• Voňavka určite nie je originál,fľaštička je po mesiaci osuchana, voňavku cítiť 10 minút.nikdy viac

• Objednavka nikdy neprišla

Neodporučam

• hnus, som znechutená, jedná sa o podvodníkov
    • voňavka mi prišla nefunkčná, nedala sa vôbec nastriekať
    • na reklamáciu som nedostala žiadnu odpoveď

neodporúčam!!!!!!

• Fake vsetko Pozor nanich na reklamaciu nereaguju vobec vonavka mi prisla zakalena a osuchana cele zle !!!!!!

Pozor okradaju ludi a to doslovne neverte tym zlaviam ja som sa za 90 eur poucil bohuzial.

• nic
    • Fake!!! Fake !!!
    • Zakupil som si chloe parfum 50ml. Prišlo mi 75ml :D comu som sa potešil...ale po nastriekani som zistil ze je to podvod a nevydrzi na pol hodinu.
    • Na stranke nieje kontak.
    • Po preitani recenzii som zistil ze uz takto oklamali plno ludi.

zlakala ma polovina cena.

Neodporucam!

Reakcia obchodu Goldparfums

pani Evička

po telefonickom dohovore sme s vami dannu vec vyriesili,ale musime uznat ze vy ste asi original este asi nemali podla toho co ste nam adt.1 povedali adt2 pisete tu

mozme vas ubezpecit ze tovar je original,a vasa reklamacia bola vybavena k vasej spokojnosti.

s pozdravom Goldparfums

• absolutna spokojnost
    • dosiel mi parfem ktory bol o 25% lacnejsi ako v inych e-shop
    • a uz je u doma
    • maximalne iba 100%
    • nic

• firma sa nenachádza v obchodnom registri sr

tento obchod neodporúčam

• chanel 5 - frajerka - vysmiata

pokracujem-dalej u -vas

• BOLA SOM VELMI SPOKOJNA S VASIM TOVAROM CO SOM SI NAKUPILA PRE PRIATELKU A NKUPUJEM DALEJ.

VELMI SPOKOJNA A RXÝCHLE DODANIE TOVARU BEZKONKURECNE

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

• Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.4.2 OP Heureka.

• Dakujeme za vas nakup s pozdravom Goldenparfums.