• Tovar po zaplatení ani po niekoľkých týždňoch neprišiel, napriek písomnej urgencii žiadna reakcia obchodu.

Tovar mi stale neprisiel, aj ked ho akoze maju skladom. Predajcovi sa neda dovolat ani na jedno cislo.

• Tovar za 11 dní nedorazil pritom jezaplatený. Predajca vôbec nekomunikuje.

• Super komunikácia

Reakcia obchodu Gsport.sk

ďakujeme za recenziu.

21.8. 2020 som telefonicky zrusil moju objednavku hned po tom, ako som si tovar objednal, ktory som pri objednavani aj uhradil cez internet banking. pracovnik s ktorym som telefonoval povedal ze hned ako pride moja platba tak mi sumu obratom vratia naspat, ale do dnesneho dna mi nic nebolo vratene. 3 krat som sa pripominal aj mailom, no bez akejkolvek odozvy a telefonicky sa s nimi neda spojit. Beriem to ako max neseriozny pristup k zakaznikovi ktoremu nevratili naspat peniaze za tovar ktory vobec nemam lebo som ho dal stornovat mailom a na druhy den aj cez pracovnika ktory mi telefonoval !!!

• Prístup k zákazníkovi
    • Cena a kvalita
    • Možno dlhšia doba dodania. To ale bolo spojené hlavne s čakaním na úhradu platby. Riešením by mohla byť možnosť objednať tovar na dobierku.

V objednávke mi dorazil iný uterák, ako som si objednal. Obchod sa mi ospravedlnil a ako kompenzáciu mi zaslal rovno dva uteráky, ktoré som si pôvodne objednal. Chválim prístup k zákazníkovi

• Super komunikácia
    • Výber
    • Komunikácia

• bleskove vybavenie objednavky - menej ako 48 h od zaplatenia objednavky.
    • najlepsia cena spomedzi eshopov

Vsetko bolo ok

Malý, ľahký, skladny

• serioznosť

• Dobrá kumunikácia
    • Kvalitný tovar
    • Žiadna

nákup v poriadku tovar bol doručený podľa dodacej lehoty

• pokiaľ nepotrebujete riešiť reklamáciu alebo vrátenie tak asi okej, ale už z tohto obchodu nikdy viac neobjednám, nestojí to za tie nervy!
    • zlá komunikácia
    • dlhá doba pri riešení problémov
    • totálne sklamanie s obchodom pri vráteni tovaru

NEODPORÚČAM!!!!!! tovar bol síce doručený celkom rýchlo, no objednala som dva spacáky, ktoré na stránke mali popisáne úplne iné teplotné určenie ako mi prišli. spacáky som teda poslala naspäť na vrátenie a tu nastal problém. Balíček bol na pošte takmer 18 dní , až 3x som urgovala aby si ho prevzali. Po prevzatí čakám už týždeň na vrátenie peňazí a nič. Vrátenie peňazí by malo byť do 14 tich dní, tak som zvedavá. úplne sklamanie z obchodu. A to som ešte od nich kúpila aj ďalšie veci, len dúfam, že ich nebudem potrebovať reklamovať, pretože komunikácia s predajcom je nesmierne zlá., prakticky viac ako tri týždne riešim vrátenie spacákov v hodnote 133 eur - nemám ani tovar ani peniaze :-(

pohoda co som zhanal som tu nasiel

• Tovar na 100% zodpovedá popisu, rýchle dodanie, som spokojná

• hľadaný tovar nebol v inom e-shope dostupný
    • výborná komunikácia

• Platba dopredu a doručenie Týždeň !
    • Zlý popis tovaru

cele zle !!!!