Veľmi milí komunikácia s obchodom je dobrá

• Obchod mi zrušil objednávku lebo tie nohavice boli asi príliš lacné tak to stornovali a výhovorka bola že posledný kus čudné že na druhý deň tie nohavice mali Lenže o 70 € drahšie.

• Rýchle jednanie a rýchle dodanie tovaru, ďakujem.

tovar dobre zabalený, maximálna spokojnosť

• Tovar, ktorý majú uvedený na sklade, je naozaj na sklade a pripravený v ten deň k odoslaniu.
    • Veľmi ústretový obchodník, bez problémov zásielku poslal ešte raz, aj keď to kuriér SK vrátil ako nadrozmerné.
    • Komunikácia, ústretovosť, ceny. Ďakujem

• Veľmi dobrá komunikácia
    • Efektívnosť
    • Robia všetko preto aby zákazník bol spokojný
    • Aj pri najmenšej chybe komunikujú zo zákazníkom rýchlo efektívne

Na základe môjho osobného uváženia odporúčam tento obchod aj ďalším zákazníkom z vlastnej skúsenosti viem že sú tu ľudia naozaj pohotový, komunikatívny, vždy sa snažia aj pri hocijakej chybe počas odoslaného tovaru ktorá by sa stala s ich strany voči zákazníkovi robiť všetko preto aby sa chyba v čom najrýchlejšiom čase vyriešila môj osobný názor vrele odporúčam tento Internetový obchod aj ďalším zákazníkom a určite moja osoba neostala len pri jednom nákupe

• komunikácia zo strany obchodu
    • výhodné ceny

Super obchod,skvela komunikacia.

• veľmi dobrý a ochotný prístup
    • predávajúci má prehľad a skúsenosti v odbore
    • dobré, primerané ceny

nie sú nevýhody

• Dobrý výber tovaru, celkom dobrá cena, rýchle doručenie

• Veľmi promptne vybavenie

• Najlepsia cena v eshopoch.Rychle dodanie.Super komunikacia s predajcom.Odporucam tento obchod.

Top obchod, tovar mi prisiel rychlo.

• Tovar skladom
    • Rychhle dodanie

Veľmi dobré ceny, dlhšie si od nich objednávam. Sú super

• Komunikácia
    • Nie všetko je skladom

Obchod nemá skladom všetko, čo je v ponuke, ale na druhej strane komunikujú rýchlo a hneď dali vedieť, či vec majú alebo nie, asi je lepšie vopred im napísať a informovať sa.

Jednoducho rychlo.Dnes som objednal ,zajtra doručené v skratke.

• 11.5.2020 som urobila objednávku, ktorá bola potvrdená, dnes je 22.5.2020 a žiadna reakcia obchodu.

Reakcia obchodu GTstore.cz

náš internetový obchod samozřejmě reaguje standardně. K Vaší objednávce odešly v průběhu posledních dvou týdnů dva dotazující emaily, které jsme posílali v souvislosti s upřesněním Vaší objednávky, na něž nám bohužel nedošla žádná odpověď.
    Máme špatnou zkušenost s emailovými adresami u Gmailu, který naše zprávy ukládá do nevyžádané pošty, takže pokud jste u objednávky nezadala špatně svoji emailovou adresu, oba naše emaily jistě najdete ve spamovém koši.
    Děkujeme za pochopení. GTstore.cz

• Kvalitný tovar

Seriózne jednanie, komunikácia, okamžitá odozva a dodanie tovaru do 3 dní. Vrele odporúčam.

• Maximálna spokojnosť, ďakujem