znečistené. Z uvedeného dôvodu máme v ponuke vrecia na pneumatiky, ktoré zabránia znečisteniu interiéru vozidla.
    Ďakujeme za recenziu

• Už nejaku dobu si objednávam tovar cez internet. Ale sa mi doposiaľ nestalo aby som po objednáni tovaru ho dostal na druhý deň. Vrelá vďaka za Vaše služby.

• Rýchlosť vybavenia objednavky
    • Keď zavoláte na tel. číslo tak to vždy niekto aj zdvyhne a ochotne komunikuje

• Všetko prebehlo v poriadku

• Rýchle vybavenie
    • Žiadna

• najlepsie ceny
    • dodane max pol roka stare gumy
    • rychle dodanie

• Doručenie temer obratom.
    • Gumy skladom.
    • Výhodné ceny.

• Veľmi dobrá komunikácia, a rýchle dodanie pneumatik. Iba odporučiť môžem

• Spokojnost

• dobrá cena za pneumatiky
    • avizovaná dodacia doba 1-2 dni, tovar prišiel na 3. deň :( aj keď ok je pred vianocami, ale keď už ste objednaný v servise a pneu prídu 1h pred termínom :( trosku stres ale stihlo sa :)

• ok.

• Dodanie rýchle až domov

• Rýchle vybavenie.

• Super spokojna

Spokojnosť len nech nás vozia dlho a šťastné

Nové gumy 08/21

• Doručené na druhý deň
    • dlhodobá spokojnosť

niekedy treba počkať na zaparkovanie