• objednal som si telefón Cubot X6 a po MESIACI od potvrdenia objednávky neboli schopný doručiť telefón na adresu.

Celkový dojem z ich stránky nic moc, aspoň odpovede na mail mali rýchle... neodporúčam objednávanie z tohoto obchodu... po mesiaci mi aj z Číny dôjde vec keď ju objednám... a nie to z čiech

• Prišiel mi telefón bez blesku a doškriabaný, evidentne sa ho snažil niekto otvoriť.

Dúfam že budú komunikovať, inak trestné oznámenie.

• komunikacia hrozna, od objednavky ubehli 2 tyzdne a telefon stale nemam.hrozná,ziadna komunikácia,garazovfirma

o nicom

• komunikacia bola rychla a boli ochotni
    • -fakturacia v czk - pri dobrieke na kurze strata 2.67 + 4e si fakturuje posta za vklad na ucet v cudzej mene
    • -sklad v cechach, tym padom dlhsie dorucenie
    • -dobierka cez slovensku postu

pokial by tam mali nieco, kde by ste si boli isty, ze neprerobite na vymennom kurze + poplatku za vklad na ucet a nevadi vam trosku dlhsie dorucenie tak je to fajn, ale tie poplatky s tym ma prekvapili.

komunikacia hrozna, od objednavky ubehli 4dni a telefon stale nemam

• položky zobrazené Skladom trvá dodať 12 dní
    • nie sú schopní spočítať 167+3=171 ??
    • posielajú dobierku v CZK - vzniká kurzový rozdiel, konkrétne strata 8€

Nedoporučujem nikomu

• Nizka cena (ale nie velmi nizka)
    • Dlha cakacia doba

V tomto obchode som si objednal mobilny telefon. Po prvom tyzdni nebol stale ani vyskladneny, tak som im napisal mail, avsak ani po 2 tyzdnoch cakania sa tento stav nezmenil. Rozhodol som sa zrusit objednavku a objednat mobilny telefon u ineho, overenejsieho a doveryhodnejsieho predajcu. V tomto obchode si uz nebudem objednavat

• Nereagujú na emaily (asi len nejaká garážová firma založená v ČR a predávajúca v SR)

Určite neodporúčam