• rozmanitost ponuky
    • nie vsetko je dostupne - vypredanost

Mali kvalitný tovar, ktorý iné obchody nemali, alebo mali za podstatne vyššiu cenu.
    Spokojnosť s obchodom, preto ho odporúčam.

• Nakup z domu
    • Neviem

• Spolupráca s dopravcom DHL, ktorý ako jediný oznámi časový interval dodania tovaru.

• Nebol mi doručený vyobrazený tovar.Objednala som si vodný filter do kávovaru . Tento obchod má vyobrazený starší typ filtru- ktorý som chcela , ale prišiel mi nový typ ( oba majú rovnaké číslo) . Keby som vedela čo mi pošlú určite si tovar neobjednám . Netvrdím , že tovar je zlý , ale obchod by mal predávať to čo zobrazuje .

• dobrý výber
    • neviem

výber, ceny
    tovar som si objednala doručiť na poštu a bol mi doručený až domov, neviem či mám brať pozitívne alebo nie.. čo ak nebudem doma v tom čase

• Rýchlosť dodania, možnosť osobného odberu, priaznivá cena a super komunikácia.

Bola som maximálne spokojná.

• Žiadne a ešte raz žiadne!!!
    • Absolútne neprofesionálna komunikácia so zákazníkom.
    • Žiadna ústretovosť. Otrasná emailova komunikacia s ***meno editované***(v momente by som jej dala padáka!!!) Svoju objednávku som vďaka nej musela zrušiť.
    • Neviem si predstaviť čo by sa dialo v prípade reklamácii, keď už teraz to bola jedna katastrofa!
    • Jedným slovom na zákazníka z vysoka kašlú! Celé zle!

Neodporúčam. Veľmi zlý obchod. Neprofesionálny tím. Nikdy viac!!!

• Dostupnost a rozmanitost tovaru
    • Slabsi online support na stranke

Vyborna ponuka, bezkonkurencna cena, vysoka kvalita, rychle dorucenie

• Majú tovar, aký neponúkajú iné slovenské e-shopy, napr. bezpečnostnú bazožinu Pacsafe, tú som konkrétne hľadala, majú ju české obchody, ale zo slovenských len Golias.sk
    • Na začiatku mi prišiel veľmi čudne zakódovaný e-mail, keby som nevedela, že to bude od nich, asi by som ho zmazala ako spam.

Ak niekto hľadá veci na cestovanie, ktoré som kupovala ja, tu nájde širokú ponuku mnohých výrobkov, ako sú bezpečné taštičky na peniaze, opasky na peniaze, váhu na váženie batožiny, bezpečnejšiu kabelku a podobne. Ponúkajú aj iné položky, ale tie som zatiaľ neobjednávala.

• široký sortiment
    • prijateľné ceny
    • pri platbe za poštovné sú aj položky ktoré sa nevzťahujú na kupovaný tovar

seriózny obchod
    odporúčam

• Komunikacia. Ceny. Osobny odber v CA.

Odporucam

• zlá komunikácia

nekontaktovať ani nenakupovať

Reakcia obchodu golias.sk

tomuto pánovi bol omylom zaslaný zlý tovar [v hodnote 140 €] namiesto toho, ktorý si objednal [25 €]. samozrejme sme sa za danú situáciu ospravedlnili.

Pri prvom telefonáte nám bolo povedané, že dostal to, čo mal objednané. Pri kontrole EAN kódu sme mu zavolali druhý krát, kde bolo konečne povedané, že dostal tovar, ktorý NEBOL pre neho určený.
    Keď sme sa chceli s týmto pánom dohodnúť na zvoze - žiadny čas mu nevyhovoval. Bál sa, že mu nezašleme jeho tovar - tak sme navrhli, že mu vrátime hneď peniaze. Ani tento spôsob mu nevyhovoval. Dnes nám bol tovar vrátený - a prišiel poškodený!

GOLIAS

• rýchlosť vybavenia objednávok
    • na vačšinu tovaru-dobré ceny
    • rád si tovar vyzdvihnem osobne
    • kamenná predajňa-len v Čadci

lacný a rýchly nákup

Spokojnost,doporucujem..

• - skvela cena tovarov
    • - dodacia doba
    • Ziadne

- kupil som konvicu za dobru cenu, ale ked som otvoril bol ulomeny kus plastu. Mohlo to byt samozrejme sposobene prepravcom. Kedze sa jedna o konvicu za 6€ neposielal som ju naspat. Zalepil som ju a teraz zhrievam v nerezovej konvici za 6€ :)

dobry

• Najlepšiu cenu a rýchle dodanie

Nakúpil by som znova

• spolahlivost , rýchlost