• Ceny

Dobrá cena

• Zaujímavé ceny niektorých produktov
    • Možnosť vybrať dopravu poštou, či kuriérom
    • V prípade pošty a platbou vopred doprava zdarma
    • Trošku neprehľadné stránky
    • Slabšia informovanosť o objednávke

Objednával som set top box z tejto stránky, nakoľko uvedená cena bola jedna z najnižších a k tomu doprava poštou zdarma. Objednal som v pondelok popoludní, v stredu bol balík na pošte. Ako mínus by som uviedol prehľadnosť stránok, bolo ťažšie sa prepracovať k ponuke STB. Z hlavnej stránky Freesat.sk sa mi to vôbec nepodarilo. Po odoslaní objednávky prišiel potvrdzujúci mail a viac nič...Až v stredu som dostal oznam o balíku na pošte. Celkove som s týmto obchodom spokojný, plne doporučujem. Uvidíme pri prípadnej reklamácii...

• richlost
    • zadne

doporucujem pre kazdemu !!!!!

môžem len doporučit

• jednoduchosť

výhodné ceny
    doprava zadarmo
    odporúčam

• Neviem uviesť.
    • Tovar bol zaslaný v nezabezpečenom obale proti otrasom, nárazom a pádom počas prepravy.

Zásielka nejavila známky nového tovaru. Tovar vypadal ako používaný a bol doručený v pôvodnom ošúchanom obale. Doručovateľ pri predávaní tovaru adresátovi s ním narábal ako "s handrou". Obchod by som neodporúčal.

Reakcia obchodu freesatsk.tv

Zabezpečili sme aby tovar bol bezpečnejšie balený a prepravovaný, STB má na sebe foliu ktorá javy známky ošúchania. stačí tu foliu stiahnuť z STB.

• výber podla vlastného rozhodnutia,z pohodlia domova

Pohodlné nakupovanie

• Slusna cena a celkom dobra doba dorucenia.

Dost ma prekvapilo ze satelit mal byt pripraveny na kartu Skylink. Nieje pravda - nainstalovany software nedokazal ani kartu rozpoznat a nainstalovane programy neboli funKcne na ASTRU .....

Reakcia obchodu freesatsk.tv

Nevieme akú kartu máte, ale zariadime aby na stránke boli zdôraznené informácie s akými kartami idú boxy. Niektoré boxy nefungujú na Skylink IRDETO.

• rýchlosť
    • zatiaľ žiadne

spokojnosť

• rychlost, az prekvapiva
    • neviem

bol to prvy nakup v tomto obchode, ale som uplne spokojny

• zohnala som vec, čo som už dávno zhánala

odporučam

• pohodlie domova, rýchlosť dodania
    • nená

Som veľni spokojný

• zatiaľ bez problémov produkt za dobrú cenun

Dobra komunikácia s obchodom a rýchle doručenie tovaru.

• Dosť dobré komponenty a kvalita oproti digi slovakia, a viacej programov ako skylink čo je fajn, ale myslim si že veľa programov su zbytočne a uvítal by som viacej tv staníc z hd bez poplatkov a tiež nejaký balik tv staníc ktorý je viac zameraný pre mladých
    • Dosť vysoká cena balikov, lebo už keď platím napriklad 15€ mesačne tak by mohli byt doplnkové balíky za menej peňazí a určite by to uvítali všetci... Inak som spokojný že mam od freesat televíziu

Kupujte.... Lepšie ponuky sotva nájdete!

Reakcia obchodu freesatsk.tv

Pracuje sa na doplnkových balíkov ktoré by zákazníci privítali.

veľmi dobrá komunikácia

• doprava zdarma
    • cena výrobku
    • málo produktou

• Dobre ceny
    • zatial ziadne

Celkom velmi dobre

• dobrá komunikácia

Obchod mi dodatočne do objednávky pribalil ešte aj HDMI kábel po telefonickom dohovore. Tovar bol na 2. deň u mňa. Nepasoval mi modul do TV tak som ho zaslal späť uvidím aká bude odozva a koľko bude trvať vrátenie peňazí. Dodatočne zhodnotím.
    Zatiaľ tento obchod odporúčam.

• Najlepšia cena a výber .

super obchod