Káva dodaná veľmi rýchlo, vyzdvihol som v Packete, ktorú mám po ceste.
    Jediné, prečo uberám pol hviezdičky je, že nie je možné si vybrať stupeň praženia. Dodaná káva je pražená tzv. full city++, teda tmavé praženie. V prípade mojej objednávky boli kávové zrná mastné, na povrchu lesklé, olejovité. Hrubosť mletia na kávovom mlynčeku som musel prestaviť na hrubšie mletie.
    V čom teda nevidím nejakú námahu a problém, len dokumentujem tým iný charakter kávy.

Krásný den,

moc děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní hodnocení!:) V naší nabídce naleznete široký výběr káv dle vašich preferencí. Můžete si vybrat mezi tmavě praženými kávami, středně praženými variantami nebo naší výběrovou kávou, která je pražena světleji. Věřím, že při případné další objednávce si vyberete takové pražení, které je pro Vás nejvhodnější. :))

S pozdravem a přáním hezkého dne

• Rychle vybavenie objednavky

• Dlhodobo odborný prístup

• Spokojná

• Tovar za výhodnú cenu, rýchle dodanie
    • Výrobky neobsahujú český, alebo slovenský návod

Reakcia obchodu GourmetKava.sk

děkujeme za Vaši objednávku. Jsme rádi, že jste byl se zakoupeným produktem a rychlým dodáním spokojený. :)
    Návody k produktům v souladu s legislativou již netiskneme a jsou všechny k dispozici online na našem webu. Tímto krokem můžeme zaručit, že návody jsou stále aktuální, ušetříme přírodu (papír) a i se odlehčí lidem ve skladu, kteří nemusí myslet na přidání návodu k výrobku. Všechny návody k produktům naleznete na této stránce: https://www.gourmetkava.cz/cs/navody-k-produktum-233

S přáním hezkého dne

• rýchlosť, spoľahlivosť

• seriozny ustretovy
    • nema

slišna komunikacia

Krásný den,

jsme moc rádi, že nákup proběhl k Vaší spokojenosti. Děkujeme za milé hodnocení. :)

Šárka GourmetKáva

*****

• Možnosť výberu kvalitných káv a príslušenstva z pohodlia domu

Šárka GourmetKáva

Pohotové rýchle vybavenie , maximálna spokojnosť .

Nikol GourmetKáva

extrémne dlhá doba dodania. tovar stále nedorazil, obchodník už žiada recenziu.

Hezký den,
    dle dostupných údajů vidím, že zásilka byla odeslána druhý den po vytvoření. Vlivem chyby dopravce šla sice přes Rumunsko, ale nyní je již připravena k vyzvednutí. Jakmile je zásilka předána dopravci již nemáme možnost objednávku ovlivnit. Za vzniklé nepříjemnosti se Vám omlouváme.

S pozdravem, Tým GourmetKáva

• aj káva, ktorá sa nedá bežne zohnať
    • jednoduché vyhľadávanie

Hezký den,

děkujeme za Vaši objednávku a krásné hodnocení! :)

S pozdravem

• Rýchlosť dodania

• obrazne som mala ešte ruku na klávesnici pri objednávaní keď mi pípla sms o doručení balíka, nechápem + so volala s obchodom a veľká ochota a milota pohovoriť o výrobku

Krásný den,

mockrát děkujeme za Váš nákup i Vaše hodnocení. Jsme velmi potěšeni, že jste byla s nákupem spokojená.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

• rýchla dodávka

• Dobrý výber tovaru

Vždy rýchle dodanie,na sklade kvalitný tovar,ktorý v iných SK e-shopoch ani nemajú

• objednala som si kávovár na tri šálky kávy, tri tesnenia a zaplatila. Doručili mi mini kávovar na 1 šálku a jedno tesnenie. nikdy viac. Som veľmi sklamaná.

Reakcia obchodu GourmetKava.sk

omlouváme se za nedorozumění při Vaší nedávné objednávce. Zaznamenali jsme, že jste si objednala pouze jedno těsnění určené pro 3 šálky. Pokud jste obdržela menší moka konvičku, prosím, vyplňte tento formulář https://www.gourmetkava.cz/cs/reklamace-rozbite-zbozi-vraceni-142?=&retino-widget-root-url=/cs/portal/iframe/997d3bca-84bb-4584-9aee-152a579e70b1/, abychom mohli okamžitě situaci vyřešit a zajistit Vaši spokojenost.

Spokojnost

• Odoslanie na druhý deň
    • Káva čestvo upražená

Eshop rozhodne odporúčam. Čo by zlepšilo nákup je ak by bol pri každej káve (alebo aspoň pri výberových kávach) dátum praženia.

Výborná spolupráca, rýchle jednanie aj pri vrátenom tovare. Odporúčam!