• Produkt nemali skladom, ani ho do dnes nedoobjednali. Objednavku zrusili.

Reakcia obchodu Funes.sk

Ďakujeme za Vašu recenziu.

Pravdepodobne došlo k nedorozumeniu v mailovej a telefonickej komunikáií.

Tovar ktorý ste si objednali bol mimo skladu. Skutočnosť, že konkrétny termín jeho naskladnenia sme nevedeli presne určiť Vám bola telefonicky oznámená. Objednávku sme nezrušili, čakali sme na naskladnenie tovaru.

Tím funes.sk

Objednavku vybavili velmi rychlo, jeden produkt bol vsak velky. S takou ochotou a ustretovym konanim som davno nestretla

objednany tovar po zaplateni na ucet mi bol doruceny bez akychkolvek problemov. vsetko absolutne v poriadku.

• Tovar kvalitný, dobre zabalený, úplná spokojnosť.

• Široký sortiment

Tovar som objednaval v pondelok a prisiel az vo stvrtok, hoci ho mali skladom. Len tolko.

Pri vytvorení objednávky, e-shop uvádzal tovar skladom, nakoniec ma obchod informoval, že tovar skladom nemajú a objednávku zrušili. Bola to pre mňa strata času.

Reakcia obchodu Funes.sk

veľmi pekne ďakujeme za objednávku, chceme sa Vám ospravedlniť , chyba nastala v informačnom systéme na našej strane .

funes.sk

• Minimálna hodnota nákupu 15 eur!!!

V princípe úplne normálny internetový obchod, ktorý by som ale svojim známym NEODPORÚČAL z dôvodu povinnej minimálnej hodnoty nákupu 15 eur. V mojom prípade som kupoval predstavec v hodnote 12,65 a keďže som ho nevedel zohnať inde, bol som nútený preháňať sa po stránkach tohoto obchodníka a hľadať nejakú somarinu, ktorá by sa mi zišla a ktorá by navýšila cenu na spomínaných 15 eur. Pritom tento obchodník poskytuje štandardné ceny za poštovné, takže nevidím úlne žiadny dôvod, prečo stanovovať povinnú minimálnu cenu nákupu.
    Som presvedčený o tom, že že takáto politika obchodu už nepatrí do dnešnej doby.

• Sortiment
    • Komunikácia

V obchode som nakúpil, no tovar mi nesadol a tak som vrátil, všetko prebehlo hladko, pani z e-shopu všetko zariadila, kuriér si odviezol zásielku, peniaze boli vrátené, rozhodne pozitívna skúsenosť a profesionálny prístup, za mňa 10/10.

• Dobrý deň,
    • chcel by som sa poďakovať pani čo ma vybavovala, nie som natoľko počítačovo zručný tak som ju poprosil o vybavenie objednávky počítačovým mailom. Bola ochotná, povedala čo mám urobiť.Tovar mi došiel taký aký som chcel . Ešte raz ďakujem.
    • s pozdravom Jozef

Skúsenosť s touto firmou mám len jednu a to výbornú.

• Neviem co je toto za obchod, no myslim, ze v dnesnej dobe takyto neseriozny obchod nema na intetnete ani co robit. Po objednani tovaru mi prisla po dvoch dnoch sprava, ze z dovodu dovolenkoveho obdobia tovar bude dodany az o 14 dni. Aj ked tato vyhovorka bola cisty nezmysel, tak objednavku som nezrusil a trpezlivo cakal. Vysledok je taky, ze do dnesneho dna mi neprisiel ani tovar a ani ziadna sprava z obchodu. Ja niesom ziadny narocny zakaznim, nikdy sa nestazujem na dlhsie dodanie, v podstate mi to nevadi, ani nikdy nekritizujem, ved denno denne vznikaju rozne problemy, pre ktore mam pochopenie, tak ale taketo neseriozne spravanie....no neviem kazdi si urobte vlastny nazor. Ja ho uz mam a z Funes neobjednam ani ventilku.

Reakcia obchodu Funes.sk

pravdepodobne došlo k nedorozumeniu v komunikácií.
    Dňa 7.8.2017 Vám bol zaslaný mail citujem : "Z dôvodu čerpania dovoleniek u dodávateľa nevieme Vám bližšie určiť termín dodania". Prešli sme komplet komunikáciu nikde sme nenašli informáciu o tom, že Vám tovar bude dodaný do 14 dní ako píšete.

konateľ

• dobra cena
    • -slabší popis
    • -nie celkom jasný obsah dodávky

• dostupnost tovaru
    • info o stave objednavky
    • bez osobneho odberu tovaru

• Prehľadné nakupovanie a široký výber tovaru

Určite doporučujem som spokojný z tovarom aj cenov.Dobra komunikácia z predajcom čo ma prekvapilo. Už sa teším na ďalšie objednávanie ;-)

• dobré ceny,
    • komunikácia a dodanie tovaru rýchle,
    • tovar kvalitny

spokojnosť

• Majú dobré ceny a rýchlu dodávku tovaru.
    • Neviem.

Majú dobré ceny a rýchlu dodávku tovaru.

Široká ponuka . Super komunikácia. Dá sa nakúpiť na splátky.