• Rôznorodosť motívov. Mne vyhoval jednoduchý, neprečačkaný motív. Využila som aj FB stránku, kde sú košieľky ešte lepšie nafotené ako na internetovej stránke.
    • Keď som objednávala košieľku na krst, neboli k dispozícii sviečky. Iba taká, ktorá sa mi nepáčila. Ale teraz som si pozrela stránku znova a už je viac sviečok k dispozícii a aj by som si vybrala.

Určite budem stránku odporúčať aj mojim známym. Tovar je kvalitný a zodpovedá nafotenému obrázku na internete. Košieľku vedia vyšiť aj urýchlene. Komunikoval so mnou príjemný pán, ktorý sa mi snažil v požiadavkách vyhovieť.

• lokalita-blízko :)

super

• Veľmi ma potešilo, že tovar bol doručený rýchlo. Čakala som, že to bude neskôr, keďže aj na stránke bol orientačný počet dní vyšší, takže super :)
    • nezistila som žiadne.

• Kvalitnu pracu, mily a ustretovy pristup
    • Nezaznamenal som ziadne slabiny

Odporucam, kvalitna praca, dobra dodacia doba, velmi ochotní majitelia

• možnosť nákupu elektronicky
    • menšia kvalita v zobrazovaní produktov
    • na telefonaty nereaguje

Reakcia obchodu Galantéria Ivana Strelecká

Mrzí ma Vaša negatívna reakcia.
    Moje handmade výrobky vyrábam počas dňa, riešim ich výrobu ( obsluhujem vyšívací stroj, šijací stroj ) a odoslanie ( balenie zásielok, odovzdanie kuriérovi ) a nie vždy stihnem pritom zdvihnúť každý telefonát.
    Avšak hneď ako je to možné v ten istý deň kontaktujem zákazníka telefonicky alebo mailom, čo bolo aj Vo Vašom prípade a poskytla som Vám všetky Vami požadované informácie.
    Vďaka tomu, že nezvyšujem svoje náklady zamestnaním osoby, ktorá by len komunikovala so zákazníkmi, dokážem udržať prijateľné ceny mojich výrobkov pre zákazníkov.
    Ďakujem za pochopenie a prajem Vám pekný večer.

• krasny hand made tovar, vytvarany srdcom

Mozem odporucit, objednala som si zasteru. Je krasne vypracovana, kvalitny material.

• Predovšetkým to bol jediný obchod, kde mali, čo som potrebovala
    • Rýchlosť
    • Dobrá komunikácia
    • kvalita práce
    • dobrá cena
    • Ťažšie prehľadné webstránky

U Ivanky sa oplatí nakupovať. Sú šikovní, veľmi kvalitne mi vyšili, čo som potrebovala a napriek "šibeničnému" termínu stihli zásielku dodať včas. Vďaka!

• Dohoda (komunikácia), kvalita

Doporučujem

super, som maximalne spokojna s kvalitou, cenou, rychlostou. DAKUJEM :)

• kvalita, rychlost
    • vylepsit design webstranky a eshopu

Mily zakaznici ...mna presvedcila kvalita a rychlost, co vo mne zanechalo spokojnost s produktami a so sluzbami tohto eshopu
    ...no proste nevahajte a objednavajte ...budete pozitivne prekvapeni

• Možnosť zásielky do 3 dní
    • Nemá

Spoľahlivý obchod, tovar bol podľa požiadaviek, bola som veľmi spokojná.

• Najlacnejsi vyber sortimentu oproti inym predavajucim
    • chcelo by to troska vacsi vyber tovaru

S objednanym tovarom som nadmieru spokojna. Kosielka vyzera presne tak ako je prezentovane na obrazku cize nemam co tomu vytknut. Taktiez som velmi spokojna s dorucenim tovaru a ako aj so 100% komunikaciou s predavajucim. Internetovy obchod mozem vrelo odporucat kazdemu.

• Rýchle vybavenie objednávky a doručenie tovaru, nízke ceny, výborná komunikácia. Veľká spokojnosť.

Určite odporúčam všetkým nakupujucim.

• široký sortiment, kvalitné a rýchle služby

Zatiaľ to bol iba prvý nákup.Odporúčam tento obchod aj iným.

• flexabilita
    • asi žiadne

rýchlosť a komunikácia zo strany predávajúcich
    odporúčam i ostatným kupujúcim

kvalita, spolahlivost

• široký výber sortimentu a doručenie až pred dvere domu

s obchodom ako aj s nakupom a dorucenim som bola velmi spokojna, prevedenie vyrobku zodpovedalo mojim poziadavkam. A samozrejme rychlost dorucenia tovaru az pred dvere domu. Vrelo odporucam.

• Rychlost dodania, skvela komunikacia...