• fajn

• Všetko

• Super obchod
    • Žiadna

• rýchlosť

som spokojný hra mi prišla hneď po obdržaní platby

• Rýchle

Rýchlo, lacno a to stačí

• Dobrá cena

• Nejednoznačnosť platformy Steam

Reakcia obchodu GamerShop.sk

mrzí nás že nie ste spokojný a že nehodnotíte náš eshop, ale svoju nepozornosť. Priamo pri produkte je vždy ikona a v popise je presne uvedené pre akú službu je hre určená a kde ju aktivovať. Vy ste si zakúpil hru Mafia 2 určenú pre službu STEAM, tak ako je uvedené aj priamo pri produkte. Následne ste nás kontaktoval, že Vám aktivačný kľúč nefunguje v programe ORIGIN, na to sme Vám odpísali, že je určený pre službu STEAM a že ho musíte aktivovať v programe STEAM a tiež sme pripojili odkaz na návod ako presne postupovať pri aktivácii v službe STEAM. Tieto návody máme priamo na našom eshope. Následne ste nás znova kontaktoval, že Vám to stále nefunguje v programe ORIGIN, na to sme Vám znova odpísali, že kľúč musíte aktivovať v programe STEAM. Na tretí krát sa podarilo a Vy ste si hru konečne aktivoval v správnom programe STEAM úspešne. Neviem teraz kde presne bol pre Vás problém, keď ste mal:

a, priamo pri produkte uvedenú službu pre ktorú je kľúč určený
    b, na Váš prvý dotaz sme Vás informovali, že kľúč je pre službu STEAM
    c, Vy ste opätovne skúšal ORIGIN a znova sme Vás upozornili, že kľúč je určený pre službu STEAM

Žiaľ nevieme, ako by sme pre Vás ešte jednoznačnejšie definovali, že kľúč je určený pre službu STEAM, proste niekedy je potrené aj čítať to čo Vám v emailoch píšeme ;)

Ďakujeme za pochopenie.

Rýchlosť, dodanie kľúča hneď po zaplatení. Ďakujem.

• rýchlosť dodania
    • dobré ceny

• Všetko prebehlo perfektne a rýchlo
    • Kódy doručené do 1 minúty.
    • Perfektné :)

• Rýchle jednanie
    • Zrozumitelný popis
    • Bonus vo forme kódu hry zdarma
    • Cenovo vyhodný

• Rychlost, prehladnost

• expresne dodanie kodu do mailu do par minut
    • top cena
    • nahodna steam hra zadarmo (mozno sa na niekoho usmeje stastie a ziska nieco cenne :)
    • nema nezaregistroval som

• Výborná komunikácia s operátorom
    • dodanie do pár sekúnd
    • naozaj dobré ceny
    • rýchle vyriešenie problému ak sa nejaký objaví
    • Ked som si chcel objednať od nich jednu hru neskôr tak ked som zvolil spôsob platby 24 pay tak mi ukázalo iba error 500 a že stránka nemôže spracovať vašu žiadosť. Začal som komunikovať s operátorom ktorý bol veľmi ústretový a po tom ako som mu skopíroval link stránky tak mi povedal že to skúsia čo najskôr opraviť. Po necelých dvoch hodinách mi došiel e mail že problém je vyriešený a ja som mohol znovu nakupovať :)

• super - od objednania az po durucenie vsetko v poriadku a bez problemov

• abolutna spokojnost, komunikacia na urovni

• Nakupujete online z pohodlia domova. A nemusíte nič vyzdvihnúť.

Nákup bol rýchly a z pohodlia domova. Len som si vybrala produkt zaplatila kartou. Do 10 min. som ho mala a navyše mi poradili v online čete všetko ohladom hry. Dostala som aj hru navyše zadarmo.

• Kvalita
    • Dostupnosť (ČR,SR)

• Okamzite dodanie po zaplateni
    • Malo hier v podani cd kluca zasielaneho mailom v dobe ked su krabicove hry us nemoderne

Odporucam