Bez akychkolvek problemov

• Promptné vybavenie objednávky, okamžité doručenie kľúča.

Nič ma nenapadá.

• rýchle dodanie tovaru

Po zakúpení hry nefunguje inštalácia.
    Pri snahe o reklamáciu obchod vôbec nekomunikuje. Ani po 10 dňoch, sú není schopný mi odpovedať na maily.
    Tento obchod vôbec NEODPORÚČÁM.

• Neplatny Steam key

Toto sa mi v zivote nestalo ....

To som este nezazil po zakupeni som dostal odpocet na dodanie klucu 2 hodiny a 30 minut bol som skovany a nechcelo sa mi verit ze to moze trvat tak dlho, ale vravim si ok tak si to zahram neskor, ale ked mi po tej dva a pol hodine bliklo dalsich 30 minut tak uz som mal dost. Na spravu ziadna reakcia.
    Po dlhom case som na tejto stranke kupoval nejaku hru bolo to naposledy neodporucam ani nikomu dalsiemu.

hra Jailbreak nefunguje - zatial 2x doruceny nefunkcny kluc.. komunikacia obchodu ziadna.

• Výborná cena
    • Dodanie steam klucu trvalo 20h

Síce dodanie trvalo dlhšie ako pri iných obchodoch, ale našťastie všetko prišlo a fungovalo ako malo, takže odporúčam

• zakupeny softver sa neda nainstalovat
    • obchod na opakovane mailove vyzvy a reklamaciu nereaguje
    • na cislo v kontaktoch sa neda dovolat

• Ceny
    • Zatiaľ žiadne

• Hra úplne nefungovala ako mala, po urgovani žiadna reakcia od predávajúceho..

.. Za mna určite nie..

Nebolo uvedené, že sa sťahuje s Microsoft. Poslať pre Steam mi odmietli. Neodporúčam.

Reakcia obchodu GameSale

hra Age of Empires II Definitive Edition, kterou jste si objednala je určená pro službu Microsoft. U hry není nikde uvedeno, že by se jednalo o verzi pro Steam. U her určených pro Steam je tato informace vždy jasně uvedena. Bohužel se nedá již jednou aktivovaná hra nějakým způsobem vrátit nebo vyměnit za jinou.

Děkujeme za pochopení

tým GameSale

• Zakúpil som v tejto spoločnosti hru no pri inštalácii som mal neplatný kľúč. Po 4dnoch mi bol zaslaní ďalší ktorý tak isto nefungoval a nakoniec som obdržal email v ktorom sa uvádza že mám možnosť vrátená peňazí alebo výber hry v tej istej hodnote. No ubehlo asi 3 dní aj som im písal že si vyberám možnosť výberu hry no neozvali sa mi. Takže asi takéto skúsenosti môžem odporučiť

Reakcia obchodu GameSale

problém byl u hry Battlefield 3. Jak jsme psali nejednalo se o problém s klíči, ale o problém na službě Origin.
    Nabídli jsme Vám vrácení platby a nebo výběru jiné hry. V obou případech jsme Vám nabídli možnost si vybrat hru o 4 eura dažší než byla Vámi zaplacená objednávka ( 3,84 € ). Nová hra Vám byla odeslána prostřednictvím reklamačního formuláře. Prosíme o jeho kontrolu.

S přáním příjemného dne tým GameSale

• Aktivacia el.kluča je komplikovaná cez tretiu stranu.

Reakcia obchodu GameSale

neevidujeme od Vás žádný dotaz, nebo email který by se aktivace hry týkal.
    V případě jakýchkoliv komplikací nás prosím kontaktujte.

Přejeme příjemný den

tým GameSale

• jednoducha bezhotov. platba kartou
    • kluc pride na Vas email do par minut

pri objednavke po polnoci obcas zlyha zaplatenie objednavky...

• Dobre ceny,akcie.široky výber pc hier

Spoľahlivý,dobrý eshop ,široký výber pc hier,všetky kľuče na pc hry boli funkčné.

Všetko fajn až na sľuby. Ku kúpe hry mal byť kód na darček (hra ako darček za nákup) , ktorý do dnešného dňa nedorazil. Verím že ste fajn obchod, no ak by som bol vedel že to je nejaký nevydarený marketingový ťah, objednám hru inde a lacnejšie..

• Ochota

• Rychlost
    • Jednoduchost
    • Vybavena reklamacia
    • Zaslany kod bol uz pouzity, ale v ramci reklamacie mi bol zaslal novy kod, ktory uz fungoval

• Časté zľavy na veľmi dobré hry a skoro vždy je z čoho vyberať.
    • Ľahké nakupovanie
    • Podpora ktorá vždy poradí
    • Niekedy trošku trvá kým prídu kľúč.